9

Szok i niedowierzanie. Ostatni raz byłem tak zdziwiony dzisiaj o 15:00, gdy wyjrzałem za okno i było jasno.

0

@BarcaaVEB Jest ważny dokładnie tak samo jak przed akcją reanimacyjną. Co się zmieniło w tej kwestii? :D

0

Golazo, golololololo! Ankara Probierz!

1

Czy czegokolwiek żałujesz?
https://shorturl.at/p30Le

0

@Deathwing112 Strzelił 12 :)

3

Tu już mogło być ze 4:0

0

Bramkarz Finów może sobie iść na piwo. I tak nie mamy sytuacji strzeleckich.

2

Nie ma już nawiasu błędu

3

@ViscaelBarca2007 Lewandowski grającym trenerem

6

Strach pomyśleć jaki byłby wynik, gdyby grał hamulcowy Lewandowski.

1

Może i nie wygrywamy, ale za to też nie remisujemy.

0

@junior1905 Wyluzuj... Ja się dobrze bawię patrząc jak nas Finlandia ciśnie. Kibicuję Polakom, ale samym kibicowaniem nie sprawię, że zaczną grać na przyzwoitym poziomie. Jak kiedyś będą grać chociaż jak za Nawałki to nie będę się śmiał, tylko będę na poważnie wspierał w zwycięstwach i porażkach.

0

Dobry strzał. Trochę chybiony, ale ogólnie dobry. Pomijając oczywiście trajektorię lotu piłki i celność.

0

@junior1905 A po co? Nie jest nakazane :D

3

My na biało czy na czerwono?

1

@junior1905 Bo czemu by nie? :D

3

Probierz teraz: "Kur**! Nie tak miało wyjść."

2

No dawać tego karnego, co tu sprawdzać.

0

To Szczęsny? xDD

1

@blakkudium Już prawników na nas nasyła. Nie chcemy kogoś takiego w tym klubie!!! Z deszczu pod rynnę...

2

@MateS Mam ten sam plan. Idź już!

3

@gaucho104 Moim zdaniem Lewandowski nie zrobił NIC nieodpowiedniego, dlatego odpowiedź A.

2

@tbas Podpisuję się pod każdym słowem.

3

@LukaszFan @Comentateiro @Criss18Barca @Stinger_ A ja mam gdzieś czy jest zmęczony czy nie i czy grał w ostatniej kolejce LL. Zrobił przez te lata dla tej kadry tyle, że ma prawo sobie raz zrobić urlop na życzenie. Jako jeden z niewielu zawsze zachowywał profesjonalizm i znosił zrzucanie na niego win za wszelkie porażki tej drużyny. Ja na jego miejscu widząc ten burdel dawno bym się zawinął i odpuścił grę w tak patologicznym środowisku.

Raz podjął decyzję, że sobie odpuszcza jeden jedyny mecz o punkty to wielka tragedia. Biedna reprezentacja, co oni zrobią z potężną Finlandią bez Lewandowskiego... Dajcie spokój, to jest kolejny raz kompromitacja. I nie Lewandowskiego, a tych wszystkich dzbanów, którzy otaczają tę drużynę. Od trenera przez piłkarzy aż po dziennikarzy.

2

Czaicie, że całej tej pseudoafery mogłoby nie być gdyby dziennikarzom i innym ludziom ze środowiska reprezentacji Polski w głowie myśli ułożyły się w ten sposób: "Robert Lewandowski ma już 37 lat, jest po ciężkim sezonie w Barcelonie, miał w tym czasie 2 kontuzje, niech sobie faktycznie odpocznie, przyda nam się w pełni sił na dalszą część kwalifikacji. Szkoda, że nie będzie go na meczu pożegnalnym Grosickiego, ale mówi się trudno. A z Finlandią przecież musimy sobie poradzić bez niego"

1

@macio_944 Ok, ale kto steruje Sylwią Grzeszczak? :O

1

@ptrx Chyba Resident Evil 9.

8

Ronaldo to się tam zachowuje jakby był upośledzony

0

@pt9 Ja tak miałem z Nadalem. Alcaraz jest spoko :D

0

To może być piękna gra. Gameplay wygląda super! Przypomina mi odrobinę o Inside od studia Playdead.



Na marginesie: Wiadomo coś o Playdead? Ich social media milczą od długiego czasu, a od premiery Inside na Switchu minęło już 7 lat. Ale chyba żyją, bo na LinkedInie 2 tygodnie temu dodali ofertę pracy. Także chyba coś tam powoli tworzą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?