KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To absolutnie nie nawiązuje do WOŚP i Owsiaka. Proszę tego tak nie traktować, po prostu teraz przy okazji finału zacząłem rozkminiać.
Kto według Was postępuje bardziej właściwie?
1) Osoba, która organizuje zbiórkę i mówi, że wszystko idzie na cele charytatywne, a po kryjomu zabiera z zebranej kwoty 30% dla siebie. Pozostałe 70% trafia faktycznie do potrzebujących. Czyli na przykład po zebraniu miliona - 300 000 zł do kieszeni, a 700 000 zł na przykład na chore dzieci.
2) Osoba, która nie organizuje zbiórki. Nic nie kradnie, ale też nikt nie zyskuje na jej bezczynności.
4
@partymaker Z tych dwóch zdecydowanie konserwowe. A najbardziej małosolne.
2
@Roobo O Peni mówiło się to samo, że jest niepewny i jest tykającą bombą, która tylko czekać aż wybuchnie. Później Pena zaczął grać faktycznie lepiej, ale nadal nie był to poziom akceptowalny, jeśli chodzi o obstawę bramki Barcelony. Więc teraz próbujemy Szczęsnego. On też po przerwie od grania jest niepewny, ale jest większe prawdopodobieństwo, że jak on wskoczy na swój poziom to będzie reprezentował poziom godny bramkarza Barcelony. Pena pewnego poziom nie przeskoczy. Gdyby było inaczej to odszedłby już dawno z Barcelony i był podstawowym bramkarzem przynajmniej jakiegoś średniaka. A nie jest. Odbił się od Galatasaray.
3
@ShawnC Dla mnie właśnie Valencia tej piłki nie straciła. Garcia przeciął podanie, ale ta piłka mu odskoczyła, zaliczył tylko jeden kontakt z piłką i Valencia kontynuowała kontratak. Dla mnie prawidłowa decyzja sędziego po VAR. Inna sprawa, że powinni faul na Kounde widzieć bez pomocy wideoweryfikacji.
0
@Filipem Dzięki. No to ja tutaj nie widzę przerwania akcji tak szczerze mówiąc. Co innego gdyby Garcia udanie przyjął i później niecelnie podał.
0
Gdzie szukać powtórek takich akcji, bo zawsze mam z tym problem. Chciałem zobaczyć czy faktycznie Garcia nie miał piłki pod kontrolą, ale nie potrafię znaleźć dobrej powtórki :/
3
@Szczygiel06 Widać, że u @Luciano99 nie robiłeś.
0
@barteq No fajnie. Nie podzielam zdania redakcji.
3
@Misiusessi Nie musisz się obawiać. Nie da się kogoś oszukać tylko dzwoniąc do niego. Gdyby tak było to telefony ciągle by dzwoniły i nikt by ich nie odbierał.
Chyba że podałeś passy do konta bankowego, tak przez przypadek. To gorzej.
3
@Marcelinho99 Całą karierę grał inaczej, a teraz w Barcelonie okazuje się, że my potrzebujemy Neuera. I próbują go wyrzeźbić z Wojtka.
0
@barteq Ale argument. Faktycznie
1
@barteq To ma być niepewne zachowanie?
https://x.com/latestnews2026/status/1883631356191912186
A o karnym to już tutaj pisałem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15251770#comment-15251805
2
@Pawlak1992 Bez historii. Ani dobrze ani źle.
@D10SLEO W czym był niepewny?
9
@Kubsoleon Nie uratowany przez VAR, tylko to była setka tak czy inaczej. Czy byłby karny czy nie, to winna straty gola byłaby obrona, która dopuściła do sytuacji 1vs1. A w sytuacji z golem to była jedna z tych sytuacji, gdzie bramkarza nie da się winić. Gdyby obronił to super, ale to tylko kwestia szczęścia, jakiejś antycypacji. Natomiast strzał z takiej odległości z czystej pozycji to nie wina Wojtka. Według mnie nic dzisiaj nie zawalił. I też się nie wyróżnił niczym. Mecz jak mecz - do zapomnienia.
3
@vangoor W poprzednich meczach tak, ale dzisiaj?
14
@mientusek1407 A nie 100? Edit: nawet 101
7
Dziwne... Niby 7:1, a ja nie myślę "ale meczycho" tylko mam wrażenie, że oglądałem najnudniejszy mecz w życiu.
1
@yoli Wiem, wiem. To dotyczyło faulu na Mbappe z El Clasico. Dlatego napisałem "faul na karny ALBO czerwoną kartkę"
3
Faul na karny albo czerwoną kartkę Szczęsnego to już firmóweczka w Barcelonie. Dobrze, że tutaj uszło mu to na sucho. Chociaż fakt, że w tej sytuacji Valencia tak czy inaczej miała setkę.
0
Przed chwilą grałem mecz w PESa Barca-Valencia i postawiłem na Pene, bo sobie pomyślałem, że niech będzie realistycznie - tak jak postawi Flick. A tutaj taka miła niespodzianka. Jak coś to przegrałem 2:3 :(
3
@Criss18Barca Ale z WOŚPem by przegrali pod względem hajpu i zebranej kwoty. A raczej nie o to by im chodziło :)
1
@Jakchcesz Widzę, że tam grubo na twitterze tego księdza, bo to nie tylko ten wpis. Trochę irytuje, gdy chce się jakkolwiek pokazywać normalną twarz ludzi Kościoła, ale przebijają się tacy tradycjonaliści, którzy są przekonani o swojej racji i wszystko psują. Ks. Wachowiak akurat jest mi znany z YT. Ogólnie nie polecam.
2
@Mixtape Nie wiem ile, ale dzisiaj to już na pewno.
3
@clyde Oczekiwania są kosmiczne i w dodatku każdy ma inne, więc wszystkich oczekiwań nie da się spełnić, bo są czasami sprzeczne. Jedni oczekują gry a'la GTA Online z latającymi motocyklami, a inni jak najbardziej realistycznej rozgrywki i nawet idąc dalej - wysokiego poziomu trudności. Mam tu na myśli sytuację, gdzie zebranie kulki lub dwóch powoduje, że giniemy (nie ma na to szans raczej). Oczywiście trzeba by do tego zmniejszyć celność strzelania wrogów, by nie trafiali tak łatwo. Do tego marzy mi się realistyczny system prowadzenia i uszkodzeń pojazdów - jak to było w GTA IV, bo w piątce to zepsuli. Ja jestem zdecydowanie w tej drugiej grupie ludzi, gdzie oczekuje gry w stylu nawet RDR2. Realistycznej i dopracowanej w najmniejszych detalach. Pewnie otrzymamy coś po środku. Nie mam wątpliwości, że będzie to najlepsza gra w historii pod względem jakości, detali itd. Ale to nie oznacza, że spełni wymagania większości :)
6
@Rastafarnianin Ok, wszystko rozumiem, ale... "Galerie będą pękać w szwach bo ludzie chcą spędzić niedziele z rodziną"?
Spędzasz czas z rodziną w galeriach?
3
@adamek20151 Przecież to syn w tej historii potencjalnie jest kibicem Realu. Nie ojciec.
0
@Lionel_Messi10 Którą wyspę planujesz kupić za tą wygraną?
1
Liczyłem na jakąś niespodziankę, a tym na fioletowo-biało nawet się nie chce grać.
1
@macio_944 Genialna! To jedna z tych gier, które zasłużyły sobie na remake. A najlepiej to w ogóle czwarta część, by siadła. Szkoda, że jest tak mało dobrych liniowych trzecioosobowych strzelanek.