5

@FCB24 Jeden mecz nigdy nie może być wyznacznikiem czy kogoś sprzedać czy nie.

1

@barteq Ale co to ma wspólnego z Rymanowskim? Zaprasza różnych ludzi, daje się im wypowiedzieć, czasami przyciśnie pytaniami, a wyrobienie sobie opinii o swoich gościach zostawia widzom. Właśnie dlatego jest top dziennikarzem.

1

@Herato Co nie znaczy, że gdyby został w Leverkusen to też by tak grał.

3

@gumaz A to ciekawe biorąc pod uwagę, że panuje często taka opinia, że ksiądz ma lekkie i łatwe życie i do tego zarabia kupę hajsu. To nawet ateiści powinni iść do seminarium choćby z tego powodu. Czemu ludzie nie korzystają z tej niepowtarzalnej okazji na szybki i łatwy hajs?

5

@Filipem Kiedyś pamiętam zawsze coś ciekawego wymyślali na Prima Aprillis. Szkoda, że z tego zrezygnowali.

12

Wojtek jest mega naturalny. O ile w przypadku Lewandowskiego ma się wrażenie, że zawsze publicznie przybiera pewną rolę i zakłada maskę, tak Szczęsny chyba cały czas jest po prostu sobą.

1

Nie wiem dlaczego, ale dotąd za Canal+ z Eleven płaciłem 79 zł miesięcznie. Teraz mi pokazuje, że następna płatność będzie 50 zł. Aż taka zniżka po zniknięciu Eleven?

W każdym razie na Playerze jest ciekawy pakiet:
https://promocja.player.pl/zobacz-wiecej-canal-plus-super-sport-eleven-sports

1

@Messibestplayerintheworld Nie umywa się nawet do eFootball pod względem gameplayu.

0

@slayer Oczywiście, że widzę. I to nie tylko światełko w tunelu, ale nawet uważam, że nasza sytuacja nie jest zła.

0

@slayer Zgadza się, wszystko przegraliśmy w październiku. Koniec sezonu. Lepiej już nie grać tylko zacząć przygotowania do 2026/27.

3

@Kessie Rowery na pewno będzie dało się kraść. Co więcej Ci potrzeba?

6

Jak był Xavi to była jego wina, że pościągał amatorów z Kataru do sztabu medycznego. A teraz czyja wina? Oprócz Tuska oczywiście.

1

@clyde Na pewno taki tytuł? Bo wyskakuje mi tylko jakiś horror z 2022 roku na Filmwebie i nie pasuje do Twojego opisu.

Edit: Ok, chyba jest po prostu nieprzetłumaczony tytuł. Pewnie o to chodzi.
https://www.filmweb.pl/film/Good+Boy-2025-10075491

0

@Gaz Zgadzam się, że Xavi jest mocno niedoceniony, ale Flick w poprzednim sezonie wzniósł nas na taki poziom jakiego za Xaviego byśmy nie osiągnęli. Nie powiedziałbym, że Flick jest przeceniany. Na razie ten kryzys w tym sezonie to jest ledwie kryzysik, nie ma tragedii. Nic jeszcze nie przegraliśmy, a 5 pkt. w tabeli do Realu na tym etapie to tyle co nic.

2

@Jakchcesz Tylko Burger King!

3

Wartość merytoryczna newsa = 0. Ja też tak mogę: Nie dajcie sobie ręki uciąć, że Yamal wypełni kontrakt. Prawdopodobnie wypełni, ale nie wiadomo.

1

@mekston Trzeba zbadać wszystkie możliwości.

1

@vivalaice21 Co sądzisz o Haalandzie?

13

@Mlodypro101 Zawsze tak jest gdy w meczu dochodzi do niespodzianki.

13

Może i Berkowicz okradł IKEE, ale przynajmniej IKEE. Tusk okradłby DINO!

0

@michal26 Ajjj, no to nie wypali.

0

@gumaz Tylko 500 zł mandatu? To nie trzeba mieć nawet jakiejś super skuteczności i można ładnie zarobić.

0

@Toretto Aa... bo chodzi o ten sezon. Ok :D

2

@4drian0 Eee tam...


48

@Bykunn Może nie odróżniasz dwóch różnych rzeczy:
1) Real był lepszy z przebiegu gry
2) Barcelona i Real strzelili po jednej prawidłowej bramce, więc mimo, że Real był lepszy to i tak nie dali rady tego udowodnić, bo sędzia podarował im bramkę na 2:1.

5

@Karol145 A prawidłową tylko jedną. Taka prawda. Choć trzeba przyznać, że z gry byli lepsi i z tej perspektywy wygrali zasłużenie.

14

@RoberDzik Ale Asencio musiał być obsrany jak tam policja otoczyła ławkę Realu.

4

Podejrzewam, że jakby jakiś piłkarz u Flicka miał takie problemy, że musi zejść jak wczoraj Vinicius to w następnym meczu co najmniej zaczynałby z ławki, a może w ogóle by nie powąchał murawy. Ciekawe czy Xabi będzie sobie na takie coś pozwalał czy jednak ma cojones.

1

@Borry No i gdyby Huijsen Cubarsiego barkiem nie przyblokował to by pewnie nie padła. Była w zasięgu.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?