LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo !!!
2
Suarez !!!
1
Co sądzicie o Suarezie ? Według mnie super zmiennik dla MSN jak i dla kogoś w środku pola :)
0
Podobno kontrakt mu się kończy , a nikt nie chce z nim go przedłużyć , tak wyczytałam na str fanów Realu :D
0
Mecz meczowi nierówny :)
1
Oni nie powinni wgl w piłkę grać !!
0
Ma ktoś dobry link do transmisji ? Moja się ciągle zacina ? :) Z góry dzięki :)
0
Messi
0
Nie przeginam .. Takie moje zdanie :)
0
Dla mnie i tak Simeone powinien dostać zawieszenie... Co z tego , że to był ktoś z jego ekipy ? Samo zachowanie według mnie nie na miejscu ..
0
Tego nie napisałam ;)
2
Atletico dzisiaj strzeliło bardzo ładna bramkę , a nie "z tyłka " tak jak to napisałeś ;p
0
Przypominam , ze wynik mógłby być korzystniejszy jednak dla Bayernu , gdyby nie te słupki i świetna dyspozycja bramkarza.
4
Mnie osobiście gra Atletico się nie podoba , strzela bramkę postawią autobus i czekaja na kontrę. Dla mnie jest to gra nieprzyjemna dla oka jak jedna drużyna cały czas się broni , ale to tylko moje zdanie ;)
0
Zamiast się cieszyć to narzekasz , soryy.. ale nie rozumiem tego :///
0
Absolutnie nie powinno być karnego , ale chociaż wynik który obstawiałam okazał się być trafny (jak na razie) :D
0
No właśnie o to mi chodzi , jest dopiero kwiecień...
0
No miejmy nadzieje :) !
0
Oni w kwietniu piszą o tym , że Messi nie zasługuje na ZP , hahah :D
1
Messi daje strzelać Suarezowi karne bo boi się , że nie strzeli ! :D
0
Nie obwiniajcie całego zespołu ! :D Tylko poniektórych ...
0
On po prostu chce wejść z piłką do bramki i tak to się kończy :)
0
Już mogłoby być z 4/5-0 ! :D
0
Jeśli chodzi o pomocników to mnie osobiście bardziej rozczarowuje Iniesta :)
0
Jak dla mnie Messi dzisiaj gra bardzo fajną piłkę ( Pamiętajmy , że Messi nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu) , bramka, kilka ciekawych podań po których mogły paść 2 bramki ! :p
1
Nie cieszcie się za wcześnie ;p
1
Tak ;p (15 znaków)
0
Jaki wynik Sevilla-Athletic bo niestety nie mogę oglądać ;(
0
Nie tylko Messi , cała drużyna wpadła w dołek w najgorszym momencie ..
0
Przegraliśmy i trudno , ale co jak co karny to się należał.... ale UEFALONA wiadomo ;)