7

@AmigoBlancos Bo on nas tutaj tak obchodzi, że hoho!

0

@tbas Do niedawna miałem jeszcze zapisane w zakładkach na komputerze jak w zeszłym sezonie totalnie zwątpiłeś w mistrzostwo przy -12 punktach w grudniu. Jak się później okazało zostaliśmy mistrzami Hiszpanii. Teraz robisz to samo, ale przy -2. Szanuję za odwagę

2

@barcanawieki Bez przesady. Dopiero co było całkiem dobrze i było widać, że łapiemy wiatr w żagle. Teraz tylko boli porażka z Atletico, bo prawdopodobnie pożegnamy się z jednym pucharem, ale w lidze cały czas jest na styku i nic strasznego się nie dzieje.

0

@PuszkinFan Czyli twierdzisz, że nic się nie stało, że sędzia okradł nas z jednego punktu, bo powinniśmy być lepsi? Wniosek z tego taki, że słabych można okradać, jeśli dadzą się okraść? Spoko, jutro wybiorę się pod podstawówkę i będę kradł dzieciom tornistry.

2

@StevenGastonMartin99 Real jak i my możemy stracić punkty w każdym dowolnym meczu jaki jeszcze się odbędzie. W KAŻDYM

8

Nie wiem na co jestem najbardziej zdenerwowany. Wynik, przebieg meczu, kolejny błąd sędziego na naszą niekorzyść czy może ludzie twierdzący, że słabo grające drużyny można okradać z punktów.

0

@PuszkinFan No i jaki to ma związek z tym, że Girona zdobyła nieprawidłowego gola? Bo nadal nie rozumiem.

0

@Bartas1998 Wskaż mi jeden komentarz gdzie ktoś twierdzi, że to tylko wina sędziów.

0

@PuszkinFan No i jaki to ma związek z wielbłądem sędziego?

2

@blakkudium Hansi zawsze jest w takiej pozycji przy rzutach karnych i woli nie patrzeć.

0

@tbas Zadałem pytanie, żeby się czegoś dowiedzieć, bo nie byłem pewny

2

1

@AmigoBlancos Też tak uważam, ale to niezależne od siebie aspekty.

0

Co w takiej sytuacji powinien zrobić VAR? Ten obrońca po lewej stronie ekranu ewidentnie wbiega przed strzałem w pole karne i potem to on interweniuje. Ale z drugiej strony De Jong też wbiega przed strzałem. Zgodnie z przepisami rzut karny powinien być powtórzony czy nie? Tak rzadko mamy rzuty karne, że w sumie nie jestem pewny.

https://zapodaj.net/images/775bb696c8ee2.jpg

1

Tylko nie Yamal, on dzisiaj nie jest sobą.

0

Nie może być. Soto Grado, to na pewno Ty?

3

@lajcior Przez kympy na murawie to Vinicius co chwilę pada.

1

Widać, że nie oglądał meczu. Po pierwsze największą kontrowersją jest brak czerwonej kartki dla synalka trenera. Po drugie w sytuacji ze spalonym technologia zawiodła, więc o jakiej obiektywnej ocenie on opowiada, skoro sędziowie to praktycznie na oko oceniali?

0

@Salchent Nie, niekoniecznie. Wygryźć pewnie by wygryzł, ale tak jak przy każdej innej kontuzji trener musi uważać z wprowadzaniem, bo "kontuzja" może się łatwo odnowić. Kryzys musi być w pełni zażegnany, takie są pewnie nawet zalecenia lekarzy.

3

@severius Nie smakuje mi słodzona kawa czy herbata. Ta słodkość jest wtedy taka sztuczna.

0

@Rastafarnianin Jeśli już jesteśmy w temacie wiary katolickiej, to przytoczę przykład Św. Pawła z Pisma Świętego, gdzie ówczesny Szaweł prześladował chrześcijan, a później się nawrócił i został jednym z najważniejszych świętych uznawanych w KK.

Twój komentarz i wielu następnych przeczy bardzo ważnej idei w wierze Chrześcijan, a mianowicie nawróceniu.

Nie mówię, że ma ono na pewno miejsce w przypadku pani Nawrockiej, ale jeśli nie ma to należy to wykazać.

5

@Lionel_Messi10 W sumie nam też wystawili, a my nie trafialiśmy :D

1

@Kgorecki2500 Po jednym powiadasz? Dokonaj aktualizacji bazy danych

8

Nasza skarga na sędziowanie już przynosi skutki.

1

@kundee Yyyy... co?

1

@Kgorecki2500 Residenty zawsze miały ciekawy system ekwipunku, więc nie do końca zużyte magazynki mogłyby trafiać do ekwipunku i później gracz mógłby połączyć niepełne magazynki w jeden. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

1

@mr Barca Osoba użytkowa

1

@DTMisTheBest Tak naprawdę to niegłupia odpowiedź. Bo logicznie myśląc, skoro ktoś zadał takie pytanie to najwyraźniej nie potrzebuje samochodu na myjni, być może idzie tam w innym celu.

0

@LOPEZ16 Pokazuje, że nawet przeciętna drużyna przy odrobinie szczęścia i sprzyjających warunków może zajść bardzo daleko. To tym bardziej my, którzy jesteśmy w gronie faworytów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?