20

Jak @arasz1819 zaczyna dyskusję to nie ma nie powiem czego we wsi. Tak to się robi amatorzy - 19 odpowiedzi z czego 14 usuniętych :D

https://zapodaj.net/images/58af99f69ec50.png

9

@Eklerek Nigdy w życiu nie wsiadłbym do samochodu, który prowadzi Gavi.

0

@michal26 Page not found
Sorry, the requested page could not be found.

A, ok już działa. Napisałeś twitter przez dwa "i", zamiast "t".

6

@MichuZ44 Pizza na grubym cieście to nie pizza tylko zapiekanki. Tylko cienkie

1

@adamek20151 Czekaj, nie podpowiadaj dalej... Sam zgadnę... To będzie... struś?

8

@dv7wisnia Czy Ty właśnie usiłowałeś pokazać jak niewiele warte jest życie człowieka i że właściwie to nic się nie stało, że ktoś został zamordowany? Bo aż nie dowierzam czy dobrze interpretuję...

1

@norbi77 No może masz rację, nie wiem dokładnie. Ale tak czy inaczej... Można ich albo wygonić z Ukrainy siłą, czyli np. siłami NATO albo się dogadać. A dogadanie się najczęściej polega na tym, że każdy dla siebie coś chce uszczknąć. Więc niestety g*wnorosja też na tym zyska.

6

@esem91 Chciałbym, żeby Ukraina powróciła do granic z 2014, włącznie z Krymem. Tylko jak zakończyć wojnę i przywrócić granice? Amerykanie musieliby chyba siły NATO wysłać na Ukrainę i rozjechać ruskich, żeby sami uciekli. A tego jak sądzę nie chcemy?

P.S. Nie jestem jakimś zwolennikiem Trumpa, oceniam go raczej neutralnie (na razie).

2

@blakkudium Dlaczego buty obu zawodników nadal są czarne? Niczego się nie nauczyli czy to celowo, żeby mieć jakiś margines do wypaczeń?

1

@D10SLEO Też prawda. Gundogan był nosicielem.

0

@Kapitan hawk Ja nadzieję jeszcze pokładam w tym, że Ancelotti to beton i mając dobry wynik może na Bernabeu próbować głównie bronić. Trochę szczęścia, dobrej skuteczności City i może być jeszcze gorąco :D

2

@NeroTFP1 Przecież to słodkie zwierzątko! Gorzej tylko jak ktoś nie lubi bułek z rodzynkami.

0

@PizzerMan A jak w ogóle u Ciebie z tą chorobą? Przeciwciała pomagają na tyle, że da się w miarę komfortowo funkcjonować? A może wręcz jest całkiem dobrze? - tego Ci życzę! :)

Edit:
https://epit.podatki.gov.pl/
E-pit obecnie nie działa. Przypomnij koniecznie po 15 lutego, bo dużo ludzi może by przekazało, a za 3 dni już zapomną (w tym ja).

0

@Bobo25 Też tak myślę, ale i tak uważam, że najgorszy scenariusz.

26

To mamy chyba najgorszy możliwy scenariusz losowania. Nie dość, że najgorszy dla nas przeciwnik, to jeszcze rewanż na wyjeździe. A Real rewanż u siebie. Gorzej nie mogło być.

1

Teraz iluzjonista telepatycznie połączy się z losującym i Real - RSSS.

4

Gdzie leci losowanie CdR? Bo włączyłem jakiś stream na YT, a tam hiszpański Mam Talent!

2

Napisałem, że brakuje koncertu Shakiry. Lepszy byłby jednak koncert.

5

Jeszcze tylko brakuje koncertu Shakiry.

6

Te losowania każdej fazy co chwilę są bez sensu. Dlaczego nie robią jak w tenisie ziemnym - jedno losowanie na początku pucharu i gramy według drabinki?

0

@JordiAlbion Ja właśnie odwrotnie. Mógłbym niegroźnego węża wziąć na szyję, żaden problem. A do pająka się nie zbliżę.

2

@CLS63AMG Losowanie CdR

2

@szymonekk Ja to tu tylko zostawię:




0

@Bobo25 O widzisz... A tu Flashscore nie liczy asysty (to był jednak Raphinha, nie Yamal)

(5:15)
https://www.flashscore.pl/mecz/CSuRXjUF/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

2

@Radzio_94 Ostatnio w naszym meczu chyba Yamal uderzył w słupek i Fermin dobił. Wtedy asysty nikt nie zaliczył, to myślę, że tym bardziej po odbiciu od bramkarza nikt nie powinien liczyć asyst.

1

@Safrani Aha, ok. Fajnie. Zawsze o tym marzyłem, gdy oglądałem Bear Gryllsa.

0

@mientusek1407 Myślę, że z tym City to poradziłby sobie nawet Manchester United.

0

@Safrani Ale co się zmieni? Przecież już od dawna jest używana np. koszenila.

0

@JordiAlba188 Wypalenie + kontuzja kluczowego piłkarza + problemy prywatne Pepa. Tak to widzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?