3

Zbyt dużo występów piłkarzy jest tutaj zamykanych w ocenach od 4,5 do 6,5. Co mecz niezależnie od wyniku większość piłkarzy mieści się w tych graniach, a tylko takie występy jak Fermina od czasu do czasu potrafią wykroczyć poza ten zakres.

14

@Croocers Dla przeciwników Realu karny jest dopiero po trzecim dotknięciu ręką w tej samej akcji.

1

@draxidox Może już nie żyje, tylko zrobili idealnego klona.

5

@spiderman1899 No jutro to maszyna Flicka wiele nie pokaże.

0

@J4no Sam jesteś gupi!

3

Jednak Robert Lewandowski lepszy.

0

Komentator porównał tą rękę do ręki Hiszpanów podczas Euro w meczu z Niemcami... Przecież tam był spalony i dlatego nie było karnego...

2

To już jest nudne...

1

Co za amatorka...

3

Ale ta Marsylia posrana wyszła na boisko.

1

@TikiTakaEnMiCorazon A ja uważam, że tacy mordercy, którzy zabijają losową osobę bez żadnego motywu są chorzy psychicznie i nie zasłużyli na cierpienie.

20

Oj tak, od razu w pierwszych sekundach meczu było widać jak piłeczka chodzi. Jakbyśmy cały sezon grali na takim dywaniku to 114 punktów na koniec by było :D

29

Dla mnie to jakiś kosmos! Mam wrażenie jakbym jeszcze wczoraj czytał, że mamy młodego obrońcę na lata, nowego Puyola. A dzisiaj już 32 lata i koniec kariery... Nie do pomyślenia jak to leci.

6

@Kgorecki2500 U mnie sąsiad pode mną też jara. Bardzo fajnie to pachnie. Co za ludzie, zamiast korzystać to zgłaszają. xD

0

@Zoker No źle napisałem. Chodziło, że nie dało się zabijać wrogów bez zaalarmowania pozostałych.

0

@Zoker To akurat dziwne, bo jak pamiętam nie dało się nawet z łuku zabijać wrogów, jeśli w pobliżu stali inni wrogowie, nawet odwróceni tyłem. Mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła jak grałem.

5

@Eto'o9 R10 Popieram. Jeśli dobrze kojarzę to w siatkówce chyba tak jest, że jest sezon klubowy i reprezentacyjny i nie ma przerw na zgrupowania.

0

@barteq To chyba filozofią Man Utd jest niewygrywanie

1

@Feanor85 A czy ja komuś nakazuję to zmienić? Tylko wyraziłem swoje zdanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Feanor85 Dla mnie nie na sensu. Wchodząc tutaj jestem ciekaw co redakcja wyszczególnia jako jedną najlepszą rzecz i jedną najgorszą. Jeśli dostaję listę, zamiast po jednej rzeczy, to zwyczajnie ten artykuł przestaje mnie ciekawić, bo sam potrafię sobie w głowie ułożyć listę pozytywów i negatywów po meczu.

3

@PuszkinFan Ludzie! Wygraliśmy 6:0. Smućmy się! @wpwelement Czy można nałożyć czarno-biały filtr na FCBarca.com?

0

Moim zdaniem ten artykuł nie ma sensu, jeśli w "najlepsze" i "najgorsze" podaje się więcej niż jedną rzecz.

7

Pamiętam jak rok temu bolała mnie kontuzja Bernala. Dobrze, że wraca i nawet zaliczył asystę :D

28

"My jesteśmy tragicznie słabi"
"chcecie taką gra wygrać lm xd??"
~ PuszkinFan

#cytatywielkichludzi

0

Łooooo, ale podanie Rashforda!

0

Co ta sardynka robi przy wykończeniu :O

3

Ale murawa w super stanie, już widać jak gładko ta piłeczka chodzi.

7

@Laminedependencia A co jest istotą Mszy Świętej? Podpowiem, że nie kazanie, bo w tygodniu są odprawiane Msze bez kazania.

5

@Laminedependencia Ja wierzę, że był list. Sam też słyszałem takie informacje w kościele raczej zniechęcające do edukacji zdrowotnej - czego chyba nie pochwalam, chociaż tematem się za bardzo nie interesuje, bo mnie bezpośrednio nie dotyczy. Ale naprawdę to była dla Ciebie najdłuższa i najbardziej kluczowa część Mszy na której się skupiłeś? Możesz przytoczyć jakieś najbardziej skandaliczne fragmenty z tego listu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?