KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nie rodaków też nie nienawidzić.
1
@4drian0 Ja uważam tak: 400 zł za grę to chora cena, ale jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek cena/jakość w porównaniu do większości gier to jest to promocja.
1
@Zoker A kto wygrał w Izraelu? Braun?
11
@Rhaan O to by było dobre, bo debaty pojedynczo ze Stanowskim już były.
2
@Pawlusek Ja się wstrzymuję z oceną Ter Stegena, bo De Jong też już został przez wszystkich skreślony, sprzedany i zapomniany, a jak się okazało potrafi grać na najwyższym poziomie i nie mamy powodów narzekać. Wierzę, że Ter Stegen też może wrócić na bardzo wysoki poziom.
1
@MesQueUnClub_87 Obok Oblaka i swego czasu obok De Gei.
0
@fotohobby To chyba nie ja nie umiem... Nie wiem czego Ty nie rozumiesz.
Łap analogię podzieloną na kluczowe części:
1) Musi zostać kupiony chleb (takie założenie) = musi zostać wybrany prezydent
2) Dasz wybór kasjerce, żeby za Ciebie wybrała = nie idziesz na wybory, by oddać głos
3) Kasjerka wybiera dla Ciebie ten gorszy chleb = społeczeństwo wybiera dla Ciebie tego gorszego kandydata.
4) Sam wybierasz lepszy z dwóch chlebów = idziesz na wybory i przyczyniasz się do tego, żeby wygrał lepszy z dwóch kandydatów.
Mózg mi wybucha jak czytam Twoją logikę.
0
@Mezocyklon87 Pytanie czy nie odstraszałby swoją aparycją. Sprawia wrażenie chama i nie wiem czy ugrałby sympatię ludzi niebędących zwolennikami KO. Pewnie miałby trochę więcej niż Trzaskowski, ale czy byłby pewniakiem? Nie wiem...
8
Tutaj cała wypowiedź. Mnie przekonał :D
1
@RoberDzik @michalgajdek opinia?
3
@turhiay Ale Trzaskowski będzie potulny jak baranek, a Sikorski mógłby mieć jakieś ambicje do bycia bardziej niezależnym.
4
@kaamil1910 Oj, mniej miałby Mentzen. Nie przeszłoby jeden do jednego 6 p.p. z Brauna na Mentzena.
12
@Zoker Odpowiadam: nie widzą
0
@fotohobby @Jakchcesz Jakie znaczenie ma czy analogia jest życiowa? Mogę wymyślić bardziej życiową jak chcesz: mieszkasz na wsi i skończył Ci się chleb. Idziesz do jedynego sklepu spożywczego we wsi i okazuje się, że zostały tylko 2 bochenki i oba Ci nie smakują. Jednak jednego nie lubisz jeszcze bardziej niż drugiego. Musisz kupić, bo nie ma co jeść. Czy w takiej sytuacji wybierzesz ten lepszy z tych dwóch czy powiesz kasjerce, żeby dała Ci obojętnie który i zaryzykujesz, że dostaniesz ten gorszy?
Ale ja się poddaję, jeśli dla Ciebie sprawa jest prosta. Na swoim przykładzie wiem jaki mam stosunek do obu kandydatów. Wiem, że nie chcę, by którykolwiek z nich został prezydentem, ale jednocześnie wiem, że któryś z nich nim zostanie. Mogę w tej sytuacji olać II turę i niech będzie co będzie... Co nie jest dobrym ani złym podejściem. Ale mogę też wybrać kandydata, którego uważam za lepszego z tej dwójki (co nie znaczy, że dobrego). I przecież to absolutnie nie znaczy, że kupuje jego wszystkie poglądy. Nie wiem skąd ta myśl.
1
@icon3520 Jak dla mnie gdzieś w granicach 18-20%. Bardziej 18.
3
@Jakchcesz "Oddając głos mówisz "tak, wybieram tego kandydata"."
Jak dla mnie to mówisz: "tak, mając do wyboru tylko tych dwóch, wybieram tego".
@Comentateiro Dla jednych "jedno zło", a dla innych jedno większe od drugiego.
3
@fotohobby @Jakchcesz Nie zgadzam się. Jak ktoś Cię skaże na karę śmierci i da do wyboru śmierć przez powieszenie lub krzesło elektryczne i wybierzesz krzesło to znaczy, że się pod tym podpisujesz i chcesz umrzeć?
No nie! Wyborcy Mentzena i Brauna zostali skazani na POPIS przez większość społeczeństwa, więc wybierają między jednym złem, a drugim. Naprawdę kompletnie nie czaję o co Wam chodzi :)
0
@Jakchcesz No ale według jakiej logiki nie chcą tylko PO? Nie czaję kompletnie. Nie chcą PISu i nie chcą PO. Ale mając do wyboru TYLKO PIS i PO wybierają PIS.
5
@Jakchcesz No ale zagłosują na PIS, bo mają do wyboru PO i PIS.
37
@Jakchcesz A będzie popis tak czy inaczej, więc co zmieni nie pójście na 2 turę?
1
@pioz123 To prawda! Ja też byłem i jestem obrońcą Xaviego, bo uważam, że wykonał świetną robotę, biorąc pod uwagę od czego zaczynał. Natomiast to jakiego Flick stworzył potwora... Kosmos, trudno było marzyć o takiej Barcelonie.
11
On jest psychiczny... Jak z Interem xDDD
8
@DragonxNF Najlepiej niech ten dzieciak ma z 17 lat i gra na LS, bo potrzebujemy na już.
1
@PatrychoO Moim zdaniem wynika to z tego, że mamy super obrońców. Ale taktyka jest ofensywna, dlatego nawet tak świetni zawodnicy nie są w stanie skutecznie powstrzymywać rywali.
3
Ej, ale zwolnijcie trochę, że puszczenie sam na sam to jakaś wielka tragedia ze strony bramkarza. Rozumiem, że "pajacyk" może irytować, ale bramkarzy na ogół nie wini się za setki.
10
Ostatni mecz w tych pięknych strojach :(
0
Tak naprawdę nie ma znaczenia ile stracimy. Ważne tylko i wyłącznie ile Robert strzeli. Choć ja powątpiewam, że może tutaj jeszcze zagrozić Mekambe.
0
Szczynsny wróć!!!
3
@gumaz Moja opinia jest taka, że dała za dużo.
0
Taki Manchester City to Barcelona Xaviego bierze na miękko 1:0.