KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najlepsze, że Olmo dzisiaj gra jeden z najlepszych meczów od dawna, ale zmarnował już chyba z 3-4 genialne okazje i to bardzo obniża mu ocenę.
0
Co jest do...?!
3
NOSZ KUR*A MAĆ!!!
0
Ten wynik boli szczególnie z uwagi na dziury w obronie RSSS. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że gdyby grał Raphinha wynik byłby dla nas bardziej pozytywny.
0
Mega denerwująca ta pierwsza połowa. Obrona RSSS dziurawa jak ser szwajcarski, a my marnujemy okazje, wiele razy zabrakło szczęścia i do tego jeszcze ten spalony mierzony w mikronach.
11
@jacobFCB Wolałbym 0-3 :)
7
@Kapitan hawk Jak wygra Sociedad to Real przyzbliży się do mistrzostwa, więc niech po prostu wygra Barcelona :)
7
@tbas Mój tata miał kiedyś białego Fiata 126p. Ale to było z 25 lat temu, więc chyba nie jest w gronie podejrzanych.
12
@betonito Długo musiałeś czekać na moment, kiedy Pepowi nieco gorzej idzie niż zazwyczaj :)
5
@tbas Źródło: rm.pl. Poziom niski, ale domyślam się, że fejków nie wrzucają.
@Konradowskyy Zgadza się.
@ShawnC Oczywiście, ja też się z nim zgadzam.
67
Arbeloa: "Vinícius oddaje to, kim jest gracz Realu Madryt"
Dawno nie widziałem, żeby trener tak obraził swój własny zespół.
1
Kuła! Tyle przelewów do Negreiry i muszą im tego karnego dać...
1
Po co faulował jak teraz jest rzut karny?
16
Muszę przyznać, że podoba mi się odmieniony Real Madryt potężnego Alvaro Arbeloi. 0.29 xG, 1 celny strzał w pierwszej połowie z przedostatnią drużyną w tabeli na własnym stadionie.
4
@SelloutCrowd To sobie zobacz ile Thiago grał w Barcelonie w swoim ostatnim sezonie:
https://www.transfermarkt.pl/thiago-alcantara/leistungsdaten/spieler/60444/plus/0?saison=2012
19
Wreszcie ktoś docenił Yamala. Wczoraj był irytujący, nawet mnie irytował, a rzadko się to zdarza. Natomiast do gry wniósł bardzo dużo i faktycznie był naszym najefektywniejszym piłkarzem.
9
@malypuzon Może z Bardaczim też trafia :)
0
@Michall99 Widzę, że mit o Ter Stegenie, który nie potrafi bronić ciągle żywy...
0
@partymaker Każdy trener tak ma i ja zaczynam myśleć, że to z nami prędzej jest coś nie tak i źle myślimy.
0
Ferran z minięciem bramkarza w stylu Messiego w prime.
8
@macio_944 Główna różnica polega na tym, że my w tym okresie mieliśmy drużynę, która niszczyła rywali, a Real ma Mbappe, który pudrował wyniki.
3
A co to się podziało? Drugi najmniej ważny puchar spier**lił?
0
@mordini123 Mogli to zrobić na różnicę 2 punktów, bo tak ten kto serwuje ma zdecydowanie większe szansę na zwycięstwo.
3
To już bym wolał, żeby mierzyli tylko stopy nie uwzględniając wychylenia ciała, czyli głowa i tułów, a nawet kolana nie byłyby brane pod uwagę. A najlepiej jakby zostali przy obecnych przepisach, bo są ok.
20
To już drugi Cancelo. Jeden może grać na prawej obronie, a drugi na lewej. No i super!
22
Oho! Zaczyna się wybielanie Mbappe, żeby jakoś zdusić pożar w szatni. Wychodzi teraz, że Kylian to bohater, a nie jeden z winowajców odejścia Alonso.
1
@Arden Wygląda jak remake sceny z pierwszego trailera GTA VI.
11
Parsknąłbym okrutnie, gdyby Real jutro odpadł z PK. Mało prawdopodobne, ale już nie raz w pucharach słabe drużyny eliminowały faworytów.
6
@Rupert_Haubica Ban dla tego pana
0
Kupiłem PS5 Slim, dzisiaj odebrałem i muszę przyznać, że ta najnowsza wersja CFI-2116 wygląda obłędnie w całości matowa. Nie wiem dlaczego Sony tak się upiera, że pierwsze wersje w generacji robią w połysku. Chyba jedynie żeby dać klientom powód do zakupu nowej, gdy ich obecne piano black jest porysowane od samego przepływu powietrza.