1

@adamek20151 OJO! Ultima hora!
@lithotripter Nie kłam, Messi w Barcelonie. Here we go!

2

@Safrani Ja bym się jeszcze wziął za tych co zamulają na lewym pasie chodnika.

3

@Encore Myślę, że te nagle pojawiające się kluczyki w stacyjce zdradziły autora :/

2

@Lionel_Messi10 Wybitne, wspaniałe, cudowne.

3

@Deathwing112 Vinted ma chyba coś w rodzaju Programu Ochrony Kupujących, więc spróbuj zgłosić.

1

@PatrychoO Jak dla mnie z tego zestawienia tylko CS jest jako tako grywalny, o ile nie trafi się akurat cheatera - co nie jest rzadkością. Poza tym to kompletnie nie mój klimat, więc w przypadku pozostałych tytułów moja reakcja jest właśnie taka jak napisałeś.

4

@PatrychoO Chyba Roblox

1

@AlexDark00 Nie chciałbyś grać w podstawowym składzie Barcelony? :O

4

@madl1l3nho Nie wiem czy to jakaś ukryta ironia, której nie rozumiem, ale ten Wasz peak to 3. miejsce w LaLiga i 0:3 od Barcelony na Bernabeu?

2

@Comentateiro Zawsze możemy kontynuować tę wojenkę i mówić, że to tamci są źli nie zauważając, że samemu nie jest się nieskazitelnym. Powodzenia, daj znać jakie rezultaty :)

A można było napisać mniej więcej to samo co @SelloutCrowd , ale mniej ofensywnym językiem i już by było lepiej. Wtedy byłaby szansa, że ta "druga strona" czytając taki sympatyczniejszy acz upominający komentarz, znacznie chętniej dojrzałaby w tym prawdę i być może chwyciłaby za wyciągniętą do niej rękę. W przypadku ofensywnych komentarzy nie ma szans na pojednanie.

4

19

W 50% zgadzam się. 80 mln tak. Ale zamiast Fermina to Olmo

4

@tbas No i właśnie o to mi chodzi, żeby nie brać przykładu z tych błaznów, którzy tylko chcą dzielić. Bo to tak do końca świata można mieć podejście: "oni zaczęli, oni pierwsi niech się zmienią".

39

@SelloutCrowd Ja wychodzę z założenia, że jeśli chcesz coś zmienić i coś "głosisz" to najlepiej zacząć od siebie. A z Twojego komentarza raczej nie bije chęć łączenia, a wręcz przeciwnie.

2

Niech ten de la Fuente już odejdzie z tej reprezentacji

5

@Fabik87 Usuń to! Będę płakał

5

@Toretto Bo my mamy piłkarzy z klasą, którzy chcą grać dla swoich reprezentacji narodowych.

19

@ViscaelBarca2007 He he he he... Fajnie się tam bawią w tym Madrycie.

1

@michal26 Coś czuję, że prędzej zagra Eric Garcia albo Christensen na ŚPD niż Bernal. Choć też liczę na Bernala i jak widziałem go przed kontuzją, to stawiałem go wyżej niż Casado.

1

@SmoothCriminal Laporta te wszystkie rzeczy robi dla klubu, to proces. No i się przypierd. Że łatwo nam mowic a on dla klubu to robi. Dla klubu pogonił Leo podczas podpisu, dla klubu tego samego dnia zaprosił Pereza i się spotkali rozmawiając o superlidze która nigdy nie powstała, tu jest miejsce na wzruszenie się Laporty.

13

"Messi się odciął od Barcelony!!!"

7

@Cyzix I wyraźnie lepsze niż Vinicius przy niemal identycznej liczbie minut.

5

@AlwaysBlaugrana W drugiej połowie to przede wszystkim graliśmy bardziej kompaktowo. Formacje były blisko siebie i rywale nie mieli miejsca na swobodne podania za linię obrony. Dodatkowo nawet Rashford wracał na pozycję Balde i tam odbierał piłki.

2

@Stinger_ To jest tak oczywiste jak to, że 2+2=4.

5

Bernal zdecydowanie MVP.

0

@Barceloniarz987 Aaaa, fakt xD

0

Łatwo. Gdzie rywal?

2

Xavi był jaki był, ale był

2

Dla Realu karny, dla nas nie.

2

@MirusAmisz I takie podejście mi się podoba!
@Comentateiro Ehe, na pewno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?