9

@LOPEZ16 Życie nie jest zerojedynkowe, więc prawie zawsze można mieć jakieś ALE. Moglibyśmy przegrać, ale np. 4:2 i mieć większe szanse w rewanżu, gdyby sędzia prawidłowo wykonywał swoją pracę. Co nie jest aż tak trudne, gdy ma pomoc z VAR.

3

Logika chyba nie jest najmocniejszą stroną osób używających sarkazmu, że sędzia strzelił nam 4 gole. Łączycie dwie zupełnie różne rzeczy w jedno. Tak jakby nasza koszmarna pierwsza połowa usprawiedliwiała prowadzenie spotkania przez sędziego.

1

Real ma za to karnego, my nie.

1

Czekajcie, kąkuter się zawiesił i teraz Photoshop nie działa.

1

Czy to jest normalne?

2

Lamine się ślizga jak na lodowisku. Dlaczego on jeszcze butów nie zmienia? Ewidentnie coś jest nie tak.

0

Ter Stegen wróć!

0

Tylko ja mam taki g**niany rozmyty obraz?

6

@Hosh Wysoka cena jak za niebawem drugoligowy klub.

5

Normalnie zapytałbym po co wrzucać tutaj słowa tego frustrata, ale to byłoby głupie pytanie, bo znam odpowiedź na to pytanie. W końcu z czegoś portal musi się utrzymywać i ja to rozumiem :D

3

@JanuszKorwinMikke Grabara to ma już 27 lat, więc trudno mówić o nim w kontekście nadziei na przyszłość.

49

@Mroziu Bo my podążamy za tłumem, a ty jesteś wyjątkowy i niezależny

0

@ToWinaSedziego Znając nasze szczęście to z nami się przełamie.

0

@Comentateiro W moim mieście nawet nie ma KFC, McDonalda ani Burger Kinga i nie wiem czy potrzebowałbym dwóch rąk, aby zliczyć ile razy byłem w tego typu lokalach. Obiady wolę zdecydowanie domowe, ale akurat te pączki z Biedronki naprawdę smakują mi bardziej niż inne. No co poradzę :D

Zresztą podobnie mam z innymi słodyczami, gdzie od domowych ciast wolę nawet zwykłe wafelki w czekoladzie (np. coś typu pryncypałki).

1

@Frimpong Próbowałem wielu. Wszystkie inne są ohydne, te z Biedronki obłędne.

1

@Comentateiro Nie tylko jem z Biedronki, ale uważam, że nie ma nigdzie lepszych. Nawet domowe, obojętnie kto je zrobi, są gorsze w smaku.

1

@Deviler Z Biedronki. Mi osobiście smakują bardziej niż jakiekolwiek inne z cukierni. Jakościowo pewnie gorsze, ale smak mają mega. Mówię o tych z lukrem, bo te najtańsze z pudrem są słabe.

0

@tbas Nie wiem kto ich zatrudnia. Chyba coś się zmieniło, bo wcześniej Xavi był obwiniany o słaby sztab medyczny. Choć nie mówię, że Ty obwiniałeś o to Xaviego, bo nie pamiętam.

2

@tbas Jak był Xavi to była wina Xaviego, że ma słaby sztab medyczny. Teraz to nie wina Flicka, ale Laporty?

2

@fumador Czemu każdy kto robi coś... nie wiem jak to nazwać... "niestandardowego" jest atencjuszem?

Miał gość jakiś pomysł - mądry lub głupi - ale udało mu się go rozpromować i robi na tym hajs. No i spoko!

2

Jak dla mnie to już lepiej Merino na 9.

0

@Azi Jeszcze nie całkiem :D

10

Łącząc się w bólu z kibicami Manchesteru United niniejszym postanawiam, że nie będę się strzygł dopóki Barcelona nie wygra 5 meczów z rzędu.

1

Meble wszystkie napakowane po brzegi. Jedyne miejsce to kawałek podłogi w przedpokoju, ale jakoś wyżej niż te kilka groszy cenię sobie estetykę i wygodę niż przewracające się od ruchu powietrza puste butelki.

A odpowiadając na pytanie to do sklepu codziennie się nie chodzi, więc co najmniej 6-8 butelek mogłoby się zbierać.

4

@Arden Sądzę, że jest oderwany od rzeczywistości dla ludzi mieszkających w małych mieszkaniach. Podobnie jak idea sortowania śmieci. W domu lub dużym mieszkaniu pewnie da się zrobić. W mieszkaniu z jednym pokojem, kuchnią i małym przedpokojem nie ma opcji.

2

Gra Realu wygląda jak losowe kopanie piłki bez żadnego planu. Chyba będzie potrzebny penalti.

22

Gratulujemy! Brawa dla tego pana!

2

@Kgorecki2500 Tak? A ja obie części GoW splatynowałem i to jedyne gry w których skupiłem się na tym aby zdobyć wszystkie osiągnięcia. Wydawało mi się to nawet łatwe i przyjemne.

5

Czy ten niepodyktowany rzut karny dla nas trafia jakoś do puli dostępnych karnych La Liga i Real Madryt będzie mógł go sobie odebrać gratis?

0

W czasach VAR taka niekonsekwencja w dyktowaniu jedenastek. Ja pier****

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?