3

Najlepsze, że Olmo dzisiaj gra jeden z najlepszych meczów od dawna, ale zmarnował już chyba z 3-4 genialne okazje i to bardzo obniża mu ocenę.

0

Co jest do...?!

3

NOSZ KUR*A MAĆ!!!

0

Ten wynik boli szczególnie z uwagi na dziury w obronie RSSS. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że gdyby grał Raphinha wynik byłby dla nas bardziej pozytywny.

0

Mega denerwująca ta pierwsza połowa. Obrona RSSS dziurawa jak ser szwajcarski, a my marnujemy okazje, wiele razy zabrakło szczęścia i do tego jeszcze ten spalony mierzony w mikronach.

11

@jacobFCB Wolałbym 0-3 :)

7

@Kapitan hawk Jak wygra Sociedad to Real przyzbliży się do mistrzostwa, więc niech po prostu wygra Barcelona :)

7

@tbas Mój tata miał kiedyś białego Fiata 126p. Ale to było z 25 lat temu, więc chyba nie jest w gronie podejrzanych.

12

@betonito Długo musiałeś czekać na moment, kiedy Pepowi nieco gorzej idzie niż zazwyczaj :)

5

@tbas Źródło: rm.pl. Poziom niski, ale domyślam się, że fejków nie wrzucają.

@Konradowskyy Zgadza się.
@ShawnC Oczywiście, ja też się z nim zgadzam.

67

Arbeloa: "Vinícius oddaje to, kim jest gracz Realu Madryt"

Dawno nie widziałem, żeby trener tak obraził swój własny zespół.

1

Kuła! Tyle przelewów do Negreiry i muszą im tego karnego dać...

1

Po co faulował jak teraz jest rzut karny?

16

Muszę przyznać, że podoba mi się odmieniony Real Madryt potężnego Alvaro Arbeloi. 0.29 xG, 1 celny strzał w pierwszej połowie z przedostatnią drużyną w tabeli na własnym stadionie.

4

@SelloutCrowd To sobie zobacz ile Thiago grał w Barcelonie w swoim ostatnim sezonie:

https://www.transfermarkt.pl/thiago-alcantara/leistungsdaten/spieler/60444/plus/0?saison=2012

19

Wreszcie ktoś docenił Yamala. Wczoraj był irytujący, nawet mnie irytował, a rzadko się to zdarza. Natomiast do gry wniósł bardzo dużo i faktycznie był naszym najefektywniejszym piłkarzem.

9

@malypuzon Może z Bardaczim też trafia :)

0

@Michall99 Widzę, że mit o Ter Stegenie, który nie potrafi bronić ciągle żywy...

0

@partymaker Każdy trener tak ma i ja zaczynam myśleć, że to z nami prędzej jest coś nie tak i źle myślimy.

0

Ferran z minięciem bramkarza w stylu Messiego w prime.

8

@macio_944 Główna różnica polega na tym, że my w tym okresie mieliśmy drużynę, która niszczyła rywali, a Real ma Mbappe, który pudrował wyniki.

3

A co to się podziało? Drugi najmniej ważny puchar spier**lił?

0

@mordini123 Mogli to zrobić na różnicę 2 punktów, bo tak ten kto serwuje ma zdecydowanie większe szansę na zwycięstwo.

3

To już bym wolał, żeby mierzyli tylko stopy nie uwzględniając wychylenia ciała, czyli głowa i tułów, a nawet kolana nie byłyby brane pod uwagę. A najlepiej jakby zostali przy obecnych przepisach, bo są ok.

20

To już drugi Cancelo. Jeden może grać na prawej obronie, a drugi na lewej. No i super!

22

Oho! Zaczyna się wybielanie Mbappe, żeby jakoś zdusić pożar w szatni. Wychodzi teraz, że Kylian to bohater, a nie jeden z winowajców odejścia Alonso.

1

@Arden Wygląda jak remake sceny z pierwszego trailera GTA VI.

11

Parsknąłbym okrutnie, gdyby Real jutro odpadł z PK. Mało prawdopodobne, ale już nie raz w pucharach słabe drużyny eliminowały faworytów.

6

@Rupert_Haubica Ban dla tego pana

0

Kupiłem PS5 Slim, dzisiaj odebrałem i muszę przyznać, że ta najnowsza wersja CFI-2116 wygląda obłędnie w całości matowa. Nie wiem dlaczego Sony tak się upiera, że pierwsze wersje w generacji robią w połysku. Chyba jedynie żeby dać klientom powód do zakupu nowej, gdy ich obecne piano black jest porysowane od samego przepływu powietrza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?