KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AndresBurek Stanowski wyszedł ze studia po tym jak zapytał Maciaka czy podziwia Putina, a ten potwierdził. Szkoda, bo mógł jeszcze dopytać czy popiera działania Putina i wtedy wyjść, jeśli ten potwierdzi. Ale w sumie walić Maciaka
13
Stanowski się spieszy na LM. Nie dziwię się.
20
@karolszymek Nie wiem czy się liczy - czytam La Bambę. Nic więcej mi nie potrzeba
0
@Antimadridista_WR Niech oni lepiej tego Maciaka dobrze przeszukają przed wpuszczeniem do studia :D
4
@arasz1819 Przerażające, że można nazywać innych fanatykami, a nie widzieć belki w swoim oku.
0
@arasz1819 Określiłeś pewną grupę ludzi "labambową pisfederacją". Już to samo w sobie jest pogardliwe, ale poszedłeś dalej twierdząc, że ta właśnie grupa nie myśli samodzielnie tylko musi między sobą ustalać co myśli na dany temat. Mam nadzieję, że przynajmniej nie postrzegasz tego jako okazanie szacunku innym ludziom.
0
@arasz1819 Nie udaję obiektywnego i nie jestem obiektywny. Za to staram się uszanować zdanie innych, nawet jeśli się z nim nie zgadzam
28
@arasz1819 Próbowałeś kiedyś wypowiedzieć się z szacunkiem o kimś z kim się nie zgadzasz? Jeśli tak, to jak się wtedy czułeś?
14
Co trzeba mieć w głowie, żeby w takiej sytuacji faulować bramkarza i zmarnować rzut rożny? Przecież piłka nawet nie leciała w tę strefę, więc nie musiał walczyć z bramkarzem o pozycje.
4
@L4ngusta Karny Schrödingera
4
Dla mnie karny. Dołożył od siebie, ale i tak obrońca nieprzepisowo go blokował ręką. To nie była czysta walka o piłkę.
7
@Faro Może dlatego on był taki agresywny? Psy jak je coś boli, to też często bronią się agresją.
0
@Piotr777 Ja myślałem, ze tylko PSG-Arsenal będzie na TVP :O
Edit: Co mnie oszukujesz?!
6
@Irmscher10 Braun jest nieliczącym się kandydatem, dlatego mało kogo interesuje co on wygaduje, bo i tak nie odegra kluczowej roli w polskiej polityce. Za to Trzaskowski prowadzi we wszystkich sondażach z nie tak małą przewagą i jest duże prawdopodobieństwo, że on zostanie głową państwa. Takie emocjonalne reakcje, zamiast wypunktowanie z chłodną głową, nawet największych głupot raczej nie przystają komuś, kto chce zostać prezydentem państwa.
14
@Arden Samolub, egoista!
0
@Ricardinio14 Jak dla mnie Jakubiak i Bartoszewicz. Przynajmniej najpoważniej i nie robili z wyborców durniów. Można jeszcze tu do tego grona dopisać Zandberga, ale daleko mi do lewicy.
2
@Aragorn33 Pytanie czy faktycznie nie stać czy politycy mają gdzieś służbę zdrowia... Mi się wydaję, że ta druga opcja. Pewnie dałoby się o wiele efektywniej wydawać te pieniądze. Ba! Nawet jak trzeba to podnieść składki. Byle było widać jakieś rezultaty i poprawę.
1
@Aragorn33 A jeśli opłacasz już składki 5, 10, 15 lat i ciągle nie widać poprawy to dalej będziesz chciał ładować pieniądze w błoto czy skorzystasz z korzystniejszej opcji? Choćby w ramach protestu?
To tak jakby na przykładzie wojska... Chcesz, żeby państwo inwestowało w wojsko. Płacisz latami składki, a tu ni widu ni słychu, że poczyniono jakieś inwestycje. To co? Dalej chętnie płacisz?
0
@Aragorn33 Ale czekaj... czekaj... Z czego miał wyczyścić konto? Przecież o tym właśnie dzisiaj mówił. To rolą państwa i rządu jest, żeby NFZ dobrze działał. A skoro nie działa dobrze, to on jako jednostka i nawet nie jako polityk, mający na to jakikolwiek wpływ, miał prawo wybrać dla siebie bardziej korzystną opcję prywatną i domagać się tego, żeby nie być zmuszonym dodatkowo opłacać 100% składki na coś co nie działa tak jak powinno.
2
@fart Nie, bo kandydaci zamiast zadawać normalne pytania pozwalające poznać danego kandydata tylko się gryzą i pytania są kierowane pod nich samych. A najczęściej to w samych pytaniach jest już zawarta jakaś teza, na pewno często nieprawdziwa.
Wolałbym już pytania od widzów czy coś.
2
@GTBTP Bardziej Maciak
41
Nawrocki i Trzaskowski - najmniej niezależni kandydaci ze wszystkich, a najbardziej podkreślają swoją niezależność.
1
@DLFCB Dopasowała się do mówcy.
4
@Ziemny Sam się zablokuj.
2
@Kgorecki2500 Wyobraźmy sobie teraz spotkanie np. z Trumpem, jeśli zostanie prezydentem. Też się tak spruje i wyjdzie? :D
3
@A4ron @Kgorecki2500 Opinia?
1
@fart Wybierał między wypadnięciem przez zamknięte okno, a brakiem godności.
0
@Firestone Kupił w darknecie.
1
Ale miał zwiechę po tym pytaniu o Putina.
7
O co chodzi temu ruskiemu agentowi? Nie czaję co on mówi