KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@LOPEZ16 Życie nie jest zerojedynkowe, więc prawie zawsze można mieć jakieś ALE. Moglibyśmy przegrać, ale np. 4:2 i mieć większe szanse w rewanżu, gdyby sędzia prawidłowo wykonywał swoją pracę. Co nie jest aż tak trudne, gdy ma pomoc z VAR.
3
Logika chyba nie jest najmocniejszą stroną osób używających sarkazmu, że sędzia strzelił nam 4 gole. Łączycie dwie zupełnie różne rzeczy w jedno. Tak jakby nasza koszmarna pierwsza połowa usprawiedliwiała prowadzenie spotkania przez sędziego.
1
Real ma za to karnego, my nie.
1
Czekajcie, kąkuter się zawiesił i teraz Photoshop nie działa.
1
Czy to jest normalne?
2
Lamine się ślizga jak na lodowisku. Dlaczego on jeszcze butów nie zmienia? Ewidentnie coś jest nie tak.
0
Ter Stegen wróć!
0
Tylko ja mam taki g**niany rozmyty obraz?
6
@Hosh Wysoka cena jak za niebawem drugoligowy klub.
5
Normalnie zapytałbym po co wrzucać tutaj słowa tego frustrata, ale to byłoby głupie pytanie, bo znam odpowiedź na to pytanie. W końcu z czegoś portal musi się utrzymywać i ja to rozumiem :D
3
@JanuszKorwinMikke Grabara to ma już 27 lat, więc trudno mówić o nim w kontekście nadziei na przyszłość.
49
@Mroziu Bo my podążamy za tłumem, a ty jesteś wyjątkowy i niezależny
0
@ToWinaSedziego Znając nasze szczęście to z nami się przełamie.
0
@Comentateiro W moim mieście nawet nie ma KFC, McDonalda ani Burger Kinga i nie wiem czy potrzebowałbym dwóch rąk, aby zliczyć ile razy byłem w tego typu lokalach. Obiady wolę zdecydowanie domowe, ale akurat te pączki z Biedronki naprawdę smakują mi bardziej niż inne. No co poradzę :D
Zresztą podobnie mam z innymi słodyczami, gdzie od domowych ciast wolę nawet zwykłe wafelki w czekoladzie (np. coś typu pryncypałki).
1
@Frimpong Próbowałem wielu. Wszystkie inne są ohydne, te z Biedronki obłędne.
1
@Comentateiro Nie tylko jem z Biedronki, ale uważam, że nie ma nigdzie lepszych. Nawet domowe, obojętnie kto je zrobi, są gorsze w smaku.
1
@Deviler Z Biedronki. Mi osobiście smakują bardziej niż jakiekolwiek inne z cukierni. Jakościowo pewnie gorsze, ale smak mają mega. Mówię o tych z lukrem, bo te najtańsze z pudrem są słabe.
0
@tbas Nie wiem kto ich zatrudnia. Chyba coś się zmieniło, bo wcześniej Xavi był obwiniany o słaby sztab medyczny. Choć nie mówię, że Ty obwiniałeś o to Xaviego, bo nie pamiętam.
2
@tbas Jak był Xavi to była wina Xaviego, że ma słaby sztab medyczny. Teraz to nie wina Flicka, ale Laporty?
2
@fumador Czemu każdy kto robi coś... nie wiem jak to nazwać... "niestandardowego" jest atencjuszem?
Miał gość jakiś pomysł - mądry lub głupi - ale udało mu się go rozpromować i robi na tym hajs. No i spoko!
2
Jak dla mnie to już lepiej Merino na 9.
0
@Azi Jeszcze nie całkiem :D
10
Łącząc się w bólu z kibicami Manchesteru United niniejszym postanawiam, że nie będę się strzygł dopóki Barcelona nie wygra 5 meczów z rzędu.
1
Meble wszystkie napakowane po brzegi. Jedyne miejsce to kawałek podłogi w przedpokoju, ale jakoś wyżej niż te kilka groszy cenię sobie estetykę i wygodę niż przewracające się od ruchu powietrza puste butelki.
A odpowiadając na pytanie to do sklepu codziennie się nie chodzi, więc co najmniej 6-8 butelek mogłoby się zbierać.
4
@Arden Sądzę, że jest oderwany od rzeczywistości dla ludzi mieszkających w małych mieszkaniach. Podobnie jak idea sortowania śmieci. W domu lub dużym mieszkaniu pewnie da się zrobić. W mieszkaniu z jednym pokojem, kuchnią i małym przedpokojem nie ma opcji.
2
Gra Realu wygląda jak losowe kopanie piłki bez żadnego planu. Chyba będzie potrzebny penalti.
22
Gratulujemy! Brawa dla tego pana!
2
@Kgorecki2500 Tak? A ja obie części GoW splatynowałem i to jedyne gry w których skupiłem się na tym aby zdobyć wszystkie osiągnięcia. Wydawało mi się to nawet łatwe i przyjemne.
5
Czy ten niepodyktowany rzut karny dla nas trafia jakoś do puli dostępnych karnych La Liga i Real Madryt będzie mógł go sobie odebrać gratis?
0
W czasach VAR taka niekonsekwencja w dyktowaniu jedenastek. Ja pier****