LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Wiem, ze zostanę zhejtowana ale ludzie nie można co roku wygrywać wszystkiego. Na każda drużyne czeka spadek formy, w tym wypadku my jesteśmy w tym "dołku" ale w końcu z niego wyjdziemy. Natomiast Real niestety jest w gazie (bo nie można tego nazwać "fartem" gdyż trwa on zdecydowanie za długo). Nawet jeśli nie wygramy ligi jest jeszcze tyle pucharów do zdobycia, także troche optymizmu. Dobranoc ! VeB ! ;))
0
Ja na początku myślałam, że Umtiti zakrztusił sie językiem ;o Chwała , ze to tylko tak sie skończyło. A Aduriz to bandyta i tyle..
2
Oglądałam filmik jak wykonał ten wślizg, widok był masakryczny. Szkoda chłopaka oby wszystko mu sie poukładało ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie mam do przeznaczenia aż tak dużego budżetu, a niestety na nike.com są jak dla mnie za wysokie ceny :)
0
Nie brałam z żadnym nazwiskiem :)
0
Hahah pomyśle :D
0
No to już teraz jestem w 100 % przekonana na stronie opinie pozytywne wy też piszecie ze wszystko ok. Dzięki za odp ! :3
0
No właśnie już wybieram rozmiar, przelewam pieniążki i tylko czekać aż przyjdzie :))
0
A wracając do mojego pytania, to znasz tą stronę ? polecasz ? :D
5
Hahahha ^^
2
Polecacie sklep ZgodaFC ? Chciałabym zamówić koszulkę i nie jestem pewna czy na pewno są oryginalne :)
1
Najlepiej to chyba nike, ale jeśli chodzi o tańszy odpowiednik to polecam intersport
6
Wiec tak życzę wszystkim Wesołych Świąt; czasu spędzonego z rodzinka, dużo zdrówka, sukcesów zawodowych jak i prywatnych, bogatego Mikołaja, dużo radości i oczywiście abyśmy w następnym roku świętowali potrójną koronę razem z Blaugraną !! ;)
0
Jaki polecacie skład w FUT do 50k (4liga) ?
0
Macie jakiś link do bramki Digne ? ;)
0
Dzieki wszystkim ;))
0
Macie jakieś fajne tapety z Messim/Iniesta na tapetę tel ?
0
No ale jeszcze jej nie dostał w swoje ręce ? Będzie CHYBA jakaś gala czy coś ? ;D
0
Kiedy i o której przyznawana jest złota piłka ?? ;D
0
No to ja tez poproszę ;)
0
Może i masz troche racji skoro jest to skuteczne, ale ja nie mg patrzeć jak nic nie grają wrzutka-gol. Jak komuś sie to podoba to spoko jego sprawa. Natomiast mnie strasznie irytuje, ale to tylko moje zdanie. Miłej Nocki !! ;)
11
Tak mam ból du*** ale naprawdę nie mogę patrzeć na ten cieszący sie Real a przedewszystkim Ramosa .. Mam nadzieje ze ten fart sie wreszcie skończy bo to już jest śmieszne..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wczoraj Isamu tez wpłacił 5k, takie gesty sie szanuje brawa dla nich i dla innych wspierających to wydarzenie, sama wczoraj dołożyłam swoją cegiełkę ;)
0
Nareszcie !! Brawo ;)
0
około 23 :)
1
Ronaldo xDDD
0
Jeszcze zeby chociaż go krył..
3
Milion wrzutek to jedna musi wejść , szkoda ze pod koniec meczu.... A tak trochę optymistycznie, wrócił Iniesta i myśle, ze uda nam sie odrobić straty, a Real jescze straci punkty, VeB !!