1

Brawo !!!

2

Suarez !!!

1

Co sądzicie o Suarezie ? Według mnie super zmiennik dla MSN jak i dla kogoś w środku pola :)

0

Podobno kontrakt mu się kończy , a nikt nie chce z nim go przedłużyć , tak wyczytałam na str fanów Realu :D

0

Mecz meczowi nierówny :)

1

Oni nie powinni wgl w piłkę grać !!

0

Ma ktoś dobry link do transmisji ? Moja się ciągle zacina ? :) Z góry dzięki :)

0

Messi

0

Nie przeginam .. Takie moje zdanie :)

0

Dla mnie i tak Simeone powinien dostać zawieszenie... Co z tego , że to był ktoś z jego ekipy ? Samo zachowanie według mnie nie na miejscu ..

0

Tego nie napisałam ;)

2

Atletico dzisiaj strzeliło bardzo ładna bramkę , a nie "z tyłka " tak jak to napisałeś ;p

0

Przypominam , ze wynik mógłby być korzystniejszy jednak dla Bayernu , gdyby nie te słupki i świetna dyspozycja bramkarza.

4

Mnie osobiście gra Atletico się nie podoba , strzela bramkę postawią autobus i czekaja na kontrę. Dla mnie jest to gra nieprzyjemna dla oka jak jedna drużyna cały czas się broni , ale to tylko moje zdanie ;)

0

Zamiast się cieszyć to narzekasz , soryy.. ale nie rozumiem tego :///

0

Absolutnie nie powinno być karnego , ale chociaż wynik który obstawiałam okazał się być trafny (jak na razie) :D

0

No właśnie o to mi chodzi , jest dopiero kwiecień...

0

No miejmy nadzieje :) !

0

Oni w kwietniu piszą o tym , że Messi nie zasługuje na ZP , hahah :D

1

Messi daje strzelać Suarezowi karne bo boi się , że nie strzeli ! :D

0

Nie obwiniajcie całego zespołu ! :D Tylko poniektórych ...

0

On po prostu chce wejść z piłką do bramki i tak to się kończy :)

0

Już mogłoby być z 4/5-0 ! :D

0

Jeśli chodzi o pomocników to mnie osobiście bardziej rozczarowuje Iniesta :)

0

Jak dla mnie Messi dzisiaj gra bardzo fajną piłkę ( Pamiętajmy , że Messi nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu) , bramka, kilka ciekawych podań po których mogły paść 2 bramki ! :p

1

Nie cieszcie się za wcześnie ;p

1

Tak ;p (15 znaków)

0

Jaki wynik Sevilla-Athletic bo niestety nie mogę oglądać ;(

0

Nie tylko Messi , cała drużyna wpadła w dołek w najgorszym momencie ..

0

Przegraliśmy i trudno , ale co jak co karny to się należał.... ale UEFALONA wiadomo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?