KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@Azazel_Pazuzu @arasz1819 @Toretto @Irmscher10 @tbas
Czy to jest jedyne źródło tych słów Mentzena czy powiedział jeszcze gdzieś indziej? Bo jeśli to jest źródło to tutaj ewidentnie jest to wyrwane z kontekstu, bo Mentzen mówi "GDYBY coś tam to BYŁBY ostatnią osobą, która powinna być prezydentem". Nie używa słów "JEST ostatnią osobą", a to przeogromna różnica.
8
@Kubsoleon Bo ktoś zapłacił, żeby takie reklamy pojawiały się w internecie. Mam nadzieję, że pomogłem.
2
@pax Jeśli cały dzień walą propagandą na korzyść Trzaskowskiego to wiedzą, że oglądają ich przede wszystkim zwolennicy Rafała. Zatem wiedzą kogo mobilizują. Zresztą Republika pewnie robi to samo i też wprost nie mówią na kogo głosować.
1
@arasz1819 @Bykunn Racja, powinienem wybrać polityków z dwóch storn np. Mentzena i jakiegoś polityka bliżej lewej strony. I jeszcze najlepiej dodać, że hipotetycznie ten bliższy Twoim poglądom jest uwikłany w jakieś afery.
W każdym razie chodzi mi o to, że oczywistym chyba dla każdego jest, że oficjalnie stawiając "X" przy Karolu Nawrockim głosuje się na Karola Nawrockiego. Tu nie ma wątpliwości. Jednak mówienie, że jest to głos przeciwko Trzaskowskiemu jasno i bez zbędnych słów podkreśla, że takie osoby nie popierają i nie sympatyzują z żadnym z tych dwóch kandydatów, a jedynie wybierają tego choć odrobinę lepszego (ich zdaniem oczywiście)
0
@Bykunn No ale to nie zapobiegnie temu, że któryś z nich będzie prezydentem. Ale jeśli uważasz, że Mentzen i Braun są na identycznie słabym (według Ciebie) poziomie to rozumiem.
@arasz1819 Ok, rozumiem. A gdyby jednak doszło do takiej sytuacji, że mielibyśmy II turę z Mentzenem i Braunem to stawiasz ich obu na jednym poziomie czy któregoś z nich bardziej byś nie chciał na prezydenta?
1
@arasz1819 Mam pytanie. Nie potraktuj tego jako ataku. Gdyby w II turze jakimś cudem znaleźli się Mentzen i Braun, to wolałbyś zagłosować na mniejsze zło czy niech się dzieje co chce i pozostawiłbyś wybór reszcie społeczeństwa? A jeśli byś poszedł to czy wolałbyś mówić, że zagłosowałeś np. na Mentzena czy twierdziłbyś, że zagłosowałeś przeciwko Braunowi?
3
@Borneo On tylko podkreśla to kim jest, żeby jasno zakomunikować z czego wynika to o czym pisze później. Nadal nie jest to stanowisko Kościoła. Natomiast gdyby to mówił w kościele podczas Mszy Św. to by budziło mój niesmak i wtedy bym tego nie popierał.
8
@Baroo66 Lepiej w ogóle nie krytykować Unii, bo Ci wyskoczy jakiś @Baroo66 i będzie ironizował
11
@gumaz Dlaczego uważasz, że ten ksiądz wypowiada się w imieniu Kościoła Katolickiego w Polsce? To jest jego prywatna opinia i nie różni się niczym od ludzi świeckich. Jedyne czym się różni ksiądz od "zwykłych" ludzi to tym, że może sprawować sakramenty. Do KK należy tak samo jak ja. I jako ksiądz ma prawo uczestniczyć w demokratycznych wyborach i wypowiadać się na ten temat.
0
@Kazragore Core i feeling jak dla mnie. Gra na gameplayach wygląda nieźle, ale gdy się samemu gra to wszystko jest bardzo drewniane i do bólu nudne.
Tutaj trochę szerzej na ten temat pisałem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15415988
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kazragore Ja grałem w closed beta test UFL na PC. Nie polecam, gra jest niegrywalna.
3
@pluszek Ciekawe ile sztab Karola Nawrockiego mu zapłacił, żeby to nagrał.
4
@mr Barca Ja też się dziwię, że to środowisko, włącznie z Nawrockim nie odcinają się bardziej od tej przeszłości i nie mówią, że to było złe, ale to już przeszłość
0
@BorzyKrzys Jeśli rzeczywiście nie powiedział to tutaj by pięknie wjechał tryb wyborczy i ciekawy akcent przed drugą turą wygrać sprawę z byłym prezydentem.
3
@A4ron No właśnie szukam po internecie i myślę, że takie słowa by były choć trochę nagłaśniane, że kandydat na prezydenta chce obalić demokratycznie wybrany rząd. Ale nic nie znalazłem.
7
@Toretto Zgadzam się. Nawet Duda wczoraj mówił, że weta używa tylko w szczególnych przypadkach, a większość przepuszcza. Masz jakieś źródło, gdzie Nawrocki to powiedział? Bo tego o obaleniu rządu nie słyszałem.
0
@konajoncek Ale jakiego cyrku? Nie ma żadnego cyrku.
0
@arasz1819 Ja nie oglądam. A co mówił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Szczerze mówiąc nie rozumiem decyzji Trzaskowskiego o unikaniu debat w pisowskich telewizjach. Z niewygodnymi pytaniami Mentzena poradził sobie jako tako, nie było wstydu, to co mu szkodzi podebatować "na wyjeździe" - mówiąc żargonem piłkarskim? Po co okazywać swoją słabość? Nawet jeśli w rzeczywistości to nie słabość, a pogarda dla ściekowej Republiki czy wPolsce24... Wyborcy niezdecydowani i niezmotywowani mogą to przecież uznać za strach przed trudnymi pytaniami. A przecież gdy się nie ma nic do ukrycia, to nie ma trudnych pytań.
0
@kamiVeB Nie był, ale ja bym miał raczej inną minę i inaczej bym zareagował, gdybym przed swoimi drzwiami zobaczył Rafała Trzaskowskiego.
0
@ricardo0705 Si :)
@Toretto No właśnie. Trzeba cisnąć Nawrockiego za te sprawy z przeszłości, ale nie może też być wątpliwości, jeśli chodzi o finansowanie kampanii. A sam fakt, że sprawa pozostaje bez konkretnych wyjaśnień budzi zastanowienie.
2
@RafiVeB @Jakchcesz @D10SLEO Już wszystko jasne.
8
Trzaskowski właśnie u mnie w mieście, w Kluczborku mówi, że wszystko o nim wiemy, a o Nawrockim co chwilę dowiadujemy się czegoś nowego. Co do drugiej części pełna zgoda, ale chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat finansowania kampanii Trzaskowskiego.
4
@tbas Tylko ja się zastanawiam jaki sens ma argument o 20% terytoriów w rozmowie na temat reparacji? Utrata terytorium przez Niemcy to jest konsekwencja wszczęcia wojny, a nie jakaś rekompensata za wyrządzone nam krzywdy.
5
Pamiętam jak kiedyś oglądałem kabarety na Polsacie. Jedne z moich ulubionych to te, gdzie parodiowano różnych polityków. Niestety tym razem komicy mogą czuć się przegrani, bo podczas tych wyborów kabaret mamy na żywo i to z takim scenariuszem jakiego nikt by nie wymyślił.
5
Kto bogatym zabroni
9
@Pedri16Future Finansowanie z zagranicy w sumie nie jest wyjaśnione. A to dość gruba sprawa.
3
@gumaz Nawrocki tam był pod przykrywką niczym Brian O’Conner w Szybcy i Wściekli!