1

@wojopancer Obraza dla Olmo szczerze mówiąc

0

Już by siedział na ławce, gdybyśmy to my decydowali

5

Iniesta siedzi na La Rambli.

0

@Gall No tego bym się najmniej spodziewał...

7

Ale antyfutbol Osasuny :/

4

@Proxi Nie, ale za to sędzia doliczy tylko 3 minuty na koniec

0

To Maldini zepsuł czy Cubarsi?

0

@Roobo Rashford dzisiaj niezły mecz. Lepiej gra od Raphinhi. Choć z uczciwości trzeba powiedzieć, że Brazylijczyk nie na swojej pozycji.

0

No dzisiaj mu się średnio wylosowało jak na razie.

0

@Essos Bardzo przyjemna gra. Niech o tym świadczy fakt, że ja prawie nigdy nie kupuję DLC, a do Cyberpunku nawet się nie wahałem. Ja przechodziłem jeszcze przed tą dużą aktualizacją 2.0, więc teraz jest jeszcze lepsza. Właściwie w żadnej innej grze nie spotkałem aktualizacji, która aż tak bardzo odmieniałaby grę.

1

@macio_944 Ja bardziej czekam na Star Wars Eclipse od Quantic Dream, ale nie wiem czy się doczekam :D

3

@PatrychoO "Holendra nicniemogącego" - to najlepsze :D

1

@draxidox Zgaduję, że kontekst jest taki, że problemem dla tego kogoś nie jest sama opieka nad matką, ale fakt, że matka kiedyś może być w takim stanie, że nie będzie potrafiła sobie sama poradzić.

1

@megaloceros Hehe, ja też szukam telewizora. Strona bardzo fajna, ale chyba moje wymagania jakieś nierealne, bo 0 wyników :O

8

@ZwyklyCuler48 Na rynku pewnie Mbappe, ale nie wymieniłbym Pedriego na Mbappe.

1

O jak mi przykro...

0

NEGREIRAAAAAAAAAAAAA!

9

@Krzyniu Mi starczy na dziś La Rambli, do jutra!

8

Pedri zagrał tak świetnie, że aż @Peciak zaniemówił.

0

@partymaker Ok, jeśli tak uważasz od dawna i nie zmieniasz zdania co dwa mecze to spoko. Odnoszę się bardziej do tego, że zauważyłem, że jeszcze przed kontuzją wszyscy go chwalili i praktycznie nie dało się spotkać głosów krytyki w jego stronę albo bardzo mało. A teraz po tych dwóch meczach co raz bardziej podważa się jego rolę i umiejętności.

10

@Filipem Ej, to mnie już zaczyna przerastać. Dopiero co grał świetnie przed kontuzją i wszyscy (lub prawie wszyscy) przeżywali załamanie nerwowe, gdy się okazało, że będzie niedostępny przez jakiś czas. Teraz wrócił, dwa niepełne słabe mecze i już jest słaby? Nie czaję czegoś czy ja żyję w alternatywnym świecie? :D

0

@FCBparasiempre Ale ja naprawdę nie pamiętam, żeby Eintracht miał jakieś groźne okazje pod naszą bramką, żeby móc pisać, że mieli zatrważającą nieskuteczność i powinni wygrać. W statystykach flashscore: my 7 celnych strzałów, oni 4, my 3 wielkie szanse, oni 1.

2

@FCBparasiempre Podaj jeden powód dlaczego Eintracht powinien wygrać ten mecz. Wszystkie statystyki mówią co innego. Oglądając mecz też raczej widziałem, że to my dominowaliśmy i stworzyliśmy więcej groźnych sytuacji.

1

@Criss18Barca Kontuzja, ale nie wiem czy to już pewne, że nie zagra.

0

@Beztroskii W obecnej formie to pewnie z Ferranem, ale pytanie czy to się nie zmieni jeszcze 50 razy w najbliższych meczach.

17

O tak! Niech go biorą, chcę to zobaczyć!

1

@Zoker Jeszcze niedawno mieliśmy powody do narzekania, że nie mamy skrzydłowych, którzy potrafią dryblingiem zrobić różnicę. Teraz Yamal robi co może i jego wina, bo po stracie pod polem karnym rywala padła bramka. Nie da się mieć skrzydłowych, którzy wchodzą w drybling ze 100% skutecznością. Albo jedno albo drugie.

7

@July_6_BcN Najbardziej mi się podobało jak Rashford wykładał piłkę na strzał Raphinhi, a komentator tak się pomieszał, że wyszło, że to Raphinha wykładał piłkę Rashfordowi. Ten drugi próbował go poprawić, ale tamten go nawet nie słuchał. Jak dla mnie tragiczni wczoraj byli.

0

@LOPEZ16 Moim zdaniem przeciwnie. Nastały normalne czasy w futbolu, gdzie jest kilka topowych drużyn, które są faworytami, ale nie ma jednego wyraźnego dominatora, który byłby kilka półek nad innymi.

1

@Jaro1279 Z każdą drużyną można wygrać, więc trochę nie rozumiem tego komentarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?