2

@JimMorrisonFCB To było akurat dobre :D

2

@FabianekMrozek Też tak myślałem, ale skoro Ty to napisałeś, to teraz mam wątpliwości

2

@Hubertusk Real Madryt nie uznaje technologii VAR

1

Jak to nie jest druga żółta kartka?

edit: o jednak jest xD

1

Najpierw pajac prowokuje, a potem płacze i wybija swój zespół z rytmu.

5

Ale Real jest gówniany. W sumie nic nowego, ale warto to podkreślać

1

Canal+ rozpoczyna transmisje w połowie hymnu, gdy obie drużyny już wyszły na murawę? Fajnie...

0

@borys27 Pytasz o ten mecz z grudnia 2024? Moja pamięć nie sięga konkretnych meczów, pamiętam tylko ogólne odczucia.

0

@borys27 Początek to na pewno nie jest prawda. W okresie październik-grudzień w zeszłym sezonie nie tylko nie było wyników, ale graliśmy absolutnie katastrofalnie.

0

@Luciano99 A moim zdaniem Yamal był wczoraj wyraźnie lepszy. Na potwierdzenie swoich słów powiem, że wg SofaScore miał 0,84 expected assists, a Raphinha zaledwie 0,12. To moim zdaniem potwierdza, kto tworzył większe zagrożenie swoimi podaniami.

Jeszcze można do tego dodać 51/64 (80%) celnych podań w 90 minut, a Raphinha 18/23 (78%) w 63 minuty. Czyli Yamal był też aktywniejszy, pokazywał się do podań i był częściej przy piłce. Brazylijczyk mniej widoczny.

5

@AssisMoreira Powyższa wiadomość została wygenerowana przez sztuczną inteligencję i jest pułapką. Pod żadnym pozorem nie stawiajcie się pod stacją paliw!

0

@MesQueUnClub_87 Nie mam pojęcia. Równie dobrze może to być coś niemożliwego do zrealizowania, czyli np. obniżka pensji, która nie jest możliwa, jeśli zawodnicy się nie zgadzają.

@Ryoumen To jasne, idealni nie są.

14

@Criss18Barca Właśnie za mało. Takie wałki jakie się dzieją muszą być nagłaśniane przez ludzi związanych z klubem, a nie tylko przez kibiców gdzieś na fanpagach.. Brakuje mi większych działań zarządu w tym temacie.

0

@TaughtMule Moim zdaniem Laporta i Deco całkiem nieźle sobie radzą. Trzeba zauważyć, że każdy lepszy transfer to problemy z rejestracjami i to nie Laporta odpowiada za taką sytuację. To kogo mają kupować jak później będą cyrki z rejestracją?

1

@bartekvisca Uważam, że powinien być stały wykonawca jedenastek i obecnie powinien to być Raphinha. Natomiast za Yamalem też jakieś argumenty stały, bo do wczoraj miał 100% wykorzystanych karnych na 6 czy 7 prób (nie licząc serii jedenastek, gdzie w reprezentacji zmarnował).

2

@MichuZ44 Nawet wczoraj "fatalny" Yamal robił największe zagrożenie swoimi podaniami w pole karne i strzałami.

14

@kanver_ Nasza wina, bo nie strzeliliśmy 5 bramek w pierwszej połowie!!!

0

@Starrk Może kontaktowy gol to złe sformułowanie, ale na pewno gol podłączający tlen :)

4

@insp1re Pół żartem to te płatności dla Negreiry to pewnie były po to, żeby sedziowanie było sprawiedliwie :D

1

@Jakchcesz Pełna zgoda + jeszcze żółta dla Kounde za symulowanie.

14

@FCB24 Taktyka Flicka zakłada wysoko ustawioną linię obrony, która nie działa, gdy nie funkcjonuje pressing. W ostatnich kilku miesiącach pressing funkcjonował całkiem nieźle i wygrywaliśmy mecze seriami. Mieliśmy serie wygranych meczów z rzędu. Wczoraj i w meczu z Atletico coś się posypało pod tym względem i piłkarze rywali ciągle mieli wolnego partnera obok siebie do którego mogli podać piłkę. Pressing nie działał i tylko to spowodowało, że nasza obrona wyglądała fatalnie. Nie sama formacja obrony, ale właśnie pomoc i linia ataku.

I teraz tak... W takim razie trener powinien reagować i zmienić system grania dopóki pressing nie działa? No wydaje się to logiczne, ale zakładam, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana i zmiana systemu grania w trakcie sezonu spowoduje więcej strat niż korzyści. Lepiej pewnie w tym systemie wytrwać trudny okres i budować formę, aby na najważniejszą część sezonu odbudować w pełni funkcjonujący system, który w dużym uproszczeniu opiera się na wysoko ustawionej linii obrony i pressingu, a co za tym idzie uniemożliwianiu rywalowi budowania akcji oraz odbieraniu piłki wysoko na połowie przeciwnika.

2

@Jakchcesz Nie. Sędzia uznałby, że to replika, a Kounde symuluje.

2

@FCB24 Trener, który rok temu zrobił tryplet krajowy i półfinał LM nagle stał się największym problemem. Co do piłkarzy to mamy słabości na kilku pozycjach, ale i sytuację finansową taką, a nie inną i rzeźbimy z tego co mamy.

10

@FCB24 Jakie to proste. Wystarczy wygrywać każdy mecz wysoko, żeby pokonywać przeciwników i jeszcze zespół sędziowski. Że też nikt na to wcześniej nie wpadł, że można łatwo wygrywać grając 2vs1.

1

@bartulek98 Całego zła to nie, bo graliśmy słabo. Tylko że na tym polega sport i rywalizacja, że raz grasz lepiej raz gorzej. Ale sędziowie mając VAR i tak oczywistą sytuację nie mają prawa się pomylić. Żeby to był jeden z niewielu błędów na naszą niekorzyść, to jeszcze idzie wykazać się wyrozumiałością wobec takiego zaćmienia mózgu u sędziów. No ale to nie jest pierwszy, drugi czy trzeci błąd w tym sezonie, który utrudnił nam punktowanie.

5

@Zoker To nie było zderzenie się nogami tylko nadepnięcie. Może nieumyślne, ale nie ma to znaczenia.

33

No przecież wiadomo, że przypadek.

1

@bartulek98 "a gdzie do tego czasu była Barcelona?"

W dupie - i to dosłownie. Ale to nie zmienia faktu, że moglibyśmy mieć chociaż 1 punkt. A były już takie sezony w LL, gdzie jeden punkt decydował o mistrzostwie.

0

@Fffddddddx A z kolei z wysoko ustawioną obroną możemy wysoko odbierać piłki i tworzyć zagrożenie. Tylko do tego musi bardzo dobrze działać pressing, a tego niestety ostatnio brakuje.

1

@Fffddddddx Ponieważ korzyści z wysoko ustawionej linii obrony przewyższają straty jakie z tego tytułu ponosimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?