KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cancelo dzisiaj lepiej niż Balde w 95% spotkań w tym sezonie. Może będą z niego ludzie.
3
@Jakchcesz Ponoć Asencio nadal jedzie na tym wślizgu.
0
@StevenGastonMartin99 Real nie ma gdzie natracić, powiadasz? :)
2
15 minut doliczy
2
Osasuna zapomniała jak się gra.
2
@regatta52 @ProMILs
0
@goldmetaxa Właśnie miałem pisać, że oni często faulują tak, żeby rywala jak najbardziej zabolało. A i tak dostają kartek tyle co kot napłakał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Arden W odpowiedzi przytoczę swój komentarz sprzed kilku dni, żeby się nie powtarzać słowo w słowo:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16565116#comment-16565229
7
@Arden Przenoszenie ukradzionego pucharu LM nazywasz aurą? :D
11
@FCB24 Leeds i UD Las Palmas :)
3
@ACMaldini3 Grałem, nie polecam. Bardzo powtarzalna i nudna. Już co najmniej od połowy lub wcześniej gra się tylko po to, żeby jak najszybciej ukończyć i móc zagrać w coś innego.
1
@ZwyklyCuler48 1. Barcelona, 2. Bayern, 3. Arsenal (ale nie w PL), 4. PSG, 5. City
#JakZawszeObiektywny
2
@Popitek12 Niech on lepiej zwróci Rosji pieniądze za jego kampanię prezydencką, bo nie może być tak, że państwo pokrywa kandydatowi koszty kampanii, jeśli nie osiągnął minimum 10% głosów.
1
@wojopancer Grają razem, dlatego wygrywają.
12
@draxidox Jak zawsze dyskusja na najwyższym poziomie merytorycznym dla dobra Polski.
2
@tomek8756 Niech on lepiej nie gada kto nie powinien grać na Bernabeu, bo w jego drużynie są tacy dwaj którzy na pewno nie powinni zagrać w rewanżu.
1
@BojanKriKicz Niech jest i 5 klatek, ale niech to już wyjdzie! :D
@PatrychoO Ja w sumie też, ale widzę "GTA VI" daję lajka.
1
@gumaz Szybkie rozstanie tego chłopa ze świadomością.
0
@Jimmy6915 No widzisz do czego nas zmuszacie...
0
@xaart7 Tak, uważam, że nie jest rasizmem, bo aby zaszło zjawisko rasizmu konieczne jest uznanie kobkretnej rasy ludzi za gorszą od innej. W tym przypadku nazwanie Viniciusa małpą jest zwykłą prowokacją, która może nawiązywać do prowokacyjnego tańca jaki wykonał Vinicius chwilę wcześniej.
0
@xaart7 To nie jest rasizm, to jest wykorzystanie słabości prowokatora, by mu się zrewanżować. Gdybym ja stanął na murawie obok kogoś takiego jak Vinicius i ten ktoś by mnie prowokował, to chcąc się zrewanżować też szukałbym czegoś co sprowokuje go najbardziej jak to możliwe. I to jeszcze nie oznacza, że Argentyńczyk ma coś do czarnoskórych czy uważa ich (jako rasę) za gorszych od siebie.
Jeśli to rasizm to wytłumacz dlaczego Tchouameni czy Camavinga nie mają tego typu problemów tylko zawsze ten biedny prześladowany Vinicius?
6
@Jimmy6915 I to jest właśnie ta różnica. Wy myślicie, że jak sędziują na czyjąś korzyść to jest to dobre. My chcemy tylko bezstronnego sędziowania.
35
Rasizm skierowany w stronę Viniciusa w rzeczywistości nie jest nawet rasizmem. Po prostu wszyscy wiedzą co triggeruje tego błazna i to wykorzystują, żeby go sprowokować. Tak jak on prowokuje wszystkich wokół.
1
@Comentateiro Tylko to nie jest jedyny błąd, który miał wpływ na obecną liczbę punktów w tabeli obu drużyn.
Przydałoby się stworzyć jakieś obiektywne archiwum z błędnymi decyzjami sędziów w meczach Barcy i Realu wraz z powtórkami, żeby było widać czarno na białym ile tego było.
1
@Comentateiro Gdyby nie to czym się nie zajmujesz, to Barcelona byłaby liderem z jakąś tam przewagą nad Realem :)
2
@Szczygiel06 Gdyby sędzia został zmuszony do obejrzenia powtórki uderzenia Valverde czy faulu na Kounde to znacznie trudniej byłoby mu się wybronić z tej decyzji. A tak udają, że po prostu nie widzą. Ja bym dał trenerom przynajmniej po 2 sprawdzenia na mecz, przy czym wykorzystane sprawdzenia to tylko te nietrafione, a jeśli drużyna ma rację i słusznie wymusiła VAR to nie traci liczby pozostałych sprawdzeń.
1
@mekston Real powinien dostać za to automatycznie puchar LM, a do kolejnego powinni być pchani przez sędziego w obecnych rozgrywkach. Oczywiście wszystko uczciwie w ramach fair play, czasami trzeba po prostu pomóc sprawiedliwości.
1
@borys27 Przewinąłem sobie Flashscore do tego meczu i wychodzi, że masz rację. Tylko pech chciał, że straciliśmy tam punkty:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/atl-madryt-jaarqpLQ/barcelona-SKbpVP5K/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=dpPQwPeD
Ale zobacz na wcześniejsze mecze. Z RSSS nie oddaliśmy nawet celnego strzału:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/real-sociedad-jNvak2f3/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=QP8QvjOG
Tutaj od Osasuny mamy gorsze xG:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/osasuna-ETdxjU8a/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=4vvdzeEs
Słaby mecz z Celtą:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/celta-vigo-8pvUZFhf/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=tGcs6SMF
Katastrofalny mecz z Betisem, zobacz znowu na różnicę w statystyce xG:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/betis-vJbTeCGP/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=hGKvtZ3n
My wtedy naprawdę graliśmy źle, moim zdaniem gorzej niż obecnie, a jednak potrafiliśmy z tego kryzysu wyjść. Wierzę, że tak będzie i tym razem :)
3
@norbi77 Nie wiem czemu, ale też coś takiego chodzi mi po głowie. Niby nie jest to jakoś bardzo prawdopodobne, ale nie przekreślałbym ich w rewanżu. Bernabeu to przecież nie jest stadion, gdzie Real nigdy nie przegrał meczu.