0

Messi niech gra swoje , każdy zdrowy kibic piłki nożnej wie ze jest on po prostu lepszy ;)

0

Jak ta cena cie nie zadowala i nie ma dużego zainteresowania to ja bym wycofała ;)

1

Bez wątpienia Messi, poszła bym z nim na boisko i obejrzała z bliska co on robi z piłka, ewentualnie mogłabym tez ten czas spędzić z Danim i Neymarem i ich pozytywna energia ;))

0

Też bym wzięła Sidibe :3

12

Co wy macie do Bellerina ? jak dla mnie nie jest warty swojej ceny :)

2

Ale widać jak chłopaki kochają ten sport :) Gratulacje dla Juve i powodzenia dalej :)

0

To i tak ładnie ;) ja z historii miałam 83% i nawet sie cieszyłam bo to nie jest moja mocna strona :D

0

Jutro Matematyka ? :3

0

I jak tam gimnazjaliści, jak poszedł egzamin ? :)

0

Naprawdę aż tak obchodzi Cię ta złota piłka ? A co do Messiego to on nie musi nic robić/udowadniać , każdy kto chociaż trochę zna się na piłce powie, że to Messi jest lepszy :)

0

Orientuje sie ktoś kiedy bedą totsy ? Trzeba paczki zbierać ;D

1

Dokładnie , będzie to juz mój 2 pies i chciałabym go wychować po swojemu ;) oczywiście ze szkoda mi psów porzucanych w schroniskach ale o tym ze kupujemy psa , nie zadecydowałam ja tylko rownież moja rodzina ;)

1

Ma ktoś psa rasy samoyed ? Przymierzam sie do kupna i zbieram informacje na ich temat ;)

0

Zgadzam sie z tobą , mówiąc o rewolucji miałam na myśli zmianę trenera i sprzedanie wg mnie niepotrzebnych ( Mathieu, Gomes -tak wiem ze dopiero do nas przyszedł ale nie przekonuje mnie on do siebie, Turan- ma juz swoje lata ) zawodników. Kupic za nich + dopłacić z funduszy 1 KLASOWEGO zawodnika do środka pomocy. I wdrażać powoli do składu młodego Aleñe jeśli chcemy utrzymać "politykę" klubu. Jeszcze jeśli chodzi o pomoc na wypożyczenie wysłałbym Denisa, zeby sie ogrywał i pózniej wrócił do nas na zastępstwo no nwm Iniesty ? Ale ja mg sobie tylko tak gdybać ;D a co zrobi nowy trener to zobaczymy ;)

0

Fakt , ale wg mnie trzeba to przeczekać , kupic nowych zawodników sprzedać tych nie potrzebnych i będzie dobrze. Przecież były juz takie sezony gdzie nie szło , zrobili rewolucje i następne sezony były dużo lepsze.

1

Spadek formy ? Zawsze maja wyciskać 5/6 trofeów ?

2

Ja bym wstawiła Kante 83 , za Dembele ;)

0

Dziala juz normalnie Aliez ? Jeśli nie to podeśle ktoś link do meczu ? ;)

0

Ile ogólnie wydałeś na to SBC ?

1

Są są :)

0

Wy tez nie możecie połączyć sie z przeciwnikiem w FUT ? Czekam juz z 10 min i nic. To problem np z netem u mnie , czy każdy tak ma ?

0

Robił ktoś SBC "wyjściowa jedenastka " ? Jak tak to podeslecie jakiś skład ?

4

Trzymaj się ! ;) Trzymam kciuki zeby sie ułożyło !

0

Nie

0

Upss XD

0

Dzieki ;)

0

W tv będzie gdzieś transmisja ?

0

Dzięki wielkie ;)))

0

A mógłbyś opowiedzieć ta historie ?

0

Działają wam serwery w fifie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?