KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Obraza dla Olmo szczerze mówiąc
0
Już by siedział na ławce, gdybyśmy to my decydowali
5
Iniesta siedzi na La Rambli.
0
@Gall No tego bym się najmniej spodziewał...
7
Ale antyfutbol Osasuny :/
4
@Proxi Nie, ale za to sędzia doliczy tylko 3 minuty na koniec
0
To Maldini zepsuł czy Cubarsi?
0
@Roobo Rashford dzisiaj niezły mecz. Lepiej gra od Raphinhi. Choć z uczciwości trzeba powiedzieć, że Brazylijczyk nie na swojej pozycji.
0
No dzisiaj mu się średnio wylosowało jak na razie.
0
@Essos Bardzo przyjemna gra. Niech o tym świadczy fakt, że ja prawie nigdy nie kupuję DLC, a do Cyberpunku nawet się nie wahałem. Ja przechodziłem jeszcze przed tą dużą aktualizacją 2.0, więc teraz jest jeszcze lepsza. Właściwie w żadnej innej grze nie spotkałem aktualizacji, która aż tak bardzo odmieniałaby grę.
1
@macio_944 Ja bardziej czekam na Star Wars Eclipse od Quantic Dream, ale nie wiem czy się doczekam :D
3
@PatrychoO "Holendra nicniemogącego" - to najlepsze :D
1
@draxidox Zgaduję, że kontekst jest taki, że problemem dla tego kogoś nie jest sama opieka nad matką, ale fakt, że matka kiedyś może być w takim stanie, że nie będzie potrafiła sobie sama poradzić.
1
@megaloceros Hehe, ja też szukam telewizora. Strona bardzo fajna, ale chyba moje wymagania jakieś nierealne, bo 0 wyników :O
8
@ZwyklyCuler48 Na rynku pewnie Mbappe, ale nie wymieniłbym Pedriego na Mbappe.
1
O jak mi przykro...
0
NEGREIRAAAAAAAAAAAAA!
9
@Krzyniu Mi starczy na dziś La Rambli, do jutra!
8
Pedri zagrał tak świetnie, że aż @Peciak zaniemówił.
0
@partymaker Ok, jeśli tak uważasz od dawna i nie zmieniasz zdania co dwa mecze to spoko. Odnoszę się bardziej do tego, że zauważyłem, że jeszcze przed kontuzją wszyscy go chwalili i praktycznie nie dało się spotkać głosów krytyki w jego stronę albo bardzo mało. A teraz po tych dwóch meczach co raz bardziej podważa się jego rolę i umiejętności.
10
@Filipem Ej, to mnie już zaczyna przerastać. Dopiero co grał świetnie przed kontuzją i wszyscy (lub prawie wszyscy) przeżywali załamanie nerwowe, gdy się okazało, że będzie niedostępny przez jakiś czas. Teraz wrócił, dwa niepełne słabe mecze i już jest słaby? Nie czaję czegoś czy ja żyję w alternatywnym świecie? :D
0
@FCBparasiempre Ale ja naprawdę nie pamiętam, żeby Eintracht miał jakieś groźne okazje pod naszą bramką, żeby móc pisać, że mieli zatrważającą nieskuteczność i powinni wygrać. W statystykach flashscore: my 7 celnych strzałów, oni 4, my 3 wielkie szanse, oni 1.
2
@FCBparasiempre Podaj jeden powód dlaczego Eintracht powinien wygrać ten mecz. Wszystkie statystyki mówią co innego. Oglądając mecz też raczej widziałem, że to my dominowaliśmy i stworzyliśmy więcej groźnych sytuacji.
1
@Criss18Barca Kontuzja, ale nie wiem czy to już pewne, że nie zagra.
0
@Beztroskii W obecnej formie to pewnie z Ferranem, ale pytanie czy to się nie zmieni jeszcze 50 razy w najbliższych meczach.
17
O tak! Niech go biorą, chcę to zobaczyć!
1
@Zoker Jeszcze niedawno mieliśmy powody do narzekania, że nie mamy skrzydłowych, którzy potrafią dryblingiem zrobić różnicę. Teraz Yamal robi co może i jego wina, bo po stracie pod polem karnym rywala padła bramka. Nie da się mieć skrzydłowych, którzy wchodzą w drybling ze 100% skutecznością. Albo jedno albo drugie.
7
@July_6_BcN Najbardziej mi się podobało jak Rashford wykładał piłkę na strzał Raphinhi, a komentator tak się pomieszał, że wyszło, że to Raphinha wykładał piłkę Rashfordowi. Ten drugi próbował go poprawić, ale tamten go nawet nie słuchał. Jak dla mnie tragiczni wczoraj byli.
0
@LOPEZ16 Moim zdaniem przeciwnie. Nastały normalne czasy w futbolu, gdzie jest kilka topowych drużyn, które są faworytami, ale nie ma jednego wyraźnego dominatora, który byłby kilka półek nad innymi.
1
@Jaro1279 Z każdą drużyną można wygrać, więc trochę nie rozumiem tego komentarza.