KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BulaKG Może być też tak, że niczym, ale Szczęsny potrzebował naprawdę dużo czasu, żeby wrócić do formy i teraz gdy już jako tako coś tam broni, to jest dla Flicka oczywiste, że będzie lepszym bramkarzem.
0
@Kapitan hawk Gubio się, gubio...
2
@wojopancer
Moim zdaniem mogło zaboleć takie smyrnięcie.
2
@blakkudium Liczyłem trochę na Fermina. Szkoda.
5
To co wypuszcza oficjalna telewizja Realu Madryt to jest wstyd. To jasne. Jednak ja nigdy nie zrozumiem mówienia w drugą stronę, że drużyna pokrzywdzona przez sędziego powinna mimo błędów wygrać mecz, strzelając kilka bramek. A taką retorykę przyjmują nawet kibice Realu, ale także niektórzy z nas, gdy to my stracimy punkty po ewidentnych błędach sędziów. No nie! Zwycięstwo to zwycięstwo, nieważne jak wymęczone. Gdyby wczoraj wyleciał zawodnik Espanyolu to naprawdę bardzo mało prawdopodobne jest, że Real by stracił punkty, a jeszcze mniej prawdopodobne, że by przegrali. I takie zwycięstwa też się zdarzają w sezonie ligowym i drużyny z topu mają do tego prawo, żeby ledwo, ledwo wymęczyć 3 punkty. Nienormalnym jest, że w czasach, gdy sędziowie mają potężne narzędzia, by zminimalizować liczbę błędów (czyt. VAR), nadal pojawia się ich tak wiele.
Dlaczego o tym teraz akurat piszę? Zawsze, gdy piszę o tym po błędach na naszą niekorzyść to jest szansa pomyśleć, że to takie nieobiektywne bredzenie. Ale ja naprawdę tak uważam. Mówienie, że drużyna powinna takie mecze wysoko wygrywać mimo błędów sędziego, uważam zwyczajnie... za głupie.
Teraz będzie coś, co spowoduje, że jeśli jesteś kibicem Realu i już dałeś herbika, to teraz zabierzesz... To też nie będzie nic odkrywczego, ale patrząc tylko na wczorajszy jeden mecz to jest to oczywiście skandal. Jeśli jednak obrać perspektywę całego sezonu, to skandalem jest, że tak rzadko mamy okazje być świadkami błędów na niekorzyść Realu, a jednocześnie tak często spotykamy się z błędami na naszą niekorzyść. Myślę, że gdyby usiłować podliczać wpływ sędziów na punkty to Real i tak byłby na plus, a my na minus. Dlatego ani trochę nie jest mi ich żal, że wczoraj nastąpiło wypaczenie wyniku. Mały kroczek w kierunku sprawiedliwości. Ale nie takiej sprawiedliwości oczekuję.
2
No tak! Wcześniej Real zwykle wychodził z pierwszego miejsca w grupie, a teraz nagle nawet do TOP 8 się nie załapali. To wiadomo, że Tebas niezadowolony.
0
@4drian0 Jednak jest patent jak to obejść. Ja już pobieram :)
https://torrentinvite.org/topic/73522-jak-ominac-limit-pobierania-plikow-z-dysku-google/
1
@4drian0 Na itch.io można nawet pobrać early access za darmo, ale niestety udostępnili tylko przez dysk Google i nie da się pobrać ze względu na dużą liczbę pobrań w ostatnim czasie :(
1
@Bilon87 Ja kiedyś napisałem, że jestem kibicem Barcelony, ale nie przyszedłem z zamiarem prowokowania i też dostałem wieloletnią odsiadkę. W takich momentach docenia się @wpwelementa :D
2
@Kapitan hawk Ale! Odważyłem się wejść w komentarze na rm.pl i o dziwo wiele z nich dość obiektywnie ocenia, że Real też korzystał na błędach sędziego, a wtedy RMTV siedziała cicho. Znaczy, no dobra... Nie jest to wiele komentarzy, bo zbyt wielu to na ich stronie ogólnie nie ma.
2
@norbi77 No ja się akurat nie zgadzam, bo Real ma prawo zagrać tak, żeby ledwo wygrać, ale sędzia nie ma prawa do wypaczenia wyniku spotkania. Niemniej to Real, rzadko się zdarza, by sędzia ich oskubał, więc mi ich nie żal.
1
@Encore Oby! Z Espanyolem też myślałem, że nie ma wielkich nadziei na stratę punktów przez Real, a jednak :D
3
Jutro wygrywamy, co jest cholernym obowiązkiem i mamy już tylko -4. Dlatego tak bardzo się dziwiłem, że przy -7 na tym etapie sezonu już niektórzy wieścili koniec marzeń o mistrzostwie. Jedna kolejka i tak wiele może się zmienić. Ale właśnie... MOŻE. Błagam wygrajmy jutro i z Sevillą.
0
@MesQueUnClub96 Eee tam... Vargas nie taki straszny.
0
@MesQueUnClub96 Nie podpuszczam, ale nie spróbujesz zrobić hatttricka w gorących.
1
@Kgorecki2500 Pozwolę sobie to skomentować najkrócej jak się da:
https://i.giphy.com/tLql6mMHC6wvK.webp
0
@Danny Gaucho A przypomnijmy, że za czasów Romy to był jeździec bez głowy i większość nie chciała go widzieć w Barcelonie :(
1
@esem91 Tak, ale bardziej z miłością - "judaszek"
14
@Chaoss Wreszcie normalnie zadane pytanie. Ja nie chcę.
7
@adamek20151 Pikanterii dodaje fakt, że są to jedyni Polacy w całej historii Barcelony i akurat grają w jednym czasie.
0
@PizzerMan Już dwie poszły. Jest lepiej :)
0
@PizzerMan Nudno, bo pozwoliłem sobie pospać dłużej, niż zwykle i nic mi się teraz nie chce. Mam zgona :/
0
@pax Nie widziałem takiej powtórki. Jeśli masz, chętnie zobaczę :)
21
Co znaczy w ocenie gry Szczęsnego, że "przy pierwszej, interwencja była spóźniona."? Idealny, silny strzał z 17-18 metra, prawie ocierający się o słupek. Reakcja Szczęsnego dość żwawa. Zwłaszcza to widać na poniższej powtórce około 7:10.
1
@pt9 No dla gracza może i szacun, ale nie dla EA, że zrobili grę w której taki "drybling" jest możliwy.
1
@Kinginiesta Nie wykluczam. Po prostu nie mam motywacji, żeby to oglądać, bo nikomu nie kibicuję. A nie lubię oglądać meczów, gdy jest mi obojętne kto wygra.
45
Czy jest obecny tu ktoś kto nigdy jeszcze nie obejrzał od początku do końca meczu Ekstraklasy? Ja szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żebym obejrzał chociaż jedną połowę w całości. Czasami zdarzyło się odpalić, ale to najczęściej na końcówkę, max. kilkanaście minut.
0
@RoberDzik Dorzuć jeszcze tą LM dla nas i biorę!
1
@Kinginiesta W tej sytuacji też nie pomogło to, że Kounde trącił piłkę, przez co Szczęsny musiał skorygować pozycję i nie było czasu na reakcję. Oczywiście nie obwiniam Kounde, bo miał obowiązek interweniować, no ale wyszło niefortunnie.
2
@Lionel_Messi10 Jest również coś takiego jak Football Life od Smoke Patch. To po prostu przerobiony i zaktualizowany PES 2021.