7

@jacobFCB Ale wielki skandal, bo raz przeciwnik nie dostał czerwonej kartki, a oni karnego. Ciekawe czy poszliby na układ, że od teraz sędziowie będą 100% uczciwi i nie będzie już drukowania pod Real. Bo gdyby tak było to na pewno nie byliby teraz liderami.

3

@GeneralXavi No i brawo! Ty i Cristiano Ronaldo przynajmniej jesteście szczerzy, a nie udajecie skromnych jak ten karzełek na sterydach z Miami.

2

Nie uważacie tego za dziwne, że tylko w półfinale PK jest rewanż? To już mogli zrobić cały turniej bez rewanżów. Niepotrzebne kombinowanie z takim wyjątkiem w tylko jednej fazie.

3

@ViscaelBarca2007 Ludzie są naprawdę różni i mają przeróżne zdania w każdym temacie. Jedni mają prawo uważać za lepszego Cristiano Ronaldo, a inni Leo Messiego. Oczywiście ci pierwsi się mylą, ale tak tylko chciałem napisać, że tacy istnieją.

3

@Popitek12 Zdecydowanie różnica byłaby trochę inna.

1

@GeneralXavi Wreszcie wrócił ten kultowy avatar!

25

Muszę przyznać, że niewiele aspektów znalazł Ronaldo na potwierdzenie swojej wyższości nad innymi piłkarzami - szybkość, siła, gra głową, rzuty wolne i strzały słabszą nogą. Przy czym te rzuty wolne to dawno temu, a i tak Messi ma lepsze statystyki - większy % prób zamienia na gole. No i siła... Fajnie, budowa ciała zdecydowanie wskazuje, że ma rację. Ale nie chciał z tego korzystać i przy każdej okazji leżał na murawie, nawet od podmuchów wiatru.

2

@wawrzyn1 Spójrz na to z innej strony. Ryzyko wystąpienia zaburzeń psychicznych w grupie ludzi kibicujacych Realowi Madryt jest bardzo wysokie. Nie ma co ryzykować, zdrowie jest ważniejsze.

7

@Aragorn33 Jaki jest kontekst tej wypowiedzi? Dlaczego Ukraina ma oddać Stanom Zjednoczonym metale ziem rzadkich? Może w zamian za pomoc w wojnie? To chyba uczciwy deal?

2

@NeroTFP1 Krzesło ma nogi, więc szło.

1

@blakkudium Wiadomo czy on tam ma rywalizować Leao czy na inną pozycję go szykują?

2

@wojopancer "Może dziś nadal byłby podstawowym napastnikiem Królewskich, a nie w drużynie, która ma problemy finansowe i kadrowe."

Ano xD

1

@FcPortoFan1999 Spytałem:

"Gdyby Robert Lewandowski w sezonie 2017/18 przeszedł do Realu Madryt, jego kariera mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej. Kilka możliwych scenariuszy:

Więcej trofeów, w tym Złota Piłka?
Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów w sezonie 2017/18, więc Lewandowski mógłby dołożyć to trofeum do swojej kolekcji już na starcie. Grając w klubie, który regularnie walczy o najwyższe cele, miałby większe szanse na indywidualne wyróżnienia, w tym Złotą Piłkę.

Przejście w cień Cristiano Ronaldo?
W sezonie 2017/18 Ronaldo był nadal liderem Realu. Lewandowski musiałby dostosować się do jego stylu gry, co mogłoby wpłynąć na jego liczbę goli. Z drugiej strony, po odejściu Ronaldo latem 2018 roku mógłby stać się głównym strzelcem zespołu.

Dłuższa kariera w Realu zamiast Barcelony?
Jeśli Real traktowałby go jako kluczowego napastnika, Lewandowski mógłby zostać tam na lata i nie trafiłby do Barcelony w 2022 roku. Może dziś nadal byłby podstawowym napastnikiem Królewskich, a nie w drużynie, która ma problemy finansowe i kadrowe.

Więcej presji, ale też więcej uznania
W Realu presja jest większa niż w Bayernie, ale też większe są szanse na zapisanie się w historii futbolu. Lewandowski w Madrycie mógłby rywalizować z Karimem Benzemą o pozycję numer jeden lub grać razem z nim, co mogło wpłynąć na jego statystyki.

Czy miałby lepsze liczby niż w Bayernie?
Bayern to drużyna grająca ofensywnie i Lewandowski miał tam mnóstwo okazji strzeleckich. Real gra w innym stylu, a w tamtym czasie dużo zależało od Ronaldo. Możliwe, że w Madrycie nie pobiłby rekordu 41 goli w Bundeslidze, ale za to mógłby częściej sięgać po Ligę Mistrzów.

Podsumowując – Real Madryt mógł dać mu większe szanse na prestiżowe trofea i indywidualne wyróżnienia, ale niekoniecznie musiałoby to oznaczać, że jego kariera byłaby jeszcze lepsza niż w Bayernie. A gdzie byłby dziś? Możliwe, że nadal w Madrycie, być może jako legenda klubu, a może już w MLS czy Arabii Saudyjskiej – kto wie!"

4

@Kapitan hawk Zawsze ceniłem u niego tą skromność.

0

@kuz No dzisiaj odwalił padolino w polu karnym. Oby Flick mu to wybił z głowy, bo tylko się będzie kompromitował, zwłaszcza w czasach VARu.

0

Jak wyglądała druga połowa meczu Arsenal-City? Niestety nie mogłem oglądać, a po statystykach nie widać jakiejś znaczącej przewagi ekipy Artety. Wynik odzwierciedla sytuację na boisku czy Arsenal był ponadnaturalnie skuteczny?

2

@Kgorecki2500 Dziwne te kampanie prezydenckie

1

@kamiVeB Nie, to był Pedri.

0

@Rewolucja123 Nie jestem pewien czy nie więcej :)

46

Teraz ktoś sobie odpali statystyki Pedriego - 0 goli, 0 asyst w tym meczu. Ale statystyki nie odzwierciedlą, że to on w akcji bramkowej grał do Yamala na strzał.

47

Lewandowski strzela, Szczęsny w końcówce naprawia błąd Erica, Barcelona zbliża się do Realu na dystans 4 punktów, za tydzień derby Madrytu. Jest pięknie.

0

O shit! Co to było...

1

O co zakład, że doliczy więcej niż do pierwszej połowy?

0

@Drozdu7 Tak, widać to po irytacji zawodników w wielu sytuacjach. Czym innym jest gdy nie zależy na mistrzostwie, a czym innym gdy po prostu nie idzie.

10

Pamiętajcie, że jeszcze przed nami jakiś babol Szczęsnego, bo jeszcze nie było.

1

Punkty w LaLiga parzą

4

No. Mówiłem, że doliczony czas będzie zależał od wyniku.

5

@michal26 Zależy od wyniku.

4

Fermin za Gaviego, bo zaraz druga żółta wleci.

3

On jest normalny?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?