KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zbyt dużo występów piłkarzy jest tutaj zamykanych w ocenach od 4,5 do 6,5. Co mecz niezależnie od wyniku większość piłkarzy mieści się w tych graniach, a tylko takie występy jak Fermina od czasu do czasu potrafią wykroczyć poza ten zakres.
14
@Croocers Dla przeciwników Realu karny jest dopiero po trzecim dotknięciu ręką w tej samej akcji.
1
@draxidox Może już nie żyje, tylko zrobili idealnego klona.
5
@spiderman1899 No jutro to maszyna Flicka wiele nie pokaże.
0
@J4no Sam jesteś gupi!
3
Jednak Robert Lewandowski lepszy.
0
Komentator porównał tą rękę do ręki Hiszpanów podczas Euro w meczu z Niemcami... Przecież tam był spalony i dlatego nie było karnego...
2
To już jest nudne...
1
Co za amatorka...
3
Ale ta Marsylia posrana wyszła na boisko.
1
@TikiTakaEnMiCorazon A ja uważam, że tacy mordercy, którzy zabijają losową osobę bez żadnego motywu są chorzy psychicznie i nie zasłużyli na cierpienie.
20
Oj tak, od razu w pierwszych sekundach meczu było widać jak piłeczka chodzi. Jakbyśmy cały sezon grali na takim dywaniku to 114 punktów na koniec by było :D
29
Dla mnie to jakiś kosmos! Mam wrażenie jakbym jeszcze wczoraj czytał, że mamy młodego obrońcę na lata, nowego Puyola. A dzisiaj już 32 lata i koniec kariery... Nie do pomyślenia jak to leci.
6
@Kgorecki2500 U mnie sąsiad pode mną też jara. Bardzo fajnie to pachnie. Co za ludzie, zamiast korzystać to zgłaszają. xD
0
@Zoker No źle napisałem. Chodziło, że nie dało się zabijać wrogów bez zaalarmowania pozostałych.
0
@Zoker To akurat dziwne, bo jak pamiętam nie dało się nawet z łuku zabijać wrogów, jeśli w pobliżu stali inni wrogowie, nawet odwróceni tyłem. Mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła jak grałem.
5
@Eto'o9 R10 Popieram. Jeśli dobrze kojarzę to w siatkówce chyba tak jest, że jest sezon klubowy i reprezentacyjny i nie ma przerw na zgrupowania.
0
@barteq To chyba filozofią Man Utd jest niewygrywanie
1
@Feanor85 A czy ja komuś nakazuję to zmienić? Tylko wyraziłem swoje zdanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Feanor85 Dla mnie nie na sensu. Wchodząc tutaj jestem ciekaw co redakcja wyszczególnia jako jedną najlepszą rzecz i jedną najgorszą. Jeśli dostaję listę, zamiast po jednej rzeczy, to zwyczajnie ten artykuł przestaje mnie ciekawić, bo sam potrafię sobie w głowie ułożyć listę pozytywów i negatywów po meczu.
3
@PuszkinFan Ludzie! Wygraliśmy 6:0. Smućmy się! @wpwelement Czy można nałożyć czarno-biały filtr na FCBarca.com?
0
Moim zdaniem ten artykuł nie ma sensu, jeśli w "najlepsze" i "najgorsze" podaje się więcej niż jedną rzecz.
7
Pamiętam jak rok temu bolała mnie kontuzja Bernala. Dobrze, że wraca i nawet zaliczył asystę :D
28
"My jesteśmy tragicznie słabi"
"chcecie taką gra wygrać lm xd??"
~ PuszkinFan
#cytatywielkichludzi
0
Łooooo, ale podanie Rashforda!
0
Co ta sardynka robi przy wykończeniu :O
3
Ale murawa w super stanie, już widać jak gładko ta piłeczka chodzi.
7
@Laminedependencia A co jest istotą Mszy Świętej? Podpowiem, że nie kazanie, bo w tygodniu są odprawiane Msze bez kazania.
5
@Laminedependencia Ja wierzę, że był list. Sam też słyszałem takie informacje w kościele raczej zniechęcające do edukacji zdrowotnej - czego chyba nie pochwalam, chociaż tematem się za bardzo nie interesuje, bo mnie bezpośrednio nie dotyczy. Ale naprawdę to była dla Ciebie najdłuższa i najbardziej kluczowa część Mszy na której się skupiłeś? Możesz przytoczyć jakieś najbardziej skandaliczne fragmenty z tego listu?