KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Trojanek23 Pod murem? Muszę spróbować. Przy minimalnej sile ta piłka leci po ziemi?
0
@Trojanek23 Ja grywam czasami ale chyba dotarłem do ściany, gdzie ja mam słaby skład, a każdy przeciwnik lata legendami i Mbappe. Dodatkowo ja jeszcze sobie utrudniam, bo gram na w pełni manualnych strzałach i podaniach, czego nie robi praktycznie nikt, a przynajmniej nie spotkałem.
4
Gdyby nie ten zasrany Marcao to aż trudno mi uwierzyć, że Real ugrałby tu 3 punkty.
3
Czy Alexis jest dzisiaj trzeźwy?
1
Niewiarygodne...
1
@Roobo Zainstaluj StayFree i ustaw limity :)
3
@pluszek Chce jechać w lewo to jedzie w lewo i nikt mu/jej nie będzie mówił co może, a czego nie. To się szanuje
2
@gumaz Zależy która jest godzina i czy próbuję jeszcze usnąć. Ale zazwyczaj wstaje od razu. Nie wiem dlaczego, ale gdy śpię lub leżę dłużej, a inni w domu już wstaną i jest jakiś drobny hałas, to później zaczyna boleć mnie głowa i cały dzień czuję się jakbym umierał.
0
@Cochise No to jest dramat. Ja ogólnie samochodem nie jeżdżę dużo, bo wykręcam jakieś 6000 km rocznie, a i tak takie sytuacje nie są mi obce. Kilka tygodni temu w Opolu jechałem na zielonym i niedaleko przed maską jakiś gość sobie przeszedł na czerwonym świetle. Nie widział mnie, bo mu pojazdy na lewym pasie zasłaniały. Tak jak jemu mnie, tak i mi jego.
A 2 dni temu we Wrocławiu skręcałem w prawo na Legnicką bezkolizyjnie i też jakieś 2 łepki przebiegły na czerwonym wymuszając pierwszeństwo.
0
@4drian0 No po prostu. RDR > NFS, RDR > Starcraft. Łatwe. Daj coś trudniejszego.
@Zoker Idź sobie pobiegaj plastikowymi lalkami w Overwatchu.
1
@Zoker Trzymajcie mnie...
0
@Zoker Ale kiedy to jest najlepsza gra w historii i to obiektywny, niepodważalny, niezaprzeczalny fakt. Tak po prostu jest, musisz to przyjąć albo żyć w nieprawdzie.
4
@agaFCB Chyba miewam co raz częściej podobne odczucia. Ile to ja się denerwowałem na szefów czy klientów w swoim życiu. Nie raz różnie objawiający się brak szacunku w pracy/współpracy bywa bardzo denerwujący, a innym razem smutny. Ostatnio co raz częściej mnie smuci, zamiast denerwować. Ponoć złość jest lepsza. Jeśli trwa to u Ciebie już od dłuższego czasu i masz takie możliwości finansowe, to polecam poszukać psychologa.
7
Czy jak Real przejdzie dalej to będziemy mogli liczyć na jakiś zwrot kasy od Negreiry?
10
Spokojnie, zaraz wejdzie Bellingham, zawodnik Best XI i się obraz meczu nie zmieni.
1
@D10SLEO Nie ma tak łatwo. Jak usuwa się konto na FCBarca.com to już na zawsze.
"9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
- zakładanie kolejnego konta po otrzymaniu blokady lub kasacji poprzedniego;"
0
@malypuzon Boli Cię, że potrafi perfekcyjnie ocenić tor lotu piłki. Taka prawda :D
6
Najbardziej krytykowani piłkarze z golami lub asystami. Ter Stegen czyste konto. Mecz idealny :D
0
@Sulimo No napisałem. Dla fabuły :D
0
A niech ta Guadalajara strzeli dla fabuły.
0
@Cules69 Gdzie?
16
Widzę, że dość mocna krytyka Rashforda, więc myślę, że można obstawiać jego gola lub asystę
1
Soto Grado teraz piękne przerwanie naszej kontry.
12
@Peciak @Kessie zasłabł po browarze
22
Mam wrażenie, że już ten mecz oglądałem. Nie jestem zaskoczony przebiegiem spotkania, bo co roku te mecze dokładnie tak wyglądają.
0
@Firestone Ale przeczytałeś co napisałem?
Jeszcze raz: "...wszystkim tym którzy przekreślają całą karierę Ter Stegena w Barcelonie."
Nie odnoszę się do obecnej formy.
1
@Comentateiro Ale poza tym też grał na bardzo wysokim poziomie. Do dziś pamiętam tutaj na FCBarca.com dyskusje na temat tego czy to najlepszy bramkarz w historii klubu i wówczas zdania były podzielone, ale nikt nie wyśmiewał takich dyskusji jako bezsensownych. Tak jak by to miało miejsce dzisiaj, gdybym zapytał.
2
Tak tylko przypominam pewien artykuł (i komentarze) z 2017 roku wszystkim tym którzy przekreślają całą karierę Ter Stegena w Barcelonie. Otóż źle pamiętacie... On był wybitny w swoim prime.
https://www.fcbarca.com/80642-liano-ter-stegen-jest-dla-barcy-najlepszym-bramkarzem-na-swiecie.html
0
@APTAPT Ogólnie się zgadzam. A co do sytuacji z Claudio Bravo, to uważam, że wtedy Ter Stegen zachował się wręcz wzorowo. Stracił na tym Chilijczyk, ale biznes is biznes, bo zyskała Barcelona i Ter Stegen. Niemiec postawił sprawę jasno i dał Barcelonie wybór. Lepsze to niż gdyby miał odejść bez wcześniejszego informowania, że jest niezadowolony ze swojej sytuacji, a my musielibyśmy rok później szukać kolejnego bramkarza. A przypominam, że Ter Stegen był w swoim prime uznawany za jednego z dwóch najlepszych bramkarzy świata. Było to wczasach świetności De Gei, gdy właśnie ta dwójka była uznawana za najlepszych golkiperów. Także na jego pozostaniu w klubie wtedy zdecydowanie zyskaliśmy.
1
@Messibestplayerintheworld Raphinha zdecydowanie powinien być kosztem Palmera czy Bellinghama. Jednak uważam, że takie upominanie się przez piłkarza czy też ludzi z jego najbliższego otoczenia za słabe.