KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Aj coś nadgorliwy ten Wojtek. To było już na 3-1 w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, niech se poświętuje chłopak.
21
@July_6_BcN Żywa ładniej pachnie
0
@mrboom Z tym karnym to się zdarza. W tym sezonie zmarnował już 2 z 3 rzutów karnych, ale dla mnie to zbyt mała próba, żeby wyciągnąć wnioski, że strzela co raz gorzej karne. W obronie Atletico też nie grają jakieś jaśki, żeby samym zaangażowaniem dało się łatwo zrobić coś więcej. Zresztą tuż po karnym (około 2 minuty?) doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale Oblak zatrzymał bardzo dobry strzał głową. Może to właśnie była ta sportowa złość i zaangażowanie na ultra wysokim poziomie, które pozwoliło mu wygrać pozycję i dojść do tej sytuacji. Niestety ale zarówno psychicznie jak i fizycznie takiego zaangażowania nie da się utrzymać cały mecz.
3
@mrboom To jak miał wzorowo zareagować Lewandowski na niestrzelonego karnego? Co inaczej powinien zrobić?
3
@luna666moon Pozytywnie, zrobił co mógł, żeby mieć 2 asysty, ale na drodze stanął najpierw Oblak, a potem nieczyste trafienie w piłkę Raphinhi.
3
Lewandowski zwalniający akcje? No szok! Środkowy napastnik, który gra tyłem do bramki i zazwyczaj jedyne co może zrobić to odegrać do tyłu lub do boku, zwalnia akcje. Kto by się spodziewał? On nie jest od napędzania akcji, tylko do przytrzymania piłki do czasu aż drużyna przesunie się do przodu i do odegrania. Poza zmarnowanym karnym nie gra przecież źle.
2
@esem91 Nie lubię się bawić w takie zgadywanie, bo my możemy sobie tutaj popisać różne rzeczy, a rzeczywistość może być zupełnie inna. Ale jeśli Twoja interpretacja byłaby prawdziwa, to z jednej strony rozumiem jego zrezygnowanie i postawę, a z drugiej oczekuje, że weźmie do ręki młot udarowy i zburzy tę ścianę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kz1234 Jeszcze mówił, że Dembele jest lepszy od Mbappe. I kto ma Złotą Piłkę? Dalej nie mogę uwierzyć, że ten nasz bombele wygrał ZP xD
1
@wojopancer W żadnym razie. Nie ma nawet takiej opcji. A każdy kto odpowiada tak, nie ma mentalności i niech sobie idzie kibicować jakiejś Sevilli, bez urazy. Przyszli i obecni mistrzowie Hiszpanii nie biorą w ciemno remisów :D
4
@BulaKG Nie, to już początki rozpoczynającej się starości.
5
@ZwyklyKibicBarcy04 Do połowy komentarza zgoda. Natomiast gdy napisałeś, że najważniejsze jest dobro klubu i drużyny to absolutnie nie. Jeśli tu mowa jest o jakimś problemie psychicznym, to klub nie ma znaczenia i najważniejsze jest zdrowie człowieka. Nie piłkarza. Człowieka.
1
@ShawnC Cały ten klub jest jednym wielkim błędem, więc w sumie nawet bardziej pasuje określenie "ochydny"
6
@ShawnC Zgadzam się! Ale nie tylko ochydny, a nawet ohydny!
0
@Faro "mnie jakoś też nie cieszy fotel lidera czy porażka Reau wiedząc, że na LM kolejny, 11 rok z rzędu nie mamy szans"
To jest akurat skrajnie głupie. Przypominam, że w zeszłym sezonie PSG zajęło 15. miejsce w tabeli LM i później wygrali. My obecnie jesteśmy na miejscu 18. ale pewnie jeszcze wskoczymy wyżej. Forma na jesień nijak się ma do formy na wiosnę.
7
@gaucho104 Co konkretnie jest przykre, bo nic nie zrozumiałem. Barcelona zdobyła 3 punkty, Real zdobył 1 punkt. Barcelona wyprzedziła dzięki temu Real w tabeli. Na tym polega rywalizacja ligowa. O co Ci właściwie chodzi?
1
@Jakchcesz Ok, ale czy sędzia podyktował rzut karny dla Realu Madryt? Albo chociaż zweryfikował ten upadek na VAR?
5
Ten komentator wstydu nie ma. Czy był faulowany Rodrygo? To jest jego podsumowanie tego meczu?
5
Tylko 4 minut?! Syndzia z katalonii!!!11
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale padolino Mbappe
1
@Hosh Już kij z tym jak będą to weryfikować, ale to jest nielogiczne. Po co wzywać służby medyczne, jeśli nie do urazu?
1
@ZwyklyCuler48 Tytuł pod kliknięcia. Wiadomo, że ludzi bardziej zainteresuje fail piłkarza, niż to że strzelił gola i zaliczył asystę, która zamknęła mecz.
0
Xabi, weź sp... spadaj!
3
@LeszekFCB Ter Stegen i De Jong.
0
@Czyhrynski Paulinho nie był nawet blisko poziomu De Jonga. Co Wy wypisujecie xD
0
@D10SLEO Szybko
2
@takisobiektos A @ArcziArtt może oceniać jego ocenę :)
0
@Azazel_Pazuzu A co ten doktor robi tak w ogóle? Słyszałem tylko, że zaleca dożylnie witaminę C do chemioterapii, a poza tym? Tak w skrócie?
0
@Peciak Brawo za podejście panie, podzielam, pjona!