1

@Nazio_87 A nawet jak patrzysz to jedyne co da się z tym zrobić to lizać jak debil zakrętkę. Ewentualnie można wytrzeć jakąś chusteczką, ale nie zawsze jest pod ręką.

3

@escarabajo A co ma do tego @Kapitan hawk? Nie chodziło o @AlexDark00

1

@Kgorecki2500 Jak mówię, że kupa śmierdzi to nie znaczy, że siki pachną :)

3

@Kessie Można dawać Kessiemu. Tak, to nadal lepszy wybór niż zakup Mafii.

2

Jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem Mafii The Old Country to lepiej już te pieniądze wrzucić do rzeki, może ktoś je znajdzie i się ucieszy. A już na pewno lepiej przelać na cele charytatywne.

Mam rozegrane niecałe 6 godzin, ale nie wiem czy dotrwam do końca. Gra jest kompletnie nieinteraktywna. Jedyne mechaniki jakie w niej istnieją to: chodzenie, strzelanie, jazda konna, jazda samochodem i walka wręcz. I z tych mechanik tylko jazda samochodem jest wykonana na przyzwoitym poziomie. Mapa to pusta makieta, gdzie nie ma nie tylko żadnych interakcji z otoczeniem, ale nie ma nawet żadnych charakterystycznych miejsc. Gdziekolwiek się nie pojedzie to ma się wrażenie, że już się tutaj było.

Jednak nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że gdy tylko ma się wydarzyć coś nowego, ciekawego to zaczyna się cutscenka i tracimy kontrolę nad postacią. Nawet gdy dojeżdżamy samochodem do celu misji, to na kilkadziesiąt metrów przed celem gra przejmuje kontrolę nad samochodem i sama hamuje w wyznaczonym miejscu.

Czara goryczy się przelała przed chwilą, gdy mnie wywaliło do pulpitu z jakimś błędem z Unreal Engine. Za tę cenę to scam. Może 60-80 zł warto byłoby dać dla samej fabuły. Ale dla fabuły to i tak bym wolał obejrzeć jakiś film lub serial.

2

@Kessie #Kessiezerobanowodczasuostatniegobana

8

@tomek8756 To że nie każdy się do tego nadaje to widać na drogach. Ale to nawet do bycia pieszymi się wielu nie nadaje :D

1

@Andi18 No i szanuję!

Edit: Kurła nawet minutę w której wejdzie przewidział. Je*aniutki

0

A wystarczyło wykonać proste podanie do Casado na 5 metrów

0

Gdyby grali z Realem to by bramkarz tego nie obronił.

3

@Andi18 Obiecujesz, że ustrzeli? Obiecujesz?!

3

@RoberDzik Oczywiście rozmowa, długa rozmowa i próba zrozumienia takiej decyzji. Później lata leczenia. Okno życia w ostateczności.

1

@Sulimo Moje tak:
Red Dead Redemption II
The Last Of Us Part II
God of War (pierwsza część i Ragnarok)

Nostalgicznie: GTA San Andreas

0

@draxidox Przyznam. Nie lubiłem go. Już lubię.

7

Podsumujmy wieści ekspertów La Rambli z dzisiejszego wieczoru. Koniec kariery Gaviego. Real Madryt mistrzem Hiszpanii 2025/26.

1

@MYTO A no to tak, zgoda :)

0

@MYTO A źle coś mówił? Według mnie bardzo dobrze.

3

@Azazel_Pazuzu Nie jesteś jedyny, bo ja też go zawsze lubiłem, podobała mi się jego gra i było mi szkoda, gdy odchodził.

0

@karolszymek Jak Mekambe będzie zdrowy to raczej ciężko.

1

@draxidox A ja uważam, że jeśli jechał z maksymalną dopuszczalną prędkością to dopóki jechał szybciej niż ci na prawym pasie to mógł jechać lewym. No chyba, że tam byłoby DUŻO więcej miejsca to wtedy faktycznie powinien zjechać. Nie widzę obowiązku zjeżdżania na kilka sekund na prawy pas, żeby wpuszczać ludzi przekraczających prędkość.

21

@MYTO Zdecydowanie tak.

12

Rashford jest przepotężny.

1

Raphinha z żółtą kartką (niesłuszną, ale jednak xD) popycha z impetem rywala i to jeszcze na sędziego liniowego. Chłop nie myśli i już powinniśmy mieć przez niego problemy tylko sędzia nie ogarnia i nie wie po co ma kartki. Pomijam już, że Getafe też powinno grać w 10.

3

Ale rekin dzisiaj jest kozak trzeba przyznać. Szkoda, że nie weszło.

3

@Roobo Co? Jaką setkę zmarnował? Po prostu nie sięgnął piłki.

10

Raphinha dostał kartkę za to, że przeciwnicy stali za blisko. Brawa dla arbitra, jak zawsze dobra ocena sytuacji.

0

City już nie jest tak żałosne jak w zeszłym sezonie. Będą groźni w LM.

1

@Roobo Mocno nie, ale strzał życia Militao i błąd bramkarza Espanyolu przy drugiej bramce. Z drugiej strony w ofensywie Espanyol też nie istniał.

0

@mekston No i siedzi :)

0

@mekston Może będzie penalti a favor del real madrid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?