KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Opłacą klauzule Nico to można się przejechać.
4
@Kgorecki2500 Kiedyś był taki film. Titanic się nazywał. I ten Titanic był taką trochę większą łajbą. I pewnej gwieździstej nocy ta łajba zderzyła się z górą lodową i zaczęła iść na dno. I wtedy pasażerowie tej łajby zaczęli się pakować do takich mniejszych łódek i uciekać. Niektórym się udało, a innym nie. To chyba na faktach było. Nie wiem czemu akurat teraz mi się ta historia przypomniała...
7
@NeroTFP1 Ksiądz Wachowiak słynie ze swoich "mądrości". Jako osoba wierząca jestem za tym, aby "dzień święty święcić i powstrzymywać się od prac niekoniecznych", ale wymaganie tego od niewierzących to pomylenie. Nawet jeśli chce tych niewierzących "nawrócić", to nie od takich rzeczy powinien zaczynać i na pewno nie w taki sposób.
1
@pt9 Wszystko fajnie, ale jak można robić cienkie schabowe... Będę rzigoł.
2
@Pawci023x Sto sześćdziesiąt
1
@macio_944 To dobra historia, ale mroczna fabuła pasuje bardziej do Liberty City. Koniec końców cieszę się, że w GTA 6, czyli w Vice City, będzie weselej, niż planowano pierwotnie.
3
@Frimpong Wszystko było w porządku Czarek. Nie przejmuj się.
1
@Kgorecki2500 Ja też na tym poległem i musiałem zmienić poziom trudności. Tragedia...
1
@Kgorecki2500 Właśnie! :D To jeszcze pamiętaj, żeby ustawić w nim kilka koszów na śmieci i je sortować xD
3
@BorzyKrzys Gdzie te siatki trzymać przez tydzień, gdy ktoś ma małe mieszkanie?
24
@Kgorecki2500 Niestety nie będę miał czasu, żeby zbierać butelki i latać z nimi do sklepu, żeby odzyskać kilka groszy, bo muszę poświęcać ten czas, żeby zarabiać hajs na rosnącą drożyznę.
0
@gumaz Jan (znaki)
3
@directedbyfcb A to spoko, to w takim razie już nie czuję się urażony.
2
@Encore Wolałem myśleć, że to fake, niż że premier kraju nazywa ludzi, którzy na niego nie głosują "zje**mi".
0
@gumaz Dlatego Efootball > EA Sports FC. Z gry EA by nie przeszło :D
1
@Gibbon_FCB Metal Gear Solid (od 1 do 3)
2
@fc20barca Mnie właśnie te dredy przekonują.
1
@osa91 Zapisane! Będę pamiętał :)
3
@Bolton Ale to z rok po premierze GTA VI.
13
A już myślałem, że karny dla Realu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Tigermaus Tylko nie piszcie później, że tylko wyborcy PiSu dzielą Polaków i odpowiadają za polaryzację w społeczeństwie.
Zamiast tylko przedstawić kulturalnie swoje argumenty to wolisz wrzucać hasła: "Konfa w formie", "szczucie Tuskiem wchodzi na poziom mistrzowski jak u PiS-". Komu to służy? Chyba nikomu, bo nie prowadzi do normalnej dyskusji, tylko jest próbą sprowokowania i poniżenia.
18
@Prorokk Logika jest taka, że zależy kto ma w tym jakie interesy. Wśród szarych obywateli nie znam nikogo kto by popierał działania Izraela.
0
@chosenone Nie ufam bezgranicznie GPT, bo wiele razy widziałem jak wymyśla informacje, byle coś odpisać.
Edit: Mi na przykład odpisał, że wpisano do Białej Księgi w 2015, a wykreślone ma zostać w październiku 2025. Nic nie ma o 2016
12
@Arden Czekam aż ktoś powie, że to fake albo wyjaśni dlaczego z tym węglem to nie jest aż tak kolorowo. Bo nie wierzę, że można ot tak zrezygnować z takiego bogactwa.
0
@4drian0 Z tych gier to najbardziej czekam na Little Nightmares III. Pierwsza część była całkiem przyjemna, jeszcze mam do nadrobienia drugą część.
1
@Luciano99 Dokładnie, ale trudno się dziwić Rockstarowi, że się ceni, kiedy jako jeden z niewielu naprawdę daje z wątroby :D
4
Widzieliście MindsEye?
Ta gra kosztuje... uwaga, uwaga... 250 zł, a można ją przejść w 7-8 godzin. To jest żart. Dlatego właśnie w ogóle bym się nie zdziwił, gdyby GTA VI na tak zepsutym rynku kosztowało w dniu premiery 400-500 zł. I tak to by była tylko 2x wyższa cena za grę nieskończenie razy lepszą. Nie rozumiem dlaczego małe studia z niedużymi budżetami robią tego typu projekty... Po co i dla kogo? Można było wymyślić inną koncepcję gry, dopasować ją do budżetu. Zrobić być może całkiem niezłą strzelankę trzecioosobową bez otwartego świata i pieniądze wpompować w dopracowanie np. systemu skradania, zachowania NPC itp. Jeśli im się chociaż koszty produkcji zwrócą na takim crapie to gracze są debilami większymi niż myślałem.
2
@don'T.R.I.P.e Kwestia doprecyzowania przepisów. Jeśli kierowca przekroczył prędkość, wyprzedzał przed przejściem lub popełnił inne wykroczenie to wina kierowcy zawsze. Jeśli jednak jechał przepisowo, a pieszy wszedł na przejście bez zatrzymywania się, to wtedy wina pieszego.
Czyli wina pieszego tylko jeśli się nie zatrzyma i jednocześnie kierowca nie popełni żadnego wykroczenia.
0
@don'T.R.I.P.e Da chociaż tyle, że kierowca nie będzie winny ewentualnemu potrąceniu. O ile będzie miał kamerkę lub z innej kamery zostanie nagrany wypadek.