0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W telewizji nie :)

0

proszę bardzo link tylko, że nie po polsku :3
http://www.streaming-hub.com/lequipe-21-live/

1

Jak wygrywaliśmy to było dobrze , jeden mecz słabszy i już gadanie ahh..

3

Matko ludzie to jest mecz towarzyski , obrona gra padake ... Aa co ja mowię cała Barca gra bardzo słabo , ale od tego są właśnie Mecze Towarzyskie!

0

Obrona jest dzisiaj taka dziurawa ze to masakra ..

1

Ale Alaba huknął ;o szkoda ze słupek ...

0

Według mnie (dziewczyna) wyglada bardzo dobrze , tatuaże , broda i te włosy :3

8

Trzymaj się ! :) Niestety nie słucham rapu i nie pomogę ci w tej kwesti.

0

0

No właśnie nwm czy mam kupić wyglądają identycznie (przynajmniej na zdj) chyba , że jest tutaj jakiś spec i wytłumaczy mi na czym polega różnica :D

0

Czy taka koszulka jest oryginalna , czy jest to podróba ? Bo coś tak tanio mi się wydaje :o http://www.futbolwear.pl/shop/pl/FC_BARCELONA_Koszulki_pilkarskie_Barca_16_17_SMLXL/p,1845/

0

Dzięki, na pewno zobaczę :D

0

Jakie polecacie gry z fabułą typu GTA ? :)

1

Mnie sie aż łezka w oku zakręciła,"stara" Barcelona to było coś.

6


Polecam !

1

Witam , od dłuższego czasu planuje kupić sobie deskę fishboard i tutaj pojawia sie pytanie , czy na początek lepiej kupić sobie zwykła podróbkę i zobaczyć jak sie jeździ czy od razu zakupić oryginalna deskę za ok 250 zł ? Czy jest miedzy nimi jakaś ogromna różnica ?

0

U mnie właśnie jest , Łódź ;)

2

u mnie 359 ! :)

0

U mnie jest to kanał 245 ;)

0

Jeśli macie NC+ to na kanale ZDF są mecze tylko, że po Niemiecku ;p

1

Ja myśle, że możesz kupić jakiego małego pluszaka i powinno wystarczyć :)

1

Dziękuje !!! ;))

0

Znacie może snapy piłkarzy ? Niekoniecznie z Barcelony ;)

0

Przez następne kilka dni polecam nie wchodzić na str. typu rm.pl , po co podnosić sobie ciśnienie durnymi komentarzami ?! :D

2

Spokojnie , za rok LM będzie nasza !! ;)

0

Miałam kiedyś Lumie , ale u mnie osobiście się nie sprawdziła ;( jestem zwolenniczką raczej Androida , ale od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu IPhone i nie wiem czy za tyle pieniędzy... Warto dlatego chciałam poznać wasze opinie ;) Dobranoc !

0

Ma ktoś z was iPhone 6 ? Polecacie czy może wręcz przeciwnie ?! ;p

1

Aaa chciałam popatrzeć jak świętują :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?