2

@Arden Zależy jak klasowego. Za Haalanda tak.

1

@Batys Na zimno czy na ciepło? Ja lubię tylko na zimno.

17

@Frimpong Ale na notatniku?

1

@Czyhrynski Kupiłem niedawno za 30 zł ze wszystkimi dodatkami. Myślałem, że za tyle to warto, ale okazało się, że nie dla mnie. Pograłem 2 razy i leży.

0

@wyrek Jak nie do 3 lat, ale nie wiem czy poniższy zapis nie dotyczy tylko groźby słownej.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-190

1

@exerous Nie przeszkadzaj im, niech się skupią na meczu! Jak nie wygramy, to przez Ciebie!

2

@Kgorecki2500 Jeden pies. W tym przypadku w pierwszej kolejności patrzę na stosunek parametrów do ceny, a dopiero ewentualnie na markę. Dla mnie znak równości przy procesorach. I może delikatnie Nvidia > Radeon.

1

@Arden A co on tak spogląda w prawo jednym okiem?

6

@barcanawieki Tak samo jak bieganie sprintem, czyli poziom realizmu rośnie :D Ale myślę, że tak właśnie będzie. Trzymanie przycisku to trucht, naciskanie to sprint.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PolskiBarcelonista10 Przecież zagrał przyzwoicie. Musi ponownie wejść do zespołu. Za szybko żeby oceniać. Jak dla mnie fajny piłkarz do odciążenia boków obrony.

0

@mekston A możliwe, myślałem, że czyste podanie.

0

@mekston Nawet bardzo duży udział. Najpierw wymuszenie błędu, który dał nam piłkę w polu karnym przeciwnika, później asysta.

2

Dzięki Negreira!

1

@gumaz Komputer i krzesło. Nie lubię nic jeść ani pić podczas meczu.

1

@mrboom Też fajnie :D

1

@Batys Można polatać na tym bokiem... i tyłem i znowu bokiem i przodem...

6

Ci w żółtych koszulkach w całym meczu zaliczyli chyba więcej niecelnych podań niż celnych.

0

@Gibbon_FCB Jaki jest sens uznawać, że Real wyprzedzi nas w tabeli? Wyprzedzi nas jutro, jeśli przegramy. Bez sensu jest to tak oceniać przy nierównej liczbie rozegranych meczów.

32

@PiotrR @Kessie opinia?

1

@FCB24 A ja sobie na spokojnie obejrzę mecz Barcelony i na końcu spojrzę na tabelę. Chociaż pewnie nawet w czasie transmisji na ekranie będzie się pojawiać co chwilę tabela i tyle mi starczy.

0

@Bartas1998 Oby to była prawda.

5

@Miszcz Textu FCB Ale to nie był Mbappe ani Dembele. Komentarz bez sensu.

2

Obstawienie czerwonej kartki w meczu to inwestycja, nie hazard.

1

Gdy strzelił gola tym co było na spalonym to gol byłby nie uznany. To gdzie spalony?

0

@fanoflakers Ale ja nie wiem czy Ty nie zrozumiałeś co napisałem czy udajesz... Napisałeś, że to samo co z Sociedad, więc Ci odpisałem, że nie to samo.

0

@fanoflakers Przecież Sociedad to my miażdżyliśmy z gry tylko nie chciało wpaść.

2

Co prawda nie jestem zwolennikiem wyciągania jakichkolwiek wniosków na podstawie jednego meczu, a tym bardziej na podstawie jednej połowy. Ale nasuwa mi się myśl, że Yamal w takich meczach potrafiłby pociągnąć druzynę i zrobić trochę przewagi tworząc okazje sobie lub kolegom z drużyny. Natomiast Bardaghji do błyszczenia potrzebuje dobrze funkcjonującej drużyny, bo inaczej znika.

3

@Pedri16Future Może i pomysł nie najgorszy, jeśli nie wymyślą durnych mundurków. Jeśli to będą zasady określające jedynie przyzwoity ubiór, ale nadal pozostawią dużą wolność ubioru to spoko. Tylko że takimi sprawami to powinni się zajmować na końcu, gdy rozwiążą ważniejsze problemy systemu edukacji. Coś słabo określają priorytety

2

Ok, spoko, a Ty zrobisz 10x więcej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?