0

@panczo A jeszcze nie tak dawno temu był uważany (nawet tutaj) za lepszego od Pedriego.

2

Canal+ ma fatalnych tych komentatorów. Ten dzisiaj w meczu Realu też mnie wkurza jak się tak drze co chwilę. Tak zajeżdża sztucznością, trochę na siłę...

1

@mrboom Flick: nie.

1

Ale teraz dziurawy Real w tej akcji.

1

@Ignareks Szwagry znowu wygrały

4

Brawo tym razem za rzetelną ocenę Yamala i nie uleganie presji La Bamby, bo to co ludzie tu wypisywali na temat jego gry woła o pomstę do nieba. Zasłużone 6,5.

6

@SeWo77 Bez przesady...

0

@Jasialdinho Skoro w tym momencie, to co tu robi Raphinha, jeśli od kilku tygodni nie gra?

15

"Dziś hiszpański futbol stracił okazję, by pójść do przodu, pokazać się światu i wzmocnić swoją przyszłość."

A po co pokazywać światu ten bajzel, który jest w LaLiga? Najpierw uporządkujecie to co się dzieje na Waszym podwórku, a później można myśleć o pokazywaniu się.

32

Alkomat przed wejściem do kabiny komentatorskiej. Kto za?

2

Może to Gala komentuje...

0

Jak w Kings League. Brawo Yamal!

0

@malypuzon No tak, ale skoro zagrywał Eric Garcia ręką, a nie piłkarz Olympiakosu to chyba wtedy nie ma spalonego?

1

@dv_7 No ale jaki spalony jak to Garcia zagrywał ręką do niego, a nie piłkarz Olympiakosu?

0

To już jest 2:2, prawda? xD

0

@malypuzon No to mogli już puścić jako przywilej korzyści i gol. W przypadku ręki nie może być przywileju korzyści?

2

Nie ogarniam czemu jest rzut karny, ale ok.

3

Co to do cholery było? :O

0

@mkord Nie słyszałem nawet o nim, ale ocena potwierdza to co mówisz. Jedynie na Filmwebie widzę, że jest niedostępny na żadnym VOD :/ Bardzo szkoda, bo lubię tego typu seriale. Kojarzysz czy idzie to gdzieś obejrzeć?

1

Psy szczekają, karawana jedzie dalej!

6

Szczęsny dzisiaj nogami jak Ter Stegen w pamiętnym meczu z PSG.

0

Udany początek, to najważniejsze!

4

Co ten Flick wymyślił? Balde w bramce? Szczęsny na prawym skrzydle?

49

@Roobo Nie uznaje za oszustwo, ma prawo, ale bardzo mi się to nie podoba.

2

@spiderman1899 Nie widzę powodów by z góry uznawać, że nie będzie to udany serial. W Orange is the new black też w głównej roli była kobieta, a serial zbiera niezłe noty.

2

@spiderman1899 Nie da się już dorównać takim postaciom jak Scofield, T-Bag czy Abruzzi. Ale w sumie może być ciekawy serial, zobaczymy co wyjdzie.

2

Miał odpocząć Pedri, odpoczywa De Jong. Też fajnie :)

5

@JanuszKorwinMikke A tuż za nimi, w odległości zaledwie 3 punktów, przyczajony niczym czarna pantera Manchester United potężnego Rubena Amorima.

2

@Messibestplayerintheworld Może bardziej się opłaca teraz grać na mniejszej intensywności, a potem zagrać te 2 dodatkowe mecze?

3

@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem... Poprzedni sezon pokazał, że fajnie być w TOP8, ale nie ma co się specjalnie o to spinać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?