12

Wiem, ze zostanę zhejtowana ale ludzie nie można co roku wygrywać wszystkiego. Na każda drużyne czeka spadek formy, w tym wypadku my jesteśmy w tym "dołku" ale w końcu z niego wyjdziemy. Natomiast Real niestety jest w gazie (bo nie można tego nazwać "fartem" gdyż trwa on zdecydowanie za długo). Nawet jeśli nie wygramy ligi jest jeszcze tyle pucharów do zdobycia, także troche optymizmu. Dobranoc ! VeB ! ;))

0

Ja na początku myślałam, że Umtiti zakrztusił sie językiem ;o Chwała , ze to tylko tak sie skończyło. A Aduriz to bandyta i tyle..

2

Oglądałam filmik jak wykonał ten wślizg, widok był masakryczny. Szkoda chłopaka oby wszystko mu sie poukładało ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie mam do przeznaczenia aż tak dużego budżetu, a niestety na nike.com są jak dla mnie za wysokie ceny :)

0

Nie brałam z żadnym nazwiskiem :)

0

Hahah pomyśle :D

0

No to już teraz jestem w 100 % przekonana na stronie opinie pozytywne wy też piszecie ze wszystko ok. Dzięki za odp ! :3

0

No właśnie już wybieram rozmiar, przelewam pieniążki i tylko czekać aż przyjdzie :))

0

A wracając do mojego pytania, to znasz tą stronę ? polecasz ? :D

5

Hahahha ^^

2

Polecacie sklep ZgodaFC ? Chciałabym zamówić koszulkę i nie jestem pewna czy na pewno są oryginalne :)

1

Najlepiej to chyba nike, ale jeśli chodzi o tańszy odpowiednik to polecam intersport

6

Wiec tak życzę wszystkim Wesołych Świąt; czasu spędzonego z rodzinka, dużo zdrówka, sukcesów zawodowych jak i prywatnych, bogatego Mikołaja, dużo radości i oczywiście abyśmy w następnym roku świętowali potrójną koronę razem z Blaugraną !! ;)

0

Jaki polecacie skład w FUT do 50k (4liga) ?

0

Macie jakiś link do bramki Digne ? ;)

0

Dzieki wszystkim ;))

0

Macie jakieś fajne tapety z Messim/Iniesta na tapetę tel ?

0

No ale jeszcze jej nie dostał w swoje ręce ? Będzie CHYBA jakaś gala czy coś ? ;D

0

Kiedy i o której przyznawana jest złota piłka ?? ;D

0

No to ja tez poproszę ;)

0

Może i masz troche racji skoro jest to skuteczne, ale ja nie mg patrzeć jak nic nie grają wrzutka-gol. Jak komuś sie to podoba to spoko jego sprawa. Natomiast mnie strasznie irytuje, ale to tylko moje zdanie. Miłej Nocki !! ;)

11

Tak mam ból du*** ale naprawdę nie mogę patrzeć na ten cieszący sie Real a przedewszystkim Ramosa .. Mam nadzieje ze ten fart sie wreszcie skończy bo to już jest śmieszne..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wczoraj Isamu tez wpłacił 5k, takie gesty sie szanuje brawa dla nich i dla innych wspierających to wydarzenie, sama wczoraj dołożyłam swoją cegiełkę ;)

0

Nareszcie !! Brawo ;)

0

około 23 :)

1

Ronaldo xDDD

0

Jeszcze zeby chociaż go krył..

3

Milion wrzutek to jedna musi wejść , szkoda ze pod koniec meczu.... A tak trochę optymistycznie, wrócił Iniesta i myśle, ze uda nam sie odrobić straty, a Real jescze straci punkty, VeB !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?