LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://oklivetv.com/antena-3-spain-live/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W telewizji nie :)
0
proszę bardzo link tylko, że nie po polsku :3
http://www.streaming-hub.com/lequipe-21-live/
1
Jak wygrywaliśmy to było dobrze , jeden mecz słabszy i już gadanie ahh..
3
Matko ludzie to jest mecz towarzyski , obrona gra padake ... Aa co ja mowię cała Barca gra bardzo słabo , ale od tego są właśnie Mecze Towarzyskie!
0
Obrona jest dzisiaj taka dziurawa ze to masakra ..
1
Ale Alaba huknął ;o szkoda ze słupek ...
0
Według mnie (dziewczyna) wyglada bardzo dobrze , tatuaże , broda i te włosy :3
8
Trzymaj się ! :) Niestety nie słucham rapu i nie pomogę ci w tej kwesti.
0
0
No właśnie nwm czy mam kupić wyglądają identycznie (przynajmniej na zdj) chyba , że jest tutaj jakiś spec i wytłumaczy mi na czym polega różnica :D
0
Czy taka koszulka jest oryginalna , czy jest to podróba ? Bo coś tak tanio mi się wydaje :o http://www.futbolwear.pl/shop/pl/FC_BARCELONA_Koszulki_pilkarskie_Barca_16_17_SMLXL/p,1845/
0
Dzięki, na pewno zobaczę :D
0
Jakie polecacie gry z fabułą typu GTA ? :)
1
Mnie sie aż łezka w oku zakręciła,"stara" Barcelona to było coś.
6
Polecam !
1
Witam , od dłuższego czasu planuje kupić sobie deskę fishboard i tutaj pojawia sie pytanie , czy na początek lepiej kupić sobie zwykła podróbkę i zobaczyć jak sie jeździ czy od razu zakupić oryginalna deskę za ok 250 zł ? Czy jest miedzy nimi jakaś ogromna różnica ?
0
U mnie właśnie jest , Łódź ;)
2
u mnie 359 ! :)
0
U mnie jest to kanał 245 ;)
0
Jeśli macie NC+ to na kanale ZDF są mecze tylko, że po Niemiecku ;p
1
Ja myśle, że możesz kupić jakiego małego pluszaka i powinno wystarczyć :)
1
Dziękuje !!! ;))
0
Znacie może snapy piłkarzy ? Niekoniecznie z Barcelony ;)
0
Przez następne kilka dni polecam nie wchodzić na str. typu rm.pl , po co podnosić sobie ciśnienie durnymi komentarzami ?! :D
2
Spokojnie , za rok LM będzie nasza !! ;)
0
Miałam kiedyś Lumie , ale u mnie osobiście się nie sprawdziła ;( jestem zwolenniczką raczej Androida , ale od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu IPhone i nie wiem czy za tyle pieniędzy... Warto dlatego chciałam poznać wasze opinie ;) Dobranoc !
0
Ma ktoś z was iPhone 6 ? Polecacie czy może wręcz przeciwnie ?! ;p
1
Aaa chciałam popatrzeć jak świętują :(