3

@malicinho Bo? Przecież jego piłka, on miał lepszą pozycję.

3

Cubarsi jest ślepy?

1

Raphinha, ale powtarzalność dośrodkowań

4

Jest i Araujo! Puls rośnie, będą emocje :D

9

Ter Stegen to broni, bo nie rzuca się w bok tylko zostaje na środku :D

6

Ferran Lopez xD

1

@gaucho104 Dawniej Winiary, teraz Kielecki. Winiary jest jednak dobry tylko jak się żre sam majonez prosto ze słoika, a jako dodatek do czegoś to tylko Kielecki, bo ostrzejszy w smaku.

4

@mordini123 Tam spalonego zasygnalizował liniowy i Marciniak odgwizdał. Spalonego nie było, ale gol raczej padł dlatego, że piłkarze Realu przestali już grać po gwizdku.

4

@wojopancer Rudiger połamie nogę przeciwnikowi i sędzia przyzna za to rzut karny dla Realu Madryt.

0

@Beztroskii To walnąć atak Raphinha, Rashford, Yamal z wymiennością pozycji i niech się dzieje co chce.

10

@NeroTFP1 Pucharowo w Europie tak, ale jeśli wziąć pod uwagę grę to zrobił z City bardzo potężną ekipę na wiele sezonów, bo aż do sezonu 2023/24. Dopiero od poprzedniego sezonu coś się zepsuło i do dziś grają słabo. Wcześniej utrzymywali się na topie i jedyne czego im brakowało to trochę szczęścia w niektórych meczach LM, gdzie odpadali będąc lepszą drużyną.

Dla porównania Chelsea wydała więcej pieniędzy od czasów przyjścia Pepa, a wyniki mają gorsze, zwłaszcza w Premier League.

1

@MessiForeverTheBest Jednak się udało

0

@MessiForeverTheBest To nie udało się Wam zgadnąć

0

@Tasde Dokładnie. Karny dla mnie oczywisty i bez dyskusji, ale czerwona to przesada.

5

@EzioAuditoreDF My mieliśmy 8:2 w jednym meczu :)

3

@Tasde Też uważam, że nie powinno być podwójnej kary za rękę schowaną za plecami. Nawet jeśli był ruch do piłki, bo ruch do piłki był wykonany całym tułowiem, a nie samą ręką. Ale to już może nie być kwestia błędu arbitra, ale przepisów.

2

Łunin co przed siebie wypluwa xD

0

@Dari0G Pokazujesz poziom albo pite było :)

0

@Dari0G Oczywiście, odwinąłem. Ewidentnie nie było tam ruchu samej ręki do piłki, ale próbował zablokować strzał ruchem tułowiem. Nie wyciągnął ręki zza pleców, aby obronić strzał. Jasne, tam łokieć też wykonał ruch do piłki, ale to był wynik tego, że Bernardo odbił się prawą nogą od murawy i wykonał ruch barkami w stronę piłki. Ja tu jednak widzę różnicę względem tego jak kiedyś bronił Suarez.

I tylko o to mi chodzi. Wyłącz myślenie o tym czy to gra City i Real. Równie dobrze taka sytuacja mogłaby mieć miejsce w meczu PSG z Chelsea, który jest mi obojętny i też uważam, że za taką obronę nie powinno być podwójnej kary.

0

@Dari0G Mogę mieć prawo do własnego zdania, że przepisy powinny być takie, że czerwona kartka jest wtedy, gdy obrońca obroni rękami niczym bramkarz? A w sytuacji, gdy trzeba ręce za plecami i całym ciałem (a nie samą ręką) wykona ruch do piłki to jest tylko rzut karny? Czy nie mogę?

0

@Dari0G Tak. Zastanów się chwilę, a nie bredzisz głupoty od czapy, bo trzeba udawać na siłę obiektywnego... Stoisz na bramce z rękami założonymi za plecami i piłka przelatuje obok Ciebie. Normalnym odruchem jest ruch w stronę piłki. Jak dla mnie to nie jest celowa obrona ręką. Karny oczywiście, czerwona kartka nie.

0

Może się mylę, może nie znam się na przepisach, ale moim zdaniem duża przesada sędziego z czerwoną kartką. Dlaczego?

Co innego jeśli broniący zawodnik celowo zachowa się jak bramkarz i obroni strzał wyciągniętymi rękami. Jak kiedyś Luis Suarez. Ale tutaj Bernardo trzymał ręce za plecami i wykonał odruchowo całym ciałem ruch do piłki chcąc zablokować piłkę brzuchem, a nie ręką. Jeśli sędzia podjął dobrą decyzję zgodną z przepisami to w takim razie przepisy są głupie.

5

@barteq My graliśmy w 10. Do czerwonej kartki mecz był wyrównany.

2

Wcześniejsza ręka to nie karny, ale ten Cherki chyba kopnięty.

0

@Faro Nie rozumiem co w tym ciekawego, że remis w dwumeczu premiuje jedną z drużyn.

12

@NeroTFP1 Weź nie przypominaj tych czasów. Jaka to była beznadziejna i niesprawiedliwa zasada...

1

Ajaj, bramkarz mógł chyba wyjść do tej piłki.

4

@Lionel_Messi10 Czyli pewnie te najbardziej gówniane, których nikt nawet za darmo nie będzie chciał oglądać.

9

@PIWOSZ89 Właśnie to są piękne historie w LM, a nie ciągle te same drużyny w fazie pucharowej. Ja im kibicuję by zaszli jak najdalej, dopóki nie trafią na Barcelonę - czyli do półfinału :D

2

@Arden No i niech sobie wychodzą. Bredzi tak jakby USA nie miały interesu w członkostwie w NATO. Jasne, USA nikt nie zaatakuje i nie będą potrzebowali by inne kraje ich broniły. Ale dzięki byciu liderem w NATO mają coś do powiedzenia i mogą lepiej sterować polityką zagraniczną i niejako trzymać pod butem inne kraje będące w sojuszu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?