8

Weźcie mi tego rekina z boiska

1

Ojoj, fatalnie to wyglądało.

2

@loswariatofano Zanim coś klikniesz sprawdź czy sama ta wiadomość nie jest oszustwem i z jakiego maila przyszła.

5

@gumaz Najlepsza to jest jej odpowiedź na ten komentarz:

"Może Pan nie odpowiadać. Bo jedyne, co Pan umie w polemice, to ataki ad personam. Nie życzę sobie brać w tym udziału, skoro nie potrafi Pan obronić swoich tez merytorycznie. Cóż, pokazuje Pan tym samym swoją bezradność."

Sama napisała krytyczną opinię pozbawioną jakiejkolwiek merytoryki, ale oczekuje od Bartosiaka, że odniesie się merytorycznie do jej nieistniejących argumentów.

2

@Aragorn33 Mówisz? Mi to wyglądało na niebezpieczne wejście zawodnika Celty co najmniej na granicy żółtej i czerwonej kartki. Ale nie wykluczam, że nasz rację.

@norbi77 Ok, to wracam do retoryki, że Real to złodzieje i udowodnili to kolejny raz :D

0

@Aragorn33 Ale gdzie tu atak w sumie?

1

Dobra, chcąc być całkowicie fair trzeba przyznać, że powinna też zostać pokazana czerwona kartka dla zawodników Celty na samym początku meczu.

1

@Lionel_Messi10 Co z tego, że trafia najpierw w piłkę jak on co najwyżej ją delikatnie musnął i gdyby nie wziął w kleszcze zawodnika Celty to ten utrzymałby się nadal przy piłce.

0

@Szicek10 Nic z tego nie zrozumiałem, ale to był faul.

0

@Tasde A to nie jest tak, że obrońca musiałby przejąć kontrolę nad piłką i nie wystarczy, że się piłka od niego odbije?

5

Celta obrabowana w meczu z Realem? Nowe, nie znałem.

5

Nie no, to musi być faul. Jak uzna gola to mamy kolejny wałek

7

Nie wiem kto tam siedzi i wpisuje doliczoną liczbę minut, ale dobry troll :D

1

50 minut doliczyli xD

5

Tak szczerze to Real wygląda jakby na zwycięstwie im za bardzo nie zależało...

1

W tym meczu brakuje tylko, żeby Rudiger, który powinien pauzować do końca sezonu strzelił zwycięskiego gola.

3

Ale joga bonito Viniciusa!

9

To już Balde czy Cancelo są lepsi w obronie od Trenta.

31

Czy ja dobrze widziałem, że Asencio ciągnął za koszulkę Iglesiasa i rzut wolny dla Realu?

1

@Pablozeusz Taa... Niech wszystkie mecze do końca sezonu wygrają, żeby tylko nie zwolnili Arbeloi.

4

Real dzisiaj koncert, manita i zamykają nam mordy.

1

@Barceloniarz987 To niech chociaż zremisują, też fajnie

1

@fcbarcafan19 Jedna z najlepszych funkcji. Używam od dawna, ale domyślnie jest chyba wyłączona w ustawieniach.

0

@4drian0 Co to znaczy "the same games are shown at different prices to different users"? Znaczy no tyle po angielsku to rozumiem, ale to w ogóle legalne?

2

@Gall Wielkie umysły myślą podobnie :D

19

@Chucky Nie urwą. A piszę tak tylko dlatego, żeby urwali, bo gdy La Rambla jest zgodna, że Real straci punkty to nie traci, a gdy nikt nie wierzy w stratę (jak z Getafe) to biali przegrywają

4

@L4ngusta Ja kiedyś tankowałem za 250 zł, a wczoraj za 150 zł, więc jest nawet taniej.

2

@LAMC_10 Załóżmy, że tak.
@EzioAuditoreDF Poprawiłem, żebyś nie miał wątpliwości :)

0

Dobra, to ja zmienię lekko zasady. Ile musielibyście dostać pieniędzy, żeby zgodzić się do końca życia nie oglądać meczów FC Barcelony? Nawet powtórek i skrótów.

1

@PatrykBarca Próbują ratować ten sezon, a doprowadzą do tego, że stracą Mbappe na przyszły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?