0

@Marusek No właśnie niczym nie chcę się wywyższać.

8

@Marusek Nie wszyscy mają potrzebę wywyższania się ponad innych.

2

@Starrk Różnice w mentalności mówisz?

"Jeśli są gotowi dzisiaj w świetle kamer, przy podniesionej kurtynie manipulować przy ordynacji wyborczej po to, aby zwiększyć swoje szanse wyborcze, to łatwo sobie wyobrazić, że będą także zdolni do innego typu manipulacji. Coraz częściej wysnuwane domysły, coraz częściej artykułowane publicznie obawy, że PiS jest gotowy także sfałszować wybory - one niestety są coraz bardziej uzasadnione"

Wiesz czyje to słowa przed wyborami parlamentarnymi w 2023?

0

@Rewolucja123 Znajomości i umiejętność zmieniania tematu, gdy się dostanie niewygodne pytanie. Tyle wystarczy.

53

Wczoraj po 21:00: Obroniliśmy demokrację!
Wczoraj po 23:00: Wykształcenie głosujących na danego kandydata mówi samo za siebie

2

@alone49 Ale kiedy to nie było nic do nosa.

2

Ale Andrzej Duda musiał mieć dzisiaj rano oczy, gdy odwracał się na drugi bok, pocałował żonę, otworzył oczy i okazało, że to nie żona, tylko Rafał Trzaskowski już wprowadził się do Pałacu Prezydenckiego.

9

Wychodzi na to, że od 2005 do 2030 roku PiS będzie miał aż 4 kadencje prezydentów (łącznie 20 lat), a PO tylko jednego i to w dodatku najgorszego z nich wszystkich Bronisława Komorowskiego (moja opinia).

0

@Eric_Abidal_22 Też rozumiem takie podejście i też byłem bliski tego, żeby nie wybierać żadnego.

0

@AlwaysBlaugrana Nie, nie o to chodzi. Wolałem, żeby wygrał Nawrocki, ale być może nie byłbym zmotywowany do tego, żeby iść oddać głos.

12

Niepotrzebny tutaj był Sikorski. Trzaskowski też by to wygrał i może wygra, ale miałby wyraźniejszą przewagę, gdyby tylko jego wyborcy i on sam bardziej szanowali przeciwników. Mnie najbardziej zmotywowało to, że niejednokrotnie czytałem jaki to głupi jestem, że zamierzam głosować na przestępcę, gangstera, kibola, ćpuna itd. A mi po prostu poglądowo było bliżej Nawrockiego. Tylko może bym został w domu, gdyby nie to, że "jestem głupi i nie mam kręgosłupa moralnego".

1

@kuz A to Late Poll nie uwzględnia wszystkiego? Jeśli chwalą się błędem na poziomie 1 p.p. to raczej uwzględniają duże miasta.

0

@Nightraider To teoretycznie po zawodach, bo Late Poll wskazuje różnicę 1,4 p.p.

1

@FanBarcYxD Wszystko jeszcze wleci. Late Poll uwzględnia duże miasta, małe miasta, wsie itd.

1

To nie będzie kwoty wolnej 60 tys. zł? :(

1

O to grubo w Late Pollu. A Trzaskowski już przemawiał jakby oficjalnie został prezydentem. Może być jeszcze ciekawie. Moim zdaniem przewaga i tak będzie mniejsza jednego lub drugiego.

2

@Szmulek Tak, skłamałeś. Być może nieświadomie przez brak umiejętności czytania ze zrozumieniem

0

@Szmulek No to wydali nielegalnie 6 mln czy nie wiesz ile było nieletnich wydanych? Bo ja nie wiem.

7

@Senyer Wynika to z przeprowadzonej akcji na granicy z Białorusią, gdzie posłowie KO latali i kazali wpuszczać biednych migrantów. Dodatkowo KO jest prozachodnia, a jak wiemy zachód lubi migrantów.

1

@Uukasz_93 Zdecydowanie mniej niż 10%, co nie znaczy, że to źle.

4

@Szmulek No i po co mi to wklejasz? Wyraźnie jest napisane, że PIS wydał ŁĄCZNIE 6,5 mln wiz, a nie że tyle było nielegalnie wydanych.

1

@nowy2016 Zgadywał jak coś :)

11

@sergio5 Tak, oczywiście.

2

@Szmulek Napisz: "Niesamowite, że ktoś kłamie na temat..." i skłam dokładnie na ten sam temat. To dopiero niesamowite :D

3

Jeśli wynik się jeszcze odwróci to fajnie, bo wygra kandydat, na którego głosowałem. Jeśli nie, to wygra kandydat, który obiecał kwotę wolną 60 tys. zł i będą mieli wszystko, żeby zacząć spełniać przynajmniej część ze 100 konkretów. Sytuacja win-win. Mogę iść spać szeroko uśmiechnięty :)

3

Remontada es posible!

7

Za 15 minut dowiemy się, że nic się nie dowiemy i będziemy czekać na Late Poll, a może nawet dopiero oficjalne wyniki.

2

@Filipem Wizjoner jakiego mamy, a na jakiego nie zasługujemy :D

9

4

Przywilej obywatelski wykorzystany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?