0

Nie każdy niestety to rozumie :(

0

Wydaje mi się , że LM żądzi się zupełnie innymi prawami hymn , kibice to podgrzeje atmosferę i naszych piłkarzy do walki (miejmy nadzieje ) ;)

2

Może .... ale nie musi ;)

1

Spokojnej Nocy ludzie ! VeB !

2

Są po prostu już zmęczeni i wpadli w dołek :/

2

Wyjdź proszę Cię ...

0

A jak Barca wygrywała to była najlepsza drużyna i pisaliście , że idziemy po Tryplet. Jak zdarza się dołek to wychodzi kto jest prawdziwym kibicem . Brak Słów ! I ten kom nie jest tylko do ciebie , ale do wszystkich sezonowców !!

0

Hahahhahahah :D

0

Przed naszymi piłkarzami wręcz pozorów zostały łatwe mecze ( w lidze ) :)

0

No niby tak , ale według mnie jeśli cały czas jedna druzyna sie cofa to jest to nudne :)

0

Wiecie jaki jest klucz do sukcesu RSSS ? Autobus... jak mozna tak grac ja nie rozumiem ?

0

Ich taktyka to stanie w 11 w polu karnym i wysoki pressing :D Trzeba wierzyć , że wygrają albo chociaż zremisują ! ;)

0

Ja jestem dokładnie takiego samego zdania , nie grał długo , nowa drużyna koledzy . Trzeba mu dać czas ;)

0

Brak słów ..

1

Nie ma to jak wiara w swoją drużyne .. Nie Pozdrawiam !

0

1.odpuszczenie meczu w końcówce po strzeleniu bramki
2.Sędzia
3.Brak środka i i dobrego wykończenia

0

Real w tym meczu to praktycznie cały czas się cofał i grał mega defensywnie ... dwa błedy w naszej obronie i 2 bramki stracone, a co do Atletico ty myślę , że ich pokonamy mimo wszystko , mecz z Realem to na własne życzenie właściwie przegraliśmy :D

0

Bramka Bale jak najbardziej prawidłowa, natomiast sędzia nam również nie pomagał :( Faul Ramosa na Messim chociażby to pokazuje :D Miłej nocy !

0

Według mnie nasi piłkarze podeszli do tego meczu jak do wygranego i niestety się to zemściło ... niestety :(

0

Real lepszy ? chyba przez ostatnie 20-25 min , tak to grali na równym poziomie... , natomiast fakty są takie , że potrafili wykorzystać nasze błędy i grę na stojąco ! :3

1

Nareszcie mądry komentarz na tej stronie ! Wraca mi wiara w ludzi xd , czasem trzeba przegrać , żeby się otrząsnąć (szkoda passy bez porażki no ale cóż)

0

Fakt mecz mogliśmy wygrać , albo chociaż zremisować... Sędzia też nie pomagał ale to inna sprawa xd Real przycisnął w końcówce i trgo nie można zaprzeczyć , Barca w drugiej połowie przystopowała i takie są skutki ;( Ale,trzeba o tym zapomniec i skupic sie na LM bo Liga raczej jest już wygrana .Dobranoc, miłej nocy Veb ! :D

0

Grali z Belgią (2-1 dla Portugalii),ale o karnym nic mi nie wiadomo

1

Telewizjada.net powinno być ok !

0

Nareszcie sensowny komentarz :D

1

Czytać się nie da tych waszych wypocin ! Jak nie pasuje to nie oglądac ...

0

Każdemu się zdarza...

0

no pech , co zrobic ? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?