KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Barca_bwo A jak sobie to wyobrażasz jak on zawsze gra tyłem do bramki i ma rywala na plecach?
33
Prawda jest taka, że Aubameyang też by to strzelił i to nawet lepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@maroon Ukradł zdjęcie @Kgorecki2500
1
@barcanawieki A dlaczego Only Fans to nie jest dobra inicjatywa dla księdza? Pan Jezus według Pisma Świętego sam mówił, że nie przyszedł do sprawiedliwych, ale do grzeszników. Więc głoszenie Słowa Bożego na Only Fansie to bardzo ewangeliczny pomysł. Byle sam ksiądz nie uległ pokusie wchodząc w takie miejsce.
1
@Popitek12 Ja tak samo, gdy zarwałem sobie nockę na film o nazwie "wszystkie gole Ronaldo w fazie pucharowej mundialu"
8
@Gronek Wypowiada się typ, który wygrał 2x tryplet, czego dokonał jeszcze tylko Luis Enrique i żaden inny trener.
0
@goldensun Wiem, ale pieczywa unikam. Wcześniej jadałem pieczywo ze zwykłą margaryną do smarowania.
4
@MesQueUnClub_87 Ja od jakichś niecałych 2 lat nauczyłem się jeść bez smarowania czymkolwiek. A wręcz od kilku miesięcy staram się unikać pieczywa i podobnych produktów zawierających dużo węglowodanów. I szczerze mówiąc dość łatwo mi to przychodzi, bo nigdy nie przepadałem za pieczywem i nie rozumiem czym się ludzie zachwycają :D
2
@Konradowskyy Tak naprawdę gdyby nie ten jeden mecz z Bayernem to nie było tragicznie. Z tego co pamiętam w lidze miał minimalnie lepszą średnią zdobytych punktów niż jego poprzednik Valverde w ówczesnym sezonie.
5
Gdybym napisał co o tym sądzę dostałbym permbana...
0
@manero Po prostu bardziej ufam Flickowi, a nie siebie stawiam w pozycji wszechwiedzącego.
0
@manero Wygrał LM planując taktykę czy kopiąc piłkę?
0
@Katalonik97 Ale grając tak wysoko po przejęciu piłki jest nam łatwiej przedostać pod bramkę rywala i tworzyć okazje. Jeśli defensywa się cofnie, to pomoc i atak również. Zatem musi cofnąć się cała drużyna. Jeśli zaś cofnie się cała drużyna to po przejęciu piłki przechodzimy do ataku pozycyjnego, a rywal ma mnóstwo czasu, żeby wrócić i ustawić w obronie. Coś za coś.
Ja wolę ofensywną piłkę Flicka i ryzyko. Dziwi mnie, że wielu tak przeszkadza ta wysoka obrona po tylu latach nudnej piłki od Valverde, przez Koemana i dalej Xaviego, które to przynosiły nam jeszcze gorsze wyniki niż obecnie.
1
@Katalonik97 No tak. Wszak wiadomo, że Kross i La Bamba > Hansi Flick
1
@MesQueUnClub_87 A to ja akurat dzisiaj dopiero kupiłem Ducha Cuszimy. Jeszcze nie grałem, ale po opiniach innych i gameplayach z YT jestem pozytywnie nastawiony. Yotei ponoć trzyma podobny poziom.
2
@MesQueUnClub_87 W żadną z tych gier nie grałem, więc moja opinia jest nic nie warta, ale gdybym miał wybierać z tej listy to Wukong albo Dying Light.
0
@ZuczekFCB1899 Jak oceniasz Ghost of Tsushima? Bo właśnie dzisiaj kupiłem na PC i będę się zbierał do ogrania :D
9
Szczęsny dla mnie ocena 5,5 lub 6,0. Popełnił błąd tylko przy 3. bramce, a poza tym co najmniej dwoma bardzo udanymi interwencjami utrzymał nas w walce o remis lub zwycięstwo do końcowych minut meczu. Bez jego świetnych interwencji mogłoby być spokojnie już wcześniej 4:1 dla Seviili.
Nie wiem dlaczego ma poniżej wyjściowej za jeden błąd.
0
@Colon Ale to kiedyś :D
4
@Colon Weź gościu nie strasz... Myślałem, że naprawdę xD
1
@Popitek12 Co Ty bredziesz? 18 lat do 20 i 22 lata do 60. Dopiero za 2 lata Twój komentarz będzie prawdziwy.
1
@Laminedependencia @directedbyfcb Dzień w którym cofniemy linię obrony będzie dniem końca pięknie grającej Barcelony i wrócimy do tego co było przed Flickiem.
1
@barcelonaLM Dla niego widzę to się już sezon skończył.
4
Lewandowski tłumaczył w tunelu Szczęsnemu jak ma grać na niego lagę.
3
@ShawnC Sędzia uznał, że Araujo sobie zasłużył za to jak gra.
0
@kemyt1995 Przepraszam, mam alergię na strach przed Realem Madryt :)
0
@kemyt1995 Który ksiądz? Muszę mu podziękować :D
3
@kemyt1995 Nie zesraj się madrycioku
0
Gerard Martin i Araujo jeszcze w pierwszej połowie out.