0

@Faro "mnie jakoś też nie cieszy fotel lidera czy porażka Reau wiedząc, że na LM kolejny, 11 rok z rzędu nie mamy szans"

To jest akurat skrajnie głupie. Przypominam, że w zeszłym sezonie PSG zajęło 15. miejsce w tabeli LM i później wygrali. My obecnie jesteśmy na miejscu 18. ale pewnie jeszcze wskoczymy wyżej. Forma na jesień nijak się ma do formy na wiosnę.

7

@gaucho104 Co konkretnie jest przykre, bo nic nie zrozumiałem. Barcelona zdobyła 3 punkty, Real zdobył 1 punkt. Barcelona wyprzedziła dzięki temu Real w tabeli. Na tym polega rywalizacja ligowa. O co Ci właściwie chodzi?

1

@Jakchcesz Ok, ale czy sędzia podyktował rzut karny dla Realu Madryt? Albo chociaż zweryfikował ten upadek na VAR?

5

Ten komentator wstydu nie ma. Czy był faulowany Rodrygo? To jest jego podsumowanie tego meczu?

5

Tylko 4 minut?! Syndzia z katalonii!!!11

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale padolino Mbappe

1

@Hosh Już kij z tym jak będą to weryfikować, ale to jest nielogiczne. Po co wzywać służby medyczne, jeśli nie do urazu?

1

@ZwyklyCuler48 Tytuł pod kliknięcia. Wiadomo, że ludzi bardziej zainteresuje fail piłkarza, niż to że strzelił gola i zaliczył asystę, która zamknęła mecz.

0

Xabi, weź sp... spadaj!

3

@LeszekFCB Ter Stegen i De Jong.

0

@Czyhrynski Paulinho nie był nawet blisko poziomu De Jonga. Co Wy wypisujecie xD

0

@D10SLEO Szybko

2

@takisobiektos A @ArcziArtt może oceniać jego ocenę :)

0

@Azazel_Pazuzu A co ten doktor robi tak w ogóle? Słyszałem tylko, że zaleca dożylnie witaminę C do chemioterapii, a poza tym? Tak w skrócie?

0

@Peciak Brawo za podejście panie, podzielam, pjona!

0

@WiecekFCB A jeśli akurat nie będzie padał śnieg?

0

O! I tego nam akurat brakowało.

1

@macio_944 @bartulek98 @RosjaninBut Mi nie chodziło o to, że chcę by Araujo został. Jest mi to obojętne i zdaje się na decyzję trenera i zarządu. Wierzę, że zdecydują dobrze. Jedyne o co mi chodziło to, że ja wstrzymuję się od głosu w tej sprawie i niech zdecydują mądrzejsi :D

5

Daleki jestem od wyzywania czy wyrzucania z Ronalda Araujo z klubu, ale wczoraj nie pierwszy raz zachował się bardzo bezmyślnie, a nawet skrajnie głupio. Nie powinien na razie być pierwszym wyborem na środek obrony, szczególnie na ważniejsze mecze. Mam tylko nadzieję, że nikomu na łeb sufit nie spadł i nie oczekujecie, że wyjdzie i publicznie przeprosi, bo to byłoby potężne oderwanie od rzeczywistości. Po faulu z PSG na czerwoną kartkę chyba z rok czytałem tego typu wysrywy.

Co do reszty drużyny to do czerwonej kartki zaczynała dopiero zarysowywać się przewaga Chelsea, ale początek mieliśmy niezły. Niewykluczone, że grając w 11vs11 drugą połowę zobaczylibyśmy odmieniony zespół, który remis by wyrwał (a kto wie czy nie więcej - wiemy co już wyprawiała Barcelona Flicka, gdy musiała odrabiać straty).

Od pana De Jonga proszę się odwalić, bo to jeden z niewielu wyraźnych pozytywów tego sezonu. Razem z Pedrim robią nam środek pola w tym sezonie i słabszy mecz wynikający ze słabej dyspozycji całej drużyny tego nie zmieni. Fermina tutaj nie liczę, bo on jest świetny jako ofensywny pomocnik, a nie do kontrolowania środka pola.

A poza tym ten wczorajszy mecz zmienił jedynie tyle, że prawdopodobnie będziemy musieli rozegrać 2 dodatkowe mecze więcej. Ta tragedia jaka nas w związku z tym spotkała jest niewspółmierna do większości komentarzy wieszczących koniec sezonu (nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie następuje koniec).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@kundee Na La Ramblę wszedłeś. Ale rozumiem, łatwo pomylić.

0

@capricornusjrk Wyloguj się i pooddychaj świeżym powietrzem, a potem wróć i napisz coś bardziej przemyślanego.

4

Powiem tak... Raczej bywaliśmy w lepszych sytuacjach niż ta.

6

On nie ma prawa grać w Barcelonie. Tego jest za dużo...

1

Reklamy na hymn. Lepiej jednak piracić mecze, sorki...

17

@Luciano99 Otwieram szampana!

21

@FcPortoFan1999 Do ZOO.

2

Pozytywy z dzisiaj:
- odbyłem poranny trening na rowerze
- kupiłem nowy akumulator

19

Przegranie ligi w obliczu takiego sędziowania to żaden wstyd, ale wygranie będzie smakowało podwójnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?