KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds Tyle to chyba za samego Yamala.
3
@Conradxc Pewnie nie są bezbłędni, ale dotąd szwagry na końcu najczęściej triumfują i jakoś nas wyciągają z bagna. Powoli, bo powoli, ale widać postępy. Wyniki na razie są, trener przepotężny, skład też niczego sobie... Ja nie narzekam.
0
Po ostatnim incydencie z "dzikiem" uważam ten tytuł za niestosowny xD
0
@Roobo Abstrahując od "kretyna". Dlaczego Rosji miałoby zależeć, żeby Ukraińcy wrócili do kraju?
1
@Frimpong Czy Newcastle właśnie odrobiło dwubramkową stratę, grając w dziesięciu całą drugą połowę, przeciwko Liverpoolowi? Kolega pyta.
0
@konrad1661 Ja mam Hankook Kinergy 4S2 i polecam!
8
@Coveta A my gramy o pichichi czy o mistrzostwo? Zresztą z tego co widziałem Real po dwóch meczach ma 4 gole, a my 6. Przy czym niepodający Yamal ma dwie asysty, a niepodający Raphinha jedną.
47
@Kengo Tym że w pierwszej sytuacji atakował Real Madryt, a w drugiej przeciwnik Realu Madryt.
5
@Frimpong On się tym kierunkowskazem odbija.
13
Powinno się tutaj zadać jedno pytanie. Czy poza ręką na linii lotu piłki była jeszcze klata/brzuch Balde czy już tylko bramka? Jeśli tylko ręka powstrzymała strzał to karny. Jeśli piłka i tak trafiłaby w Balde to nie powinno być karnego.
To jak coś moja opinia jak powinno to być interpretowane i może być niezgodna z obowiązującymi przepisami.
20
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo i wkuuurza śmietankowych.
10
Nasze jasne wyjazdówki to problem, ale czarny strój sędziego przy bardzo ciemnych strojach Levante to żaden problem...
0
Old Trafford > Young Trafford
3
@July_6_BcN Dziwnie piszesz "najlepsza".
@Kubix93 U mnie akurat dzisiaj na obiad.
0
@gumaz Może być i z przed kilku dni dopóki nie ma pleśni :)
2
@AssisMoreira Poważnie? Tak, normalne jest wejście do jakiegokolwiek sklepu w jakiejkolwiek koszulce. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mnie pobić, jeśli poszedłbym kupić koszulkę Realu Madryt mając na sobie koszulkę Barcelony. Oczywiście są pewne wyjątki, ale to nie tutaj i tak nie usprawiedliwiają pobicia.
1
@Kgorecki2500 Jak są jeszcze wolne miejsca, to ja w sumie też mogę się zabrać.
0
@nelson25 Mam właśnie Galaxy A55 i nie narzekam. Solidny smartfon. Pytanie tylko czy nie lepiej kupić nowszego Galaxy A56...
1
@Shad0wK1ng To dawaj publicznie, bo też się chętnie dowiem.
2
@blakkudium Ja żałuję, że kiedyś w Barcelonie zmiana herbu nie przeszła. Nowy był lepszy w detalach, ale brakowało tylko liter "FCB". Gdyby nie to, ta subtelna, ale pozytywna zmiana pewnie by przeszła.
0
@Criss18Barca Pamiętam jak kiedyś byłem w Spodku w Katowicach na meczu Alize Cornet. W czasie przerwy musiałem na chwilę wyjść. Powrót nie był tak prosty, bo wejść pilnowali ochroniarze, którzy wpuszczali ludzi tylko jak była jakaś przerwa w grze. Gdy w końcu nas wypuścił to nie zdążyłem dojść do swojego miejsca i już pani sędzina nas upominała, że mamy usiąść. Musiałem na moment zająć inne miejsce i poczekać na kolejną przerwę w grze. Bardzo mnie dziwi, że tenisiści niby nie potrafią się skupić przez drobny ruch gdzieś w tle, na trybunach.
9
@JohnKennedy Dla mnie Prison Break sezon pierwszy. Nie oglądałem nic lepszego. Zwłaszcza, że uwielbiam filmy i seriale, których główna akcja dzieje się na dość niewielkiej przestrzeni jaką tu było więzienie, a nie w otwartym świecie.
0
@martool2 Czepiasz się...
https://fil.ug.edu.pl/strona/47613/jakie_jest_znaczenie_rzeczownika_upartosc_i_czym_upartosc_rozni_od_uporu
0
Legia nawet nie udaje, że marzy o awansie.
0
@KrwawiaceoczyVEB Ponieważ jeszcze nie odszedł.
13
@GeneralXavi Nie 19, nie 19, tylko 19 km i 400 metrów! A kto wie. Może nawet 440 metrów, ale zaokrąglili w dół.
2
@Transu96 Tak, a ten w czarnym samochodzie to Luciano. W ten sposób zdobywa klientów.
0
@Who_you_mam No to po to ta nagonka medialna, żeby pokazać jak nieprzemyślane jest prawo.
4
@Arden Tylko że Mentzen nie krytykuje przedsiębiorców za to, że złożyli wnioski o środki, ale to, że prawo im na to pozwoliło i ostatecznie dostali te pieniądze. Wręcz bym powiedział, że zakup PS5 na firmę przez Mentzena jest zgodny z obecną retoryką, bo pokazał w ten sposób jak dziurawe są przepisy, że pozwalają na takie praktyki.
0
@Safrani Nie, przerosło mnie to zadanie. Jak masz jakieś protipy to poproszę.