0

@FCB24 Czyli gdy Ferran był gorszy rok czy dwa lata temu to nie można było się czepiać Lewandowskiego, gdy grał poniżej oczekiwań? Trochę nie czaję co za związek.

1

@Criss18Barca Kolejny świetny pomysł na zabetonowanie piłki nożnej, która powinna być przecież przede wszystkim rozrywką dla kibiców.

19

@marcin62 Pytanie brzmi dlaczego "starszak" posługiwał się takim wynalazkiem jak samochód? Mógł jechać konno lub iść pieszo.

1

@Maker0 Tylko wiesz... Jeśli on faktycznie zachorował na depresję, to nie jest to tylko choroba, która powoduje tylko smutek i załamanie. To choroba, która także wpływa m.in. na koncentrację. Jeśli udałoby mi się z tego wyjść, to niewykluczone, że możemy jeszcze odzyskać Araujo, który jest skoncentrowany i nie popełnia błędów. Z drugiej strony depresja to choroba, która lubi nawracać, więc każdy błąd może być zapalnikiem.

0

@Roobo Ferran od początku, Lewandowski z ławki.

0

@mate92 Żeby trochę pomarnował okazji, co byśmy za wysoko nie wygrali, bo byłoby nudno.

2

@SARNA2319 A to nie było tak, że w tamtym okresie De La Fuente wystawiał Yamala z kontuzją na środkach przeciwbólowych?

15

@TaughtMule Włącz mecz xD

7

Czy Joan Garcia właśnie wyszedł z piłką w rękach na aut do Araujo i dlatego Albacete miało rzut rożny? Bo nie ogarnąłem co się stanęło.

9

@FCB24 Chyba żartujesz...

5

@Barclonismo Luz, gramy z Albacete. Oni nie są w stanie wyeliminować topowych klubów z pucharów.

1

@misterio A fakt, jest coś. Powinienem ogarnąć.

1

@misterio Ja nie pamiętam co robiłem wczoraj, a mam pamiętać czy aktualizowałem Notepada++ pół roku temu? :O

0

@Fog_W_1899 Dla każdego co innego może być "lepsze". Tak jak napisałem, dla mnie optymalne jest około 15-20 stopni. A z dwojga złego lepszy mróz niż upał. Lepiej się wtedy czuję, może większość ludzi ma inaczej.

0

@Fog_W_1899 Jeśli mówimy o jakiekolwiek aktywności na dworze, czyli sporty czy choćby spacer to tutaj tym bardziej wolę zimę od upałów. Masz od razu chłodzenie organizmu z zewnątrz i elegancko. Ja się bardzo źle czuję, gdy jest mi za gorąco.

14

@Fog_W_1899 Idealna temperatura do życia to jest dla mnie 15-20 stopni, ale jak mam wybierać pomiędzy +30 a -5 to wybieram to drugie :)

0

@allien18 Nie wszystko w życiu trzeba robić pod publikę. Inni za niego jego życia nie przeżyją, więc jeśli lubi skakać i chce skakać, to niech sobie skacze dopóki może.

4

@BezglutenowyPedri Czemu oni zawsze muszą gadać odwrotnie niż jest w rzeczywistości?

0

@Roobo Nie, sędzia w tym meczu doliczył niezgodnie z przyjętymi standardami.

4

@Roobo No to niech takie standardy trzymają we wszystkich meczach i będzie ok. A nie akurat jak Real potrzebuje jeszcze gola i gra w przewadze to sędziemu się przypomniało, że trzeba połowę przedłużyć o 20% jej regulaminowego czasu trwania.

0

@szymonekk I tak i nie. Serio.

2

@fenix1983 To akurat mało kto kwestionuje.

10

Można mówić, że Rayo sobie zasłużyło za głupią czerwoną i równie głupi faul. Ale po pierwsze faulu być nie powinno, bo sędzia z kapelusza wyciągnął 9 minut. Po drugie za dużo meczów Barcelony widziałem, żeby sądzić, że nam by takiego karnego podyktowali. Choć uważam, że to akurat słuszna decyzja, bo był faul.

1

Ale to jest mental, ale im zazdroszczę

3

W życiu byśmy nie dostali za to karnego. Nie uwierzę w to.

0

O, tego nie przewidziałem!

4

@Kamilos84 Z wyniku meczu.

3

Szkoda, że nie 19 minut. Nie oglądałem całej drugiej połowy, ale... było tyle przerw?

2

@Matt_i1992 Przypadek, że Balde gra lepiej akurat jak trafił do nas Cancelo? Trudno w to uwierzyć i też nie zgodzę się, że to kwestia, że wcześniej mu się nie chciało. Po prostu motywacja to coś co często działa poza naszą kontrolą i nie zawsze da się samemu zmotywować, a potrzeba czynnika zewnętrznego.

0

@Seledynowy I to jest właśnie wielkość nie kogo innego jak Pana Hans Dietera Flicka. W innych zespołach ci zawodnicy musieliby dużo więcej dać od siebie, żeby robić liczby, a u nas drużyna potrafi wypracować im wiele dogodnych okazji (które i tak często marnują).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?