9

@capoN Wylewy City i życiówka Fede.

0

Ja dalej uważam, że Real tego meczu nie wygra.

1

@Toretto Cholera... To teraz to już nie wiem. Wychodzi jednak na to, że zależy kto gra.

4

Czyli wychodzi na to, że najmniejszy kontakt + padolino = rzut karny.

4

No bez przesady. Nie dałbym za to karnego.

6

@Who_you_mam W tej sytuacji jeśli już to najbardziej odwalił Raphinha, który sam nie wiedział po co znalazł się we własnym polu karnym. Ale widzę, że zamiast skupić się na głównym winowajcy to lepiej "usiąść" na zawodniku, który usiłuje jakoś wrócić do poważnej piłki. Takie zachowania "kibiców" szkodzą zawodnikowi i Barcelonie. Nie wiem co chcecie przez to osiągnąć.

6

@AlphaNumeric Może i powinniśmy, ale czy Mingueza chce być zmiennikiem?

13

@Pedri16Future Jak coś my możemy pojechać w razie jakby nam w barażach nie wyszło

7

@Szklaner Jak dla mnie to miał te skurcze i celowo zajął pozycję defensywnego pomocnika, a zostawił PO dla Raphinhi na tę chwilę dopóki nie zostanie zmieniony. Wiedział, że już nie da rady choćby wyskoczyć do dośrodkowania. Raczej nie jest taki głupi, że ot tak zająłby sobie zupełnie inną pozycję na boisku niż powinien.

2

@Karol145 Nasza remontada 4:0 z Milanem na Camp Nou to mecz, który najbardziej utkwił w mojej pamięci. Ale to było meczycho :D

6

Niepokoi mnie Raphinha, bo bez niego w formie będzie bardzo ciężko wygrywać kolejne mecze, szczególnie w LM. A obecnie nawiązuje on do swoich najgorszych czasów w Barcelonie jeszcze za czasów Xaviego.

9

Wreszcie dostaliśmy coś od losu, na co nie zasłużyliśmy. Nieczęsto nam się to zdarza, więc humor trochę poprawiony. Ale to jest dramat co zaprezentowaliśmy w tym meczu.

0

@Nicko Czy Ty jesteś normalny? Tak tylko pytam.

2

Flick to jest jednak gość! Araujo od meczu z Chelsea nie gra, a jak już to wchodzi na końcówki. Nagle ważny mecz w LM i j*b podstawa. Szanuję za odwagę :D

1

@capricornusjrk Nie ma to jak zakłamywać rzeczywistość, żeby wykreowana we własnej głowie narracja się zgadzała.

1

@esem91 Tylko zwycięstwo i to takie różnicą 2 bramek mogę wziąć w ciemno :D

4

@Arden Co Ty opowiadasz? Przecież od początku było wiadomo, że odszedł sam, po czym zarząd namówił go na zmianę decyzji, Xavi się zgodził i potem nagle go wywali. To było bardzo słabe ze strony Laporty. Reszty nie komentuję, bo nie wiem jaka jest prawda i nie potrafię ocenić gdzie Xavi ma rację, a gdzie wymyśla.

1

@michal26 Jak dla mnie totalny chaos i nie panował nad spotkaniem. Gwizdał dość niekonsekwentnie, ale bez dużych błędów dla żadnej ze stron, drobne błędy w obie strony.

3

Czy liniowy jest debilem czy tylko jest niewidomy?

8

Weźcie mi tego rekina z boiska

1

Ojoj, fatalnie to wyglądało.

2

@loswariatofano Zanim coś klikniesz sprawdź czy sama ta wiadomość nie jest oszustwem i z jakiego maila przyszła.

5

@gumaz Najlepsza to jest jej odpowiedź na ten komentarz:

"Może Pan nie odpowiadać. Bo jedyne, co Pan umie w polemice, to ataki ad personam. Nie życzę sobie brać w tym udziału, skoro nie potrafi Pan obronić swoich tez merytorycznie. Cóż, pokazuje Pan tym samym swoją bezradność."

Sama napisała krytyczną opinię pozbawioną jakiejkolwiek merytoryki, ale oczekuje od Bartosiaka, że odniesie się merytorycznie do jej nieistniejących argumentów.

2

@Aragorn33 Mówisz? Mi to wyglądało na niebezpieczne wejście zawodnika Celty co najmniej na granicy żółtej i czerwonej kartki. Ale nie wykluczam, że nasz rację.

@norbi77 Ok, to wracam do retoryki, że Real to złodzieje i udowodnili to kolejny raz :D

0

@Aragorn33 Ale gdzie tu atak w sumie?

1

Dobra, chcąc być całkowicie fair trzeba przyznać, że powinna też zostać pokazana czerwona kartka dla zawodników Celty na samym początku meczu.

1

@Lionel_Messi10 Co z tego, że trafia najpierw w piłkę jak on co najwyżej ją delikatnie musnął i gdyby nie wziął w kleszcze zawodnika Celty to ten utrzymałby się nadal przy piłce.

0

@Szicek10 Nic z tego nie zrozumiałem, ale to był faul.

0

@Tasde A to nie jest tak, że obrońca musiałby przejąć kontrolę nad piłką i nie wystarczy, że się piłka od niego odbije?

5

Celta obrabowana w meczu z Realem? Nowe, nie znałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?