KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@QuQ Atak nosem na nogę Viniciusa
1
Jak to może być uznane? Bramkarz znokautowany, ale gol?
2
Jeszcze jakiś karny wpadnie i tyle będzie...
0
@StevenGastonMartin99 A tam zaraz nieciekawa. Zero presji
1
@majkiii Wczoraj nam nie podyktowali jednego karnego po zagraniu ręką, więc jest jeden wolny karny w puli do rozdania.
25
Dobrze, że się w ogóle przyznał, że to był faul.
8
@mekston No wreszcie, bo zawsze przeciwko nam bramkarze grają mecze życia.
34
Jeszcze ogromne podziękowania dla Unaia Simona za wpuszczenie strzału Roberta z 5. minuty meczu. Dzięki temu to nasz Polak Rodak jako pierwszy strzelił bramkę na nowym Camp Nou :D
9
@JanuszKorwinMikke Napisz niemerytoryczny komentarz. Oczekuj merytorycznych odpowiedzi. Brawo Ty!
0
@BorzyKrzys To trzeba mu koszt piłki odciągnąć z pensji. Ktoś musi pokryć te straty.
8
@Ghandi M-m-m-monster Block!
1
@Michall99 Ale kiedy to było na styku :D
1
Ferranowi handicap z Fify wjechał.
9
Spalony bardzo wyraźnie, ale Ferran xDDDDDDD
0
Olmo oddaj Laminowi piękną asystę!
3
@pt9 Dodanie do Drwala środka na przeczyszczenie nie udupi nikomu życia. Co najwyżej dzień lub dwa.
24
Polecam ten materiał w temacie piractwa.
Bo może piractwo nie jest przyczyną, ale skutkiem? Jak dla mnie te wszystkie pakiety są zdecydowanie za drogie jak za jakość jaką oferują. Obecnie co prawda mam wykupiony Canal+, ale jeśli nie mógłbym obejrzeć tam wszystkich meczów Barcelony to po prostu zrezygnuję, bo nie będę płacił wysokich abonamentów w dwóch miejscach, żeby móc obejrzeć kilka meczów miesięcznie. Bo tylko mecze Barcelony i od biedy Realu mnie interesują.
1
@MesQueUnClub_87 To też prawda i mi także średnio odpowiada klimat, który pokazali na pokazie, ale jeśli gra będzie na bardzo wysokim poziomie technicznym i dopracowana jak ich poprzednie produkcje, to mi to jakoś bardzo nie przeszkadza.
2
@macio_944 @MesQueUnClub_87 W moim słowniku nie ma nawet takiego pojęcia jak "niepotrzebne detale w grach". Każdy najmniejszy detal robi klimat i buduje imersję, a nawet jak sam go nie zauważę podczas rozgrywki, to robi marketing, co widać po zasięgach tego posta. Naughty Dog topka. Nie mogę się doczekać Intergalactic, bo pewnie znowu przekroczą pewne bariery nieosiągalne dla większości konkurencji.
2
No i elegancko, Urbanówka się nie zatrzymuje i nie bierze jeńców.
3
@AmigoBlancos Równie dobrze mógł powiedzieć, że stary @Luciano99, gdyby nie kontuzja... Byłby bliżej prawdy
0
@messi564 Polecam tę stronę: https://gg.deals/
Można porównać ceny w różnych miejscach. Jest to podzielone na sklepy oficjalne 100% legitne i keyshopy typu właśnie G2A czy Eneba. Kupuj tam gdzie dostaniesz kod do gry, a nie dane logowania do konta (czyli chyba w większości przypadków, nie spotykałem się zbyt często, żeby dawali dane logowania do konta).
7
Wyglądają inaczej niż poprzednie. Moim zdaniem nawet lepiej, mimo że tamte już mi się bardzo podobały.
W na poprzedniej wizualizacji koszulka po jednej stronie była bordowa, a po drugiej stronie granatowa.
1
Czy można już powoli zaczynać wyciągać wnioski, że problemem naszej reprezentacji nie są piłkarze, tylko po prostu zazwyczaj mamy na ławce słabych selekcjonerów? Wchodzi taki Urban nagle już od pierwszych meczów potrafimy grać w piłkę, mądrze zarządzać meczem, stwarzać sytuacje, całkiem nieźle bronić. Na razie to tylko 5 meczów, zobaczymy co dalej...
0
@GeneralXavi Szczerze? Nie, nigdy nie byłem na meczu na dużym stadionie.
5
Dlaczego nadal możliwym jest wchodzenie na stadion z racami?
12
@syzje Najgłupszy komentarz wieczora już za nami. Dziękujemy!
3
@Hosh Aubameyang z tego strzela gola z przewrotki, a nie podaje.
2
Myślałem, że to Lewandowski. Ojoj, ale by było, gdyby to był on...
1
@HarveySpecter Od fabuły to są filmy i seriale :D Ja grając w grę lubię właśnie kiedy wszystkie elementy ze sobą współgrają - fabuła, mechaniki, grafika i inne elementy. Choć najważniejszy jest właśnie gameplay, a fabuła dopiero gdzieś dalej w hierarchii ważności.