KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlusek Dla zainteresowanych:
0
@Marcelinho99 Ciekawe czy w tamtym sezonie wierzyłeś jak na pewnym etapie było -12 do Realu.
0
@Gaucho Joan Garcia, Lewandowski i może Olmo wreszcie złapie formę z poprzedniego sezonu.
5
@Comentateiro Na wiosnę to Barcelona miażdży takie Realiki czy inne Bayerniki po 5:0.
1
@norbi77 No właśnie... A widzisz... jakoś się przyjęło, że takich karnych sędziowie nie gwiżdżą. To właśnie mam na myśli, gdy mówię o przyjętych standardach sędziowania.
33
Śmieszne jest to, że Yamala prowokował między innymi gość, który nawet nie potrafi okazać szacunku swojemu trenerowi i kolegom z drużyny.
6
@Aragorn33 Tutaj kontrowersji nie ma, jeśli weźmiemy pod uwagę zasady i standardy sędziowania. Prawdopodobnie żaden sędzia by tego nie odgwizdał. Pytanie jest jednak czy te zasady i standardy zostały prawidłowo przyjęte, bo w takich sytuacjach moim zdaniem powinien być faul. Tutaj tylko Araujo był zainteresowany piłką i został mocno pchnięty, co spowodowało upadek.
0
@Tigermaus To mógł wsadzić. Fakty są takie, że Real nie potrafił zamknąć meczu do ostatnich minut.
1
@Tigermaus Ta, nie musiał... Wystarczyłoby że Kounde dobrze przyjąłby piłkę i tyle by mieli z tego "oszczędzania się".
0
@szymonekk Zabezpieczał tyły. Chyba to kwestia taktyczna bardziej
0
Yamal w fatalnej formie i tak miał w tym meczu kilka fajnych napędzających podań i powinien mieć asystę do Kounde. Na pewno nie on odpowiada za wynik, bo choć mało widoczny to miał swoje momenty. Dużo słabiej na pewno zagrał Ferran Torres.
0
@DonAndresFCB Zwykle MVP wybiera się spośród zawodników zwycięskiej drużyny. Gdyby chociaż był remis to Szczęsny pewnie by dostał.
1
Dobra! Walimy ich na ryj!
5
Na dachu Bernabeu widać jakiś dym. Pewnie Szczena jara.
0
@Pablozeusz Można też stracić szybko 2 bramki, a później wrócić na 4:2 jak kiedyś z Atletico na przykład. Nie ma problemu.
1
@MichuZ44 Prawda jest taka, że to też odpowiedzialność twórców gry, by SI Twojej drużyny mogło reagować na takie granie. Wina szczególnie EA, że nic nie robią z tym problemem. To dzbany korzystają.
0
@RozowaPantera A karny po kontrowersyjnym faulu na Yamalu
13
Może i czas się dzisiaj zmienił, ale wiecie co się dzisiaj nie zmieni? Liczba punktów Realu w tabeli La Liga.
0
@Odcinkowy No tak, bo ja napisałem, że ten co jechał pod prąd to dobrze robił. Racja!
4
@PIWOSZ89 A w sumie może być. Dajmy im chociaż na chwilkę jakieś nadzieje.
11
Bardzo dobra informacja... dla Realu.
1
@Roobo Masz lajka na zachętę, ale z tym to się akurat nie zgodzę :)
0
@marcin62 To ja mam zdecydowanie mniej, bo dopiero 14 godzin, ale ze względu na to, że takie znajdźki pomagają w ulepszaniu postaci to wydaję mi się, że mi się to nie znudzi. Co innego gdyby nic to nie dawało, podobnie jak jest w wielu grach, gdzie za znajdźki co najwyżej można dostać trofeum, a w rozgrywce nic nie zmieniają.
4
Ja jestem trochę zacofany, bo gdy wy niektórzy już zachwycacie się Ghost of Yotei to ja dopiero ogrywam Ghost of Tsushima. Od premiery do niedawna miałem o tej grze błędną opinie, że nie ma w niej wiele ciekawej zawartości - nudna mapa, nudne dialogi, słabe mechaniki (oprócz walki), jednym słowem: nuda. Tylko latamy po mapie z kataną i siekamy Mongołów. No nic bardziej mylnego. Gra jest mega ciekawa, odkrywanie znaczników na mapie, historii, misje poboczne, ulepszanie postaci, a przede wszystkich skradanie i walka - to wszystko (i nie tylko to) stoi na bardzo wysokim poziomie. Aż trudno się oderwać jak się już siądzie, bo zawsze gdy już mam kończyć, to jakiś pytajnik na mapie lub inna misja poboczna wzywają, żeby jeszcze je sprawdzić.
0
@Gall Ja jestem za zdrowymi emocjami i wbijanie słowne szpilek w przeciwników sportowych jest dla mnie pozytywnym smaczkiem do oglądania sportu. Oczywiście dopóki nie są przekraczane granice, których moim zdaniem Yamal absolutnie nie przekroczył.
1
@barcasempre Bardzo dobrze, nie wiem o co halo! To sport, emocje, rozrywka, a nie romantyczny spacer po parku
2
@Jakchcesz Mieszkanie w takich warunkach pewnie nawet jest niebezpieczne dla zdrowia psychicznego. Nie wierzę, że da się tak mieszkać X miesięcy lub lat i nie doznać jakiegoś uszczerbku na zdrowiu.
0
@Odcinkowy Uwielbiam jak ktoś w dyskusji się tak stawia na wyższej pozycji. Czego nie rozumiesz? To ja mam rację. To jest, aż tak trudne??? JA MAM RACJĘ!
1
@KRISU77 @Odcinkowy Czyli podsumujmy.
Problem: samochód jedzie pod prąd moim pasem i blokuje mi przejazd.
Rozwiązanie: podjeżdżam mu maksymalnie pod maskę, gdy ten cofa, żeby uniemożliwić mu zjechanie z mojego pasa.
Logiczne. Wystarczyło, że na początku podjechał mu pod maskę, a jak tamten już cofał to wystarczyło zaczekać - innego rozwiązania w tej sytuacji nie było.
1
@draxidox Oczywiście ten pod prąd odwalił i nie ma co się oszukiwać, ale kamerkowicz też chciał zostać gwiazdką internetu. Po co mu podjeżdżał pod maskę jak tamten wycofywał?