KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro "mnie jakoś też nie cieszy fotel lidera czy porażka Reau wiedząc, że na LM kolejny, 11 rok z rzędu nie mamy szans"
To jest akurat skrajnie głupie. Przypominam, że w zeszłym sezonie PSG zajęło 15. miejsce w tabeli LM i później wygrali. My obecnie jesteśmy na miejscu 18. ale pewnie jeszcze wskoczymy wyżej. Forma na jesień nijak się ma do formy na wiosnę.
7
@gaucho104 Co konkretnie jest przykre, bo nic nie zrozumiałem. Barcelona zdobyła 3 punkty, Real zdobył 1 punkt. Barcelona wyprzedziła dzięki temu Real w tabeli. Na tym polega rywalizacja ligowa. O co Ci właściwie chodzi?
1
@Jakchcesz Ok, ale czy sędzia podyktował rzut karny dla Realu Madryt? Albo chociaż zweryfikował ten upadek na VAR?
5
Ten komentator wstydu nie ma. Czy był faulowany Rodrygo? To jest jego podsumowanie tego meczu?
5
Tylko 4 minut?! Syndzia z katalonii!!!11
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale padolino Mbappe
1
@Hosh Już kij z tym jak będą to weryfikować, ale to jest nielogiczne. Po co wzywać służby medyczne, jeśli nie do urazu?
1
@ZwyklyCuler48 Tytuł pod kliknięcia. Wiadomo, że ludzi bardziej zainteresuje fail piłkarza, niż to że strzelił gola i zaliczył asystę, która zamknęła mecz.
0
Xabi, weź sp... spadaj!
3
@LeszekFCB Ter Stegen i De Jong.
0
@Czyhrynski Paulinho nie był nawet blisko poziomu De Jonga. Co Wy wypisujecie xD
0
@D10SLEO Szybko
2
@takisobiektos A @ArcziArtt może oceniać jego ocenę :)
0
@Azazel_Pazuzu A co ten doktor robi tak w ogóle? Słyszałem tylko, że zaleca dożylnie witaminę C do chemioterapii, a poza tym? Tak w skrócie?
0
@Peciak Brawo za podejście panie, podzielam, pjona!
0
@WiecekFCB A jeśli akurat nie będzie padał śnieg?
0
O! I tego nam akurat brakowało.
1
@macio_944 @bartulek98 @RosjaninBut Mi nie chodziło o to, że chcę by Araujo został. Jest mi to obojętne i zdaje się na decyzję trenera i zarządu. Wierzę, że zdecydują dobrze. Jedyne o co mi chodziło to, że ja wstrzymuję się od głosu w tej sprawie i niech zdecydują mądrzejsi :D
5
Daleki jestem od wyzywania czy wyrzucania z Ronalda Araujo z klubu, ale wczoraj nie pierwszy raz zachował się bardzo bezmyślnie, a nawet skrajnie głupio. Nie powinien na razie być pierwszym wyborem na środek obrony, szczególnie na ważniejsze mecze. Mam tylko nadzieję, że nikomu na łeb sufit nie spadł i nie oczekujecie, że wyjdzie i publicznie przeprosi, bo to byłoby potężne oderwanie od rzeczywistości. Po faulu z PSG na czerwoną kartkę chyba z rok czytałem tego typu wysrywy.
Co do reszty drużyny to do czerwonej kartki zaczynała dopiero zarysowywać się przewaga Chelsea, ale początek mieliśmy niezły. Niewykluczone, że grając w 11vs11 drugą połowę zobaczylibyśmy odmieniony zespół, który remis by wyrwał (a kto wie czy nie więcej - wiemy co już wyprawiała Barcelona Flicka, gdy musiała odrabiać straty).
Od pana De Jonga proszę się odwalić, bo to jeden z niewielu wyraźnych pozytywów tego sezonu. Razem z Pedrim robią nam środek pola w tym sezonie i słabszy mecz wynikający ze słabej dyspozycji całej drużyny tego nie zmieni. Fermina tutaj nie liczę, bo on jest świetny jako ofensywny pomocnik, a nie do kontrolowania środka pola.
A poza tym ten wczorajszy mecz zmienił jedynie tyle, że prawdopodobnie będziemy musieli rozegrać 2 dodatkowe mecze więcej. Ta tragedia jaka nas w związku z tym spotkała jest niewspółmierna do większości komentarzy wieszczących koniec sezonu (nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie następuje koniec).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kundee Na La Ramblę wszedłeś. Ale rozumiem, łatwo pomylić.
0
@capricornusjrk Wyloguj się i pooddychaj świeżym powietrzem, a potem wróć i napisz coś bardziej przemyślanego.
4
Powiem tak... Raczej bywaliśmy w lepszych sytuacjach niż ta.
6
On nie ma prawa grać w Barcelonie. Tego jest za dużo...
1
Reklamy na hymn. Lepiej jednak piracić mecze, sorki...
17
@Luciano99 Otwieram szampana!
21
@FcPortoFan1999 Do ZOO.
2
Pozytywy z dzisiaj:
- odbyłem poranny trening na rowerze
- kupiłem nowy akumulator
19
Przegranie ligi w obliczu takiego sędziowania to żaden wstyd, ale wygranie będzie smakowało podwójnie