KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jak @arasz1819 zaczyna dyskusję to nie ma nie powiem czego we wsi. Tak to się robi amatorzy - 19 odpowiedzi z czego 14 usuniętych :D
https://zapodaj.net/images/58af99f69ec50.png
9
@Eklerek Nigdy w życiu nie wsiadłbym do samochodu, który prowadzi Gavi.
0
@michal26 Page not found
Sorry, the requested page could not be found.
A, ok już działa. Napisałeś twitter przez dwa "i", zamiast "t".
6
@MichuZ44 Pizza na grubym cieście to nie pizza tylko zapiekanki. Tylko cienkie
1
@adamek20151 Czekaj, nie podpowiadaj dalej... Sam zgadnę... To będzie... struś?
8
@dv7wisnia Czy Ty właśnie usiłowałeś pokazać jak niewiele warte jest życie człowieka i że właściwie to nic się nie stało, że ktoś został zamordowany? Bo aż nie dowierzam czy dobrze interpretuję...
1
@norbi77 No może masz rację, nie wiem dokładnie. Ale tak czy inaczej... Można ich albo wygonić z Ukrainy siłą, czyli np. siłami NATO albo się dogadać. A dogadanie się najczęściej polega na tym, że każdy dla siebie coś chce uszczknąć. Więc niestety g*wnorosja też na tym zyska.
6
@esem91 Chciałbym, żeby Ukraina powróciła do granic z 2014, włącznie z Krymem. Tylko jak zakończyć wojnę i przywrócić granice? Amerykanie musieliby chyba siły NATO wysłać na Ukrainę i rozjechać ruskich, żeby sami uciekli. A tego jak sądzę nie chcemy?
P.S. Nie jestem jakimś zwolennikiem Trumpa, oceniam go raczej neutralnie (na razie).
2
@blakkudium Dlaczego buty obu zawodników nadal są czarne? Niczego się nie nauczyli czy to celowo, żeby mieć jakiś margines do wypaczeń?
1
@D10SLEO Też prawda. Gundogan był nosicielem.
0
@Kapitan hawk Ja nadzieję jeszcze pokładam w tym, że Ancelotti to beton i mając dobry wynik może na Bernabeu próbować głównie bronić. Trochę szczęścia, dobrej skuteczności City i może być jeszcze gorąco :D
2
@NeroTFP1 Przecież to słodkie zwierzątko! Gorzej tylko jak ktoś nie lubi bułek z rodzynkami.
0
@PizzerMan A jak w ogóle u Ciebie z tą chorobą? Przeciwciała pomagają na tyle, że da się w miarę komfortowo funkcjonować? A może wręcz jest całkiem dobrze? - tego Ci życzę! :)
Edit:
https://epit.podatki.gov.pl/
E-pit obecnie nie działa. Przypomnij koniecznie po 15 lutego, bo dużo ludzi może by przekazało, a za 3 dni już zapomną (w tym ja).
0
@Bobo25 Też tak myślę, ale i tak uważam, że najgorszy scenariusz.
26
To mamy chyba najgorszy możliwy scenariusz losowania. Nie dość, że najgorszy dla nas przeciwnik, to jeszcze rewanż na wyjeździe. A Real rewanż u siebie. Gorzej nie mogło być.
1
Teraz iluzjonista telepatycznie połączy się z losującym i Real - RSSS.
4
Gdzie leci losowanie CdR? Bo włączyłem jakiś stream na YT, a tam hiszpański Mam Talent!
2
Napisałem, że brakuje koncertu Shakiry. Lepszy byłby jednak koncert.
5
Jeszcze tylko brakuje koncertu Shakiry.
6
Te losowania każdej fazy co chwilę są bez sensu. Dlaczego nie robią jak w tenisie ziemnym - jedno losowanie na początku pucharu i gramy według drabinki?
0
@JordiAlbion Ja właśnie odwrotnie. Mógłbym niegroźnego węża wziąć na szyję, żaden problem. A do pająka się nie zbliżę.
2
@CLS63AMG Losowanie CdR
2
@szymonekk Ja to tu tylko zostawię:
0
@Bobo25 O widzisz... A tu Flashscore nie liczy asysty (to był jednak Raphinha, nie Yamal)
https://www.flashscore.pl/mecz/CSuRXjUF/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
2
@Radzio_94 Ostatnio w naszym meczu chyba Yamal uderzył w słupek i Fermin dobił. Wtedy asysty nikt nie zaliczył, to myślę, że tym bardziej po odbiciu od bramkarza nikt nie powinien liczyć asyst.
1
@Safrani Aha, ok. Fajnie. Zawsze o tym marzyłem, gdy oglądałem Bear Gryllsa.
0
@mientusek1407 Myślę, że z tym City to poradziłby sobie nawet Manchester United.
0
@Safrani Ale co się zmieni? Przecież już od dawna jest używana np. koszenila.
0
@JordiAlba188 Wypalenie + kontuzja kluczowego piłkarza + problemy prywatne Pepa. Tak to widzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika