0

@AlexDark00 Zidane tam tylko klaskał, nic więcej

12

Patrzcie jakie życie jest przewrotne:

Arbeloa w 2019: "Nie jestem antybarcelonistą. Natomiast chcę, aby Barcelona zawsze przegrywała."

Arbeloa w 2026 roku awansował na stanowisku dzięki zwycięstwie Barcelony.

1

@ViscaelBarca2007 Jak dla mnie tam tylko Kloppa bym się obawiał, gdyby jakimś cudem wrócił do pracy jako trener.

3

Jego w ogóle zwolnili czy sam stwierdził, że to pier**li po tym jak pajac Mbappe i reszta tej gównianej szatni żyła sobie własnym życiem?

4

Ale co? Jak to? Najlepszy trener na świecie + galaktyczny skład z Mbappe na czele? Co mogło pójść nie tak? Halo!

1

@Dankho94isback Gonzalo to może tak, chociaż był chyba dalej od bramki niż Raphinha i miał na plecach rywala. Natomiast Vinicius z tego co pamiętam miał trudną sytuację, z większego kąta. Nie nazwałbym tego setką, co najwyżej niezłą okazją.

7

@Gaz Jeszcze zmarnowana setka Raphinhi tuż przed pierwszym golem.

0

@mint No zależy jak na to spojrzeć :)

5

Najgorsze jest, gdy oni innych krytykują za to w czym sami są najgorsi.

5

@Safrani Trzeba być idiotą, żeby w takich warunkach przechodzić przez ulicę i nie obserwować samochodów. Już nie mówiąc o wchodzeniu na przejście, gdy samochód jest już tak blisko.

7

@Roobo Chyba, że nazywałby się Carreras wtedy nawet żółtej by nie było.

5

@FCB24 Oni mieli Bellinghama, więc 9vs9

0

@majkiii Tak obiektywnie to moim zdaniem Mbappe.

7

Jutro poniedziałek, a tutaj humor jakby Barcelona gwizdnęła Realowi puchar sprzed nosa.

1

@tomek8756 Taaa... Grok pewnie od kilku dni dostawał tysiące takich pytań to oczywiste, że kilka razy trafił, bo pewnie za każdym razem inaczej przewidywał :D

7

Gdyby mi się to już nie znudziło to teraz zapytałbym czy gdyby nie Negreira to byśmy wygrali. Ale że mi się znudziło, to nie zapytam. Zwycięzca meczu absolutnie zasłużony, choć wynik nie do końca odzwierciedla przebieg. Bardziej adekwatnie oddający obraz meczu byłby wynik 3:1 lub 4:2.

0

@Maoao A ja przypominam, że chwilę wcześniej bardzo ważny odbiór.

38

Jak na tak słabego rywala to trochę niedosyt jest, ale puchar wpada no i ok.

0

@MessiForeverTheBest Nie pisałem nic o odbiorach.

4

Napiszę coś kontrowersyjnego, bo wiem jakie dominują opinie na temat De Jonga, ale dla mnie jeśli miałby zobrazować, co myślę, to powiedziałbym, że Pedri to taka nasza prawa półkula mózgu odpowiadająca za kreatywność. Ale De Jong to lewa półkula, odpowiadająca za analizę, logikę, rozsądek.

I tak uważam bardzo często, nawet gdy tutaj większość Holendra krytykuje.

1

@Jakchcesz A wiesz, że ja też!?

1

@barcowy1899 Nie ma słabych punktów? Jak dla mnie to my mamy lepszą pomoc (tutaj głównie zasługa Pedriego) oraz skrzydła.

1

@JimMorrisonFCB Kacper Górecki urodzony w 2500 roku.

1

@Bernard777 Dzisiaj wieprzowa, ale ogólnie wolę drobiową.

1

@NeroTFP1 No mega! Z cebulką, trochę jabłka i zasmażaną kiszoną kapustą.

5

Dzisiaj mam na obiad WONtróbkę, więć wszystko mi podpowiada, że wygramy.

2

@jacobFCB Golimy to mało powiedziane. Raczej obdzieramy ze skóry.

1

@Popitek12 To skutek Twojej mrocznej przeszłości.

0

@Gaucho Bierzemy to łatwą manitką, Real nawet nie pierdnie

0

@Kgorecki2500 Świat przedstawiony w The Last of Us nie może być cukierkowy i domaga się ofiar. Twórcy moim zdaniem zrobili to najlepiej jak mogli i nie rozumiem krytykowania tej decyzji, pomimo całej sympatii do postaci Joela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?