7

@July_6_BcN Najbardziej mi się podobało jak Rashford wykładał piłkę na strzał Raphinhi, a komentator tak się pomieszał, że wyszło, że to Raphinha wykładał piłkę Rashfordowi. Ten drugi próbował go poprawić, ale tamten go nawet nie słuchał. Jak dla mnie tragiczni wczoraj byli.

0

@LOPEZ16 Moim zdaniem przeciwnie. Nastały normalne czasy w futbolu, gdzie jest kilka topowych drużyn, które są faworytami, ale nie ma jednego wyraźnego dominatora, który byłby kilka półek nad innymi.

1

@Jaro1279 Z każdą drużyną można wygrać, więc trochę nie rozumiem tego komentarza.

14

A ja wbrew Wam wszystkim, uważam, że to był genialny mecz w naszym wykonaniu, nie da się zagrać lepiej, osiągnęliśmy wszystko, ukończyliśmy tym meczem piłkę nożną.

To było na poważnie, a teraz trochę dla śmiechu. Zagraliśmy tak sobie, ani źle ani dobrze. Wszystkie statystyki potwierdzają, że byliśmy wyraźnie lepsi niż przeciwnik, wygraliśmy zasłużenie, ja nie narzekam. Jedynie zabrakło ciekawego widowiska, mecz był nudny od wyniku 2:1, ale nie każdy mecz da się grać efektownie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

O "fatalny" Yamal też asystą. Co za scenariusz :D

0

Rashford nie jest zły. Za rozsądną cenę jestem za wykupem.

9

Nigdy nie zrozumiem braku dogrania jakkolwiek w pole karne, gdy już minął czas doliczony i wiadomo, że po wycofaniu piłki sędzia zakończy połowę.

1

@mmaciass No zła decyzja i tyle. Nie widzę sensu, żeby to w ogóle komentować. Na pewno nie Yamal odpowiada za stratę gola.

@Nicko Dokładnie

19

Jednak nie ma sensu oglądać meczu i czytać La Rambli. Wina Yamala, bo stracił piłkę pod polem karnym przeciwnika. Hit :D

1

@regatta52 Nie ma jeszcze 4:0 to słabo.

2

Czy to Roberto Carlos?

6

@Lionel_Messi10 Ostatni raz byłem tak zdziwiony jak Real Madryt spłakał się o sędziów, gdy przegrał z Celtą Vigo.

0

@Robertinho Też rozważam zaczekanie do premiery. Z tego co patrzę w internetach to PS6 może wyjść 2027/28. Zatem tak czy siak premiera na XSX i PS5 się odbędzie i raczej nie przewiduję, że ta gra będzie na tej generacji chodzić np. jak Cyberpunk na PS4. A akurat na tę grę czekam jak dziecko, jak na żadną inną :D

1

@Hektor16 Tak, też jestem zwolennikiem OLEDów mają mega kolory. Mam obecnie laptopa z ekranem OLED i jest petarda. Te nowoczesne chyba się nie wypalają tak szybko jak dawniej, gdy tak technologia raczkowała, co?

@Fc112 To prawda z tymi promocjami. Ja jestem dość wybredny i zazwyczaj chcę grać w to na co mam ochotę, a nie w to co się akurat trafi na promocji.

0

@KichuBlaugrana Ty faktycznie... Nawet nie sprawdzałem ceny XSX, bo myślałem, że około 2300-2500 zł.

4

@Eklerek To pościel się zmienia?

1

@KichuBlaugrana Właśnie jeśli chodzi o pada to zawsze lepiej w dłoni mi leżały pady od Xboxa, szczególnie podoba mi się ich niesymetryczny układ, bo jednak najwięcej gram lewym analogiem, a nie strzałkami. Choć pada od PS5 w dłoni jeszcze nie miałem, a na PS4 po przyzwyczajeniu się grało mi się całkiem dobrze. Telewizor/monitor będzie 1080p lub 1440p. Ciężka sprawa :D

1

@pt9 Porównałem z ciekawości 3 gry, które pewnie by mnie interesowały:

MGS Delta Snake Eater:
PS Store 339,00 zł
Allegro 244,75 zł

The Last of Us Part I:
PS Store 339,00 zł
Allegro 156,89 zł

Ghost of Yotei:
PS Store 339,00 zł
Allegro 274,55 zł

@PeRRy Nie wiem czym dokładnie ma być Steam Machine, ale chyba GTA VI na tym nie odpalę na premierę? Dopiero jak wyjdzie na PC.

1

@pt9 Myślę, że jeśli pudełkowe faktycznie są tańsze i można je odsprzedawać to napęd będzie jednak przydatny. Szkoda, że wersji cyfrowych nie da się kupować w zewnętrznych sklepach i wpisywać na konsoli zakupiony nr seryjny. Wtedy pewnie nie byłby potrzebny napęd.

0

@Huck Mówisz, że można spodziewać się, że potanieje?

2

@MesQueUnClub_87 @Esteban_ Macie rację, zdecydowanie lepiej mieć napęd. To w takim razie PS5 Slim czy PS5 Pro + napęd za ~3500 zł pod maksymalnie 1440p? 4K na pewno nie.

@szela1899 Nie wyczymie tyle czekać jeszcze po premierze GTA VI. Na pewno GTA będę ogrywał co najmniej dwukrotnie w odstępie kilku lat, więc kolejne podejście pewnie będzie już na PC.

0

@vangoor @Strays77 Racja, mogłem doprecyzować. Telewizor/monitor też będę dopiero kupował, ale nie mam ciśnienia na 4K. Prawdopodobnie będzie to 1080p lub 1440p

3

Bardziej się opłaca kupić PS5 Slim z napędem (~2000 zł) czy PS5 Pro bez napędu (~3100 zł)? Chcę już powoli pomyśleć nad konsolą pod GTA VI. To główny powód zakupu, bo gdyby nie to, to zostałbym przy graniu na PC i konsoli w ogóle nie kupował. Choć na pewno nie będzie stała nieużywana cały rok - ogra się w między czasie jakieś inny tytuły. A może Xbox Series X ma najlepszy stosunek cena/jakość?

3

@Barca_Big_Moment Bo Xavi na początku był bardzo dobry i bardzo pomógł wyciągnąć nas z dna. Dopiero później zabrakło czegoś, żeby zrobić kolejne kroki do przodu.

1

@RanDiFCB Nie ma takich argumentów, które by Cię przekonały, więc pozwolę sobie nie tracić czasu. Dopóki nie doświadczysz tego sam lub ktoś z Twojej bliskiej rodziny (OBY NIE), to zdania nie zmienisz.

2

@RanDiFCB Umiemy czytać, ale niestety mało wiesz o chorobach psychicznych.

13

@RanDiFCB No jest coś takiego jak L4 od psychiatry. Śmiało idź i też takie dostaniesz jak faktycznie coś Ci dolega.

0

@draxidox Pierwszy raz widzę przejazd kolejowy z zaporami bez sygnalizacji świetlnej. Nie wiedziałem, że takie występują.

0

@NeroTFP1 Raphinha tylko 10 meczów? Wydawało mi się, że to z 20.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?