0

@Destroyer_of_Worlds Tyle to chyba za samego Yamala.

3

@Conradxc Pewnie nie są bezbłędni, ale dotąd szwagry na końcu najczęściej triumfują i jakoś nas wyciągają z bagna. Powoli, bo powoli, ale widać postępy. Wyniki na razie są, trener przepotężny, skład też niczego sobie... Ja nie narzekam.

0

Po ostatnim incydencie z "dzikiem" uważam ten tytuł za niestosowny xD

0

@Roobo Abstrahując od "kretyna". Dlaczego Rosji miałoby zależeć, żeby Ukraińcy wrócili do kraju?

1

@Frimpong Czy Newcastle właśnie odrobiło dwubramkową stratę, grając w dziesięciu całą drugą połowę, przeciwko Liverpoolowi? Kolega pyta.

0

@konrad1661 Ja mam Hankook Kinergy 4S2 i polecam!

8

@Coveta A my gramy o pichichi czy o mistrzostwo? Zresztą z tego co widziałem Real po dwóch meczach ma 4 gole, a my 6. Przy czym niepodający Yamal ma dwie asysty, a niepodający Raphinha jedną.

47

@Kengo Tym że w pierwszej sytuacji atakował Real Madryt, a w drugiej przeciwnik Realu Madryt.

5

@Frimpong On się tym kierunkowskazem odbija.

13

Powinno się tutaj zadać jedno pytanie. Czy poza ręką na linii lotu piłki była jeszcze klata/brzuch Balde czy już tylko bramka? Jeśli tylko ręka powstrzymała strzał to karny. Jeśli piłka i tak trafiłaby w Balde to nie powinno być karnego.

To jak coś moja opinia jak powinno to być interpretowane i może być niezgodna z obowiązującymi przepisami.

20

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo i wkuuurza śmietankowych.

10

Nasze jasne wyjazdówki to problem, ale czarny strój sędziego przy bardzo ciemnych strojach Levante to żaden problem...

0

Old Trafford > Young Trafford

3

@July_6_BcN Dziwnie piszesz "najlepsza".
@Kubix93 U mnie akurat dzisiaj na obiad.

0

@gumaz Może być i z przed kilku dni dopóki nie ma pleśni :)

2

@AssisMoreira Poważnie? Tak, normalne jest wejście do jakiegokolwiek sklepu w jakiejkolwiek koszulce. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mnie pobić, jeśli poszedłbym kupić koszulkę Realu Madryt mając na sobie koszulkę Barcelony. Oczywiście są pewne wyjątki, ale to nie tutaj i tak nie usprawiedliwiają pobicia.

1

@Kgorecki2500 Jak są jeszcze wolne miejsca, to ja w sumie też mogę się zabrać.

0

@nelson25 Mam właśnie Galaxy A55 i nie narzekam. Solidny smartfon. Pytanie tylko czy nie lepiej kupić nowszego Galaxy A56...

1

@Shad0wK1ng To dawaj publicznie, bo też się chętnie dowiem.

2

@blakkudium Ja żałuję, że kiedyś w Barcelonie zmiana herbu nie przeszła. Nowy był lepszy w detalach, ale brakowało tylko liter "FCB". Gdyby nie to, ta subtelna, ale pozytywna zmiana pewnie by przeszła.

0

@Criss18Barca Pamiętam jak kiedyś byłem w Spodku w Katowicach na meczu Alize Cornet. W czasie przerwy musiałem na chwilę wyjść. Powrót nie był tak prosty, bo wejść pilnowali ochroniarze, którzy wpuszczali ludzi tylko jak była jakaś przerwa w grze. Gdy w końcu nas wypuścił to nie zdążyłem dojść do swojego miejsca i już pani sędzina nas upominała, że mamy usiąść. Musiałem na moment zająć inne miejsce i poczekać na kolejną przerwę w grze. Bardzo mnie dziwi, że tenisiści niby nie potrafią się skupić przez drobny ruch gdzieś w tle, na trybunach.

9

@JohnKennedy Dla mnie Prison Break sezon pierwszy. Nie oglądałem nic lepszego. Zwłaszcza, że uwielbiam filmy i seriale, których główna akcja dzieje się na dość niewielkiej przestrzeni jaką tu było więzienie, a nie w otwartym świecie.

0

Legia nawet nie udaje, że marzy o awansie.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ponieważ jeszcze nie odszedł.

13

@GeneralXavi Nie 19, nie 19, tylko 19 km i 400 metrów! A kto wie. Może nawet 440 metrów, ale zaokrąglili w dół.

2

@Transu96 Tak, a ten w czarnym samochodzie to Luciano. W ten sposób zdobywa klientów.

0

@Who_you_mam No to po to ta nagonka medialna, żeby pokazać jak nieprzemyślane jest prawo.

4

@Arden Tylko że Mentzen nie krytykuje przedsiębiorców za to, że złożyli wnioski o środki, ale to, że prawo im na to pozwoliło i ostatecznie dostali te pieniądze. Wręcz bym powiedział, że zakup PS5 na firmę przez Mentzena jest zgodny z obecną retoryką, bo pokazał w ten sposób jak dziurawe są przepisy, że pozwalają na takie praktyki.

0

@Safrani Nie, przerosło mnie to zadanie. Jak masz jakieś protipy to poproszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?