KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Xavi też zdobył mistrzostwo na stadionie Espanyolu. Dwa razy z rzędu mistrzostwo świętować na Cornellà-El Prat. Barcelono, musisz!
https://www.fcbarca.com/110248-espanyol-pokonany-barcelona-mistrzem-hiszpanii
3
@Faro @bari_94 To z automatu zapomnijcie o dominującej i pięknie grającej Barcelonie. Wtedy też linia ataku i pomocy będą się musiały cofnąć razem z obroną. A jeśli się nie cofną, to będzie za dużo przestrzeni między formacjami.
0
@Coutinho007 Powiedz, że teraz żartujesz z tym porównaniem?
0
@pt9 Raphinha to w tym meczu 3 setki zmarnował. Jedną z główki w pierwszej połowie, później po dograniu od Yamala w drugiej połowie i w ostatniej akcji meczu.
14
Ludzie z Archivo VAR twierdzą, że "ES ROJA DIRECTA"
@macio_944 @Mankind
0
@Messinino Też to wliczam... Ale były większe skandale.
2
Nie ma skali, żeby ocenić pracę "arbitra" w tym meczu.
24
To jest zdecydowanie najgorzej sędziowany mecz jaki w życiu widziałem. Niepojęte co tutaj wyczyniał sędzia
1
@Mankind @macio_944 @Conradxc Ok, zgoda. To nie traktuję tego jako błędu sędziego
3
@macio_944 Raz pod wozem, raz nawozem.
2
@Mankind @macio_944 Ale z drugiej strony innego obrońcy już nie było, więc Tchouameni był ostatnim. Gdyby Torres go minął to jest 1vs1 z bramkarzem. Czy to nie wystarczy? Rozumiem tłumaczenie, że Ferran był wyrzucony do boku, gdyby inny obrońca był bliżej pola karnego.
0
@LOPEZ16 Tak, jeśli mowa o faulu to ewidentnie jego błąd.
3
Co sądzicie o żółtej kartce dla Tchouameniego?
5
Szczęsny przy bramce Mbappe rzucił się do boku, a Francuz strzelił w środek: "Haha, w środek dostał, wystarczyło się nie ruszać".
Szczęsny przy bramce Mbappe ze spalonego nie rzucił się: "Haha, ten to się nawet rzucić nie potrafi"
0
@Gronek Nie, to ja proszę o wytłumaczenie
0
@Gronek Pora trzeźwieć, bo jutro poniedziałek
11
@Radzio_94 Niech się inni martwią, że im dojdzie jeszcze silniejsza Barcelona.
1
@FCB24 Araujo był na boisku przy 3 golach dla Interu :D
21
@partymaker Odmienił nawet jeśli dziś przegramy 0:5.
1
@Starrk Jakby ktoś chciał podyskutować na temat czy kierowcy BMW często nie trzymają bezpiecznej odległości, tylko jeżdżą na zderzaku, to zapraszam! :)
0
@CZAJUN_119 Jutro ligę tylko my możemy wygrać. Real co najwyżej może zachować szanse, jeśli wygra, bo wtedy nadal mają stratę jednego punktu i nie jest powiedziane, że nie potkną się jeszcze po El Clasico. A dla Barcelony Flicka wygrać te 3 mecze, które nam pozostały nie mając w głowie już oszczędzania się na LM, to nie jest wyzwanie z gatunku tych niemożliwych.
1
@Kgorecki2500 Ok, to cofam, że było zbyt kolorowe. Dawno już nie grałem. Ale i tak nie powiedziałbym, że był ponury, szary klimat. Na pewno barwne postaci dodały w GTA V takiego wesołego klimatu. Co mi szczerze mówiąc średnio odpowiadało, bo wolę więcej powagi jak w GTA IV czy RDR2. Dlatego bardzo mnie cieszy postać Jasona w GTA VI, który wydaje się być stonowany. Trochę mi przypomina momentami Deacona z Days Gone.
2
@Kgorecki2500 Szaro buro i ponuro to było w IV :) GTA V jak na Los Santos było dla mnie aż zbyt kolorowe, ale za to po Vice City oczekuje, że będzie jeszcze bardziej "wesoło" - więcej neonów, światełek, ostrzejsze kolory itd. Co w sumie potwierdzają oba trailery.
6
Trafiłem właśnie na YouTube na ciekawy filmik przedstawiający różnice pomiędzy trailerami GTA 6. Polecam obejrzeć cały, ale chciałem szczególnie zwrócić uwagę na dwie rzeczy.
1) Po pierwszym trailerze pojawiały się krytyczne głosy odnośnie "plastikowych NPCów". To zobaczcie w 1:15 jaką metamorfozę przeszła skóra.
2) W 1:40 widzimy Lucię w żółtej sukience z pierwszego trailera. W 3:30 jest bardzo podobna sukienka, ale o wiele bardziej szczegółowa. Ciekawe czy to jest ta sama sukienka...
P.S. Jak kogoś temat GTA 6 nudzi to nie czytać, przewijać dalej i nie marudzić :)
5
@PawkoFCB To po co pytały o imię?
6
@Commando O tak! Jakby w drugiej turze był Bartoszewicz i Zandberg to wstydu by nie było. Poważni kandydaci.
1
@Messibestplayerintheworld Na PO Kounde, Garcia, Fort. Na LO Balde, Martin na wypożeczenie, i przydałoby się ogarnąć jakiegoś zmiennika. Ale nie mam pojęcia kogo.
2
@Messibestplayerintheworld Najbardziej liczę na transfer na lewe skrzydło. Kogoś z dryblingiem kto potrafi zrobić różnicę a'la Yamal. Raphinha zagrał świetny sezon, ale to nie jest jego nominalna pozycja. Będę mega zadowolony, jeśli będzie to Nico Williams. W ofensywnej drużynie Flicka myślę, że będzie jeszcze lepszy niż u Valverde w Bilbao.
0
Jeszcze tylko 4 mecze i zacznie się festiwal sag transferowych, dram, zwrotów akcji, wymysłów dziennikarzy. To kto tym razem do nas trafi? Neymar? Messi? Haaland? Czy wreszcie odbędzie się konferencja Verrattiego?
3
@LukaszFan Jak spadnie w Łodzi to straty wyniosą jakieś 15,67 zł.