1

@shinthps W GTA V kupowanie ciuchów totalnie spaprali, bo nie opłacało się przebierać postaci, bo po przełączeniu na inną i tak zazwyczaj ubiór się zmieniał. I z Trevora w garniaku mieliśmy Trevora w samych gaciach.

1

@macio_944 Wszystko pięknie, cudownie, podoba mi się każdy podpunkt, który wymieniłeś, ale trudno mi uwierzyć w te 700 budynków otwartych do zwiedzania.

19

@domin1515 Jak ktoś nie widział:


19

Chyba jeszcze nie było.


1

@Doren01 Ale my jeszcze wtedy nie mieliśmy Joana Garcii. Teraz Garcia łapie wszystko w zęby i tyle z wielkiego mekambpe.

40

"Ty skup się na grze"

Po co mu podpowiadał? Vinicius sam by na to nie wpadł.

2

Ale nie ma z całej pety!

7

@Bolton No rano najlepiej, pobudza lepiej niż kawa.

0

@MOLESTA Aż skojarzyło mi się to z porównaniami Forta do Gerarda Martina. La Bamba też w zdecydowanej większości wolała Forta. Co prawda to inne pozycje, ale było dużo takich porównań.

3

@ranger3120 Ale dlaczego tak łatwo zakładasz co jest przyczyną słabszej formy? A poza tym czy to na pewno słabsza forma czy po prostu w tym sezonie jest mniej efektowny, ale za to bardziej konkretny i daje liczby. Fajnie jakby w przyszłości rozwijał się i łączył grę efektowną i efektywną.

4

@Fc112 No ja to odczytałem inaczej

7

@ranger3120 Nie umniejszam Bardadżiemu, ale wczoraj to każdy by zagrał świetnie, bo Athletic był rozjechany w obronie. Gol Szweda to też zasługa głównie Unaia Simona. Yamal za to potrafi zrobić jakąś asystę czy rzadziej gola z niczego. Nie mam wątpliwości, że Yamal to większy talent i więcej może nam dać na boisku.

A jak Yamal sobie jeszcze ustawi dobrze celownik, co jak wierzę w końcu nastąpi to klękajcie narody. Jak on zacznie trafiać z tych pozycji z których obecnie próbuje strzelać to ZP loading :)

6

Coś czuję w kościach, że możemy zagrać w finale.

1

Można chyba powiedzieć, że dość dobrze nam się ten mecz ułożył :)

1

@clyde Trzeba też wziąć pod uwagę intencje. Są katolicy i "katolicy". Ci pierwsi mogą być osobami, których wiara jest tak silna, że graniczy niemal z pewnością, że Bóg istnieje i wtedy takie życzenie będzie prawdziwe, szczere i naprawdę dobrze Ci życzące. Ci drudzy za to mogą w ten sposób próbować Cię poniżyć i pokazać swoją wyższość.

Chcę wierzyć, że to ci pierwsi trafiają się częściej, a jak jest to nie wiem.

0

@th@les Ja to rozumiem bardzo prosto. Wszystko może się wydarzyć - czyli odejdę lub zostanę i nic więcej. Zawodnicy bardzo często tak zbywają dziennikarzy, aby uniknąć przedwczesnego zdradzania tego co wydarzy się w przyszłości.

5

@th@les Nie mam pojęcia według jakiej logiki można było odebrać takie słowa jak liczenie na kontuzję kolegi z drużyny.

0

@Faro Kiedyś dwie po 400 ml. Obecnie jedną 600 ml

5

@Cryptolis Ja nie byłbym w stanie nawet wtedy tego zrozumieć, gdyż SCT to ograniczanie swobody poruszania się pojazdem, który legalnie zakupiłem, legalnie zarejestrowałem w kraju i legalnie powinienem mieć prawo się nim poruszać po drogach publicznych.

1

@pacior95 Doceniam :)
Mało osób potrafi przyznać, że przyjmuje czyjeś argumenty.

13



[Nie można samych linków, więc dopisuję ten tekst]

1

@BulaKG Chyba, że Flick coś myśli o grze trójką obrońców, ale nie no... chyba nie. Tak mi tylko przeszło przez myśl.

4

@BulaKG Raczej wygląda to na próbę przesunięcia Kounde na ŚO.

3

@natanvip On w ogóle był wybrany na prezydenta? Bo coś słyszałem, że wybory były ewidentnie sfałszowane. A jeśli tak, a Wenezuela to demokratyczny kraj, to trzeba zapytać Wenezuelczyków co o tym sądzą.

3

@pacior95 Nie powiesz mi chyba, że Barcelony nie wyciągnął z kryzysu przy wielokrotnie mniejszych możliwościach finansowych. Przypominam, że jak przychodził to byliśmy w okolicy środka tabeli, a on wyciągnął z tego drugie miejsce, a w kolejnym sezonie było już mistrzostwo Hiszpanii. A poza tym nigdzie nie napisałem, że chodzi o jakieś zasługiwanie. To kwestia zarządu MU czy opłaca im się podjąć takie ryzyko.

14

Tak szczerze to moim zdaniem Araujo przez większość czasu gra lepiej niż Cubarsi czy Gerard Martin, ale problemem jest to, że zdarza mu się często popełniać bardzo głupie błędy. Nasi pozostali ŚO wydają się za to bardziej stabilni.

6

Xavi do United to moje małe marzenie. Jak nie wyjdzie to trudno, bo nikomu tam nie wychodzi. Ale za to miałby okazję się sprawdzić w najsilniejszej lidze świata z niemałym budżetem na transfery.

4

@FCB24 "już widzę jakby tak mówił o Barcelonie i by Ci to przeszkadzało."

Rozumiem, że gdyby Yamal powiedział, że w Barcelonie to w sumie nie jest źle, ale jego celem i marzeniem jest gra dla Manchesteru City, to by Ci nie przeszkadzało? Bo dla mnie mówienie takich rzeczy publicznie, byłoby co najmniej niestosowne i niesmaczne.

17

Uważam, że gdyby Raphinha zagrał tak jak Yamal to miałby ocenę 7 albo 7,5.

1

@Hosh Któż by liczył... Kilka różnych im nie dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?