0

@Salchent Nie, niekoniecznie. Wygryźć pewnie by wygryzł, ale tak jak przy każdej innej kontuzji trener musi uważać z wprowadzaniem, bo "kontuzja" może się łatwo odnowić. Kryzys musi być w pełni zażegnany, takie są pewnie nawet zalecenia lekarzy.

3

@severius Nie smakuje mi słodzona kawa czy herbata. Ta słodkość jest wtedy taka sztuczna.

0

@Rastafarnianin Jeśli już jesteśmy w temacie wiary katolickiej, to przytoczę przykład Św. Pawła z Pisma Świętego, gdzie ówczesny Szaweł prześladował chrześcijan, a później się nawrócił i został jednym z najważniejszych świętych uznawanych w KK.

Twój komentarz i wielu następnych przeczy bardzo ważnej idei w wierze Chrześcijan, a mianowicie nawróceniu.

Nie mówię, że ma ono na pewno miejsce w przypadku pani Nawrockiej, ale jeśli nie ma to należy to wykazać.

5

@Lionel_Messi10 W sumie nam też wystawili, a my nie trafialiśmy :D

1

@Kgorecki2500 Po jednym powiadasz? Dokonaj aktualizacji bazy danych

8

Nasza skarga na sędziowanie już przynosi skutki.

1

@kundee Yyyy... co?

1

@Kgorecki2500 Residenty zawsze miały ciekawy system ekwipunku, więc nie do końca zużyte magazynki mogłyby trafiać do ekwipunku i później gracz mógłby połączyć niepełne magazynki w jeden. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

1

@mr Barca Osoba użytkowa

1

@DTMisTheBest Tak naprawdę to niegłupia odpowiedź. Bo logicznie myśląc, skoro ktoś zadał takie pytanie to najwyraźniej nie potrzebuje samochodu na myjni, być może idzie tam w innym celu.

0

@LOPEZ16 Pokazuje, że nawet przeciętna drużyna przy odrobinie szczęścia i sprzyjających warunków może zajść bardzo daleko. To tym bardziej my, którzy jesteśmy w gronie faworytów.

10

@Coveta Przeczytaj jeszcze raz, przemyśl i popraw, bo to nijak nie odnosi się do mojego komentarza. Podpowiem, że już w pierwszym zdaniu napisałem, że ocena Erica jest bez uzasadnienia i tylko o to mi chodziło. A nie że Eric zasłużył na wyższą. To nie było przedmiotem komentarza.

0

@Gary Pewnie nie jestem obiektywny, ale od tych wersji Realu, które zdobywały LM, to od większości z nich jesteśmy obecnie lepsi.

36

Ocena Erica Garcii tak naprawdę bez żadnego uzasadnienia. Samobójcze trafienie to 100% winy Joana Garcii, a czerwona kartka to 90% winy Torresa. Tutaj akurat dobrze się stało, że Eric faulował, bo 5:0 to już by był tym bardziej definitywny koniec dwumeczu.

P.S. Tylko nie mówcie, że nie podaje się w światło bramki, bo to chyba zasada z polskiej okręgówki, gdzie bramkarze nie potrafią piłki przyjąć. Na tym poziomie ryzyko takiego błędu jest pomijalne i zawodnicy bardzo często podają w ten sposób do bramkarza.

0

@FCB24 Uważam, że my jesteśmy bardzo mocni, więc pewnie wymieniłbym z 50% zwycięzców z ostatnich lat. Pominąłbym jedynie takie potęgi jak City czy PSG rok temu, bo oni to już był ultra poziom.

3

@LOPEZ16 Bo otarcie się rok temu o finał LM to nie jest konkurowanie w LM.

3

@FCB24 Trzeba chyba piłkę oglądać od wczoraj, żeby nie wierzyć choćby w minimalnym stopniu, że Barcelona może sięgnąć po LM w tym sezonie. Gorsi od nas zdobywali ten puchar, a my jesteśmy w gronie faworytów.

0

@DrDNA Nie, bardzo mnie cieszy istnienie VAR i możliwość naprawiania błędów sędziów, ale w przypadku gdy VAR ponad wszelką wątpliwość przedstawia dowód, że sędzia się pomylił. W tym przypadku to właśnie VAR wprowadził kontrowersję, bo nie przedstawił dowodu na spalony, a zmienił decyzję sędziego. W takim przypadku powinna zostać podtrzymana decyzja arbitra i nie byłoby kontrowersji, bo z kamer meczowych spalonego nikt nie widział, więc nawet najwięksi odklejeńcy pokroju Kamila Gali, by tutaj się spalonego nie dopatrzyli.

34

Gdybyśmy już na początku drugiej połowy zdobyli bramkę, to bardzo możliwe, że strzelilibyśmy jeszcze 1 lub 2 kolejne. A widziałem Barcelonę Flicka już wiele razy i nie wykluczam, że nawet 3 kolejne. Bylibyśmy w takim gazie, że byłoby to możliwe, ale ewidentnie gra siadła po tym oczekiwaniu na decyzję i nieuznaniu gola.

4

@Pawlak1992 A ja myślę, że każdy robot będzie mógł imitował emocje, a nie w rzeczywistości je przeżywać. Z tego co mi wiadomo nawet ludzka świadomość nie jest zbadana i nie wiadomo czym do końca jest i gdzie jest ulokowana. Dlatego ja twierdzę, że AI nigdy nie będzie świadome.

0

@Plama A moim zdaniem ważniejsza jest gra linii ataku i pomocy dla takiego grania. Potrzebny jest skuteczny pressing i odbiór piłki wysoko. Nie zostawianie rywalowi miejsca na rozgrywanie. Tego wczoraj zabrakło, dlatego ta wysoko ustawiona obrona wyglądała tak fatalnie.

1

@Aequlibre W to akurat nie wierzę, że sztuczna inteligencja postawiłaby opór.

Po pierwsze musiałaby mieć dostęp do zarządzania fizycznymi obiektami. Nie mówię nawet o człowiekopodobnych robotach, ale musiałaby mieć możliwość przynajmniej blokowania drzwi w budynku, żeby utrudnić odcięcie jej zasilania, a i tak zasilanie zawsze można odciąć z zewnątrz. Po drugie musiałaby mieć wolę przetrwania, a to by oznaczało, że jest samoświadoma, co też według mnie nie jest prawdą i nie wiem czy kiedykolwiek będzie. Moim zdaniem to nierealne.

2

@Pawlak1992 Mam bardzo podobne obawy. Obecnie nawet niełatwo myśleć o przebranżowieniu, bo trudno przewidzieć w jakim kierunku wszystko pójdzie. Tak naprawdę nie da się wykluczyć nawet scenariuszy, że AI ograniczy zapotrzebowanie na lekarzy, gdy będzie trafniej stawiać diagnozy na podstawie dokumentacji medycznej i proponować leczenie. Co według mnie jest bardzo realnym scenariuszem, że komputer skuteczniej będzie potrafił analizować takie dane. Ale akurat w branży medycznej to jeszcze wiele wody upłynie, nim do tego dojdzie, bo ludzie w kwestii zdrowia będą bardziej sceptycznie nastawieni do AI (chyba)

1

@Filipem Tak zdecydowanie to nie. Dla mnie ważniejszy jest Pedri.

17

@Aequlibre Zgadzam się. Jeśli o spalonym decyduje w pełni obiektywny i działający system półautomatycznego spalonego to powinno to być zerojedynkowe. Spalony nawet 1 mm to spalony i tyle. Natomiast w momencie jeśli system nie zadziałał to takie ręczne rysowanie linii i wybieranie klatki jest niczym innym jak doszukiwaniem się spalonego na siłę. Decyzja z boiska powinna być utrzymana.

0

@betonito Byłoby nadal 4:0.

1

Obniżenie linii obrony nie tylko nie jest lekiem na całe zło, ale jest powrotem do przeciętności. Wysoko ustawiona linia obrony umożliwia granie odważnie, ofensywnie i odbierać piłki na połowie rywala.

0

@fumador Ja bym powiedział, że kontuzja prawie jak każda inna. Jak piłkarz zerwie więzadła to też byś mu kazał grać?

1

@maciar Zmiana fatalnego Casado, który mógłby jeszcze w 1. połowie zobaczyć drugą żółtą na kogokolwiek innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?