2

@gumaz Zależy która jest godzina i czy próbuję jeszcze usnąć. Ale zazwyczaj wstaje od razu. Nie wiem dlaczego, ale gdy śpię lub leżę dłużej, a inni w domu już wstaną i jest jakiś drobny hałas, to później zaczyna boleć mnie głowa i cały dzień czuję się jakbym umierał.

0

@Cochise No to jest dramat. Ja ogólnie samochodem nie jeżdżę dużo, bo wykręcam jakieś 6000 km rocznie, a i tak takie sytuacje nie są mi obce. Kilka tygodni temu w Opolu jechałem na zielonym i niedaleko przed maską jakiś gość sobie przeszedł na czerwonym świetle. Nie widział mnie, bo mu pojazdy na lewym pasie zasłaniały. Tak jak jemu mnie, tak i mi jego.

A 2 dni temu we Wrocławiu skręcałem w prawo na Legnicką bezkolizyjnie i też jakieś 2 łepki przebiegły na czerwonym wymuszając pierwszeństwo.

0

@4drian0 No po prostu. RDR > NFS, RDR > Starcraft. Łatwe. Daj coś trudniejszego.
@Zoker Idź sobie pobiegaj plastikowymi lalkami w Overwatchu.

1

@Zoker Trzymajcie mnie...

0

@Zoker Ale kiedy to jest najlepsza gra w historii i to obiektywny, niepodważalny, niezaprzeczalny fakt. Tak po prostu jest, musisz to przyjąć albo żyć w nieprawdzie.

4

@agaFCB Chyba miewam co raz częściej podobne odczucia. Ile to ja się denerwowałem na szefów czy klientów w swoim życiu. Nie raz różnie objawiający się brak szacunku w pracy/współpracy bywa bardzo denerwujący, a innym razem smutny. Ostatnio co raz częściej mnie smuci, zamiast denerwować. Ponoć złość jest lepsza. Jeśli trwa to u Ciebie już od dłuższego czasu i masz takie możliwości finansowe, to polecam poszukać psychologa.

7

Czy jak Real przejdzie dalej to będziemy mogli liczyć na jakiś zwrot kasy od Negreiry?

10

Spokojnie, zaraz wejdzie Bellingham, zawodnik Best XI i się obraz meczu nie zmieni.

1

@D10SLEO Nie ma tak łatwo. Jak usuwa się konto na FCBarca.com to już na zawsze.

"9.3. W serwisie FCBarca.com niedopuszczalne jest:
- zakładanie kolejnego konta po otrzymaniu blokady lub kasacji poprzedniego;"

0

@malypuzon Boli Cię, że potrafi perfekcyjnie ocenić tor lotu piłki. Taka prawda :D

6

Najbardziej krytykowani piłkarze z golami lub asystami. Ter Stegen czyste konto. Mecz idealny :D

0

@Sulimo No napisałem. Dla fabuły :D

0

A niech ta Guadalajara strzeli dla fabuły.

0

@Cules69 Gdzie?

16

Widzę, że dość mocna krytyka Rashforda, więc myślę, że można obstawiać jego gola lub asystę

1

Soto Grado teraz piękne przerwanie naszej kontry.

12

@Peciak @Kessie zasłabł po browarze

22

Mam wrażenie, że już ten mecz oglądałem. Nie jestem zaskoczony przebiegiem spotkania, bo co roku te mecze dokładnie tak wyglądają.

0

@Firestone Ale przeczytałeś co napisałem?

Jeszcze raz: "...wszystkim tym którzy przekreślają całą karierę Ter Stegena w Barcelonie."

Nie odnoszę się do obecnej formy.

1

@Comentateiro Ale poza tym też grał na bardzo wysokim poziomie. Do dziś pamiętam tutaj na FCBarca.com dyskusje na temat tego czy to najlepszy bramkarz w historii klubu i wówczas zdania były podzielone, ale nikt nie wyśmiewał takich dyskusji jako bezsensownych. Tak jak by to miało miejsce dzisiaj, gdybym zapytał.

2

Tak tylko przypominam pewien artykuł (i komentarze) z 2017 roku wszystkim tym którzy przekreślają całą karierę Ter Stegena w Barcelonie. Otóż źle pamiętacie... On był wybitny w swoim prime.

https://www.fcbarca.com/80642-liano-ter-stegen-jest-dla-barcy-najlepszym-bramkarzem-na-swiecie.html

0

@APTAPT Ogólnie się zgadzam. A co do sytuacji z Claudio Bravo, to uważam, że wtedy Ter Stegen zachował się wręcz wzorowo. Stracił na tym Chilijczyk, ale biznes is biznes, bo zyskała Barcelona i Ter Stegen. Niemiec postawił sprawę jasno i dał Barcelonie wybór. Lepsze to niż gdyby miał odejść bez wcześniejszego informowania, że jest niezadowolony ze swojej sytuacji, a my musielibyśmy rok później szukać kolejnego bramkarza. A przypominam, że Ter Stegen był w swoim prime uznawany za jednego z dwóch najlepszych bramkarzy świata. Było to wczasach świetności De Gei, gdy właśnie ta dwójka była uznawana za najlepszych golkiperów. Także na jego pozostaniu w klubie wtedy zdecydowanie zyskaliśmy.

1

@Messibestplayerintheworld Raphinha zdecydowanie powinien być kosztem Palmera czy Bellinghama. Jednak uważam, że takie upominanie się przez piłkarza czy też ludzi z jego najbliższego otoczenia za słabe.

0

Że co? Co to za tytuł? :D

7

@July_6_BcN bat de wery neks dej, ju gejw it ełej!

3

@rk Za tyle to może pytać o Ansu Fatiego.

0

@RivaldoVitorBorba No chodziło mi, że próbował przeciąć podanie, którego nie sięgnął i przez to wyeliminował się z tej akcji.

1

Ten piłkarz co zrobił wślizg na raz powinien zrobić sobie w przerwie 5 karnych kółeczek wokół stadionu.

4

@majkiii Mi się podoba.

5

No i fajnie się wkleił opis Joana Garcii @pax :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?