LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie każdy niestety to rozumie :(
0
Wydaje mi się , że LM żądzi się zupełnie innymi prawami hymn , kibice to podgrzeje atmosferę i naszych piłkarzy do walki (miejmy nadzieje ) ;)
2
Może .... ale nie musi ;)
1
Spokojnej Nocy ludzie ! VeB !
2
Są po prostu już zmęczeni i wpadli w dołek :/
2
Wyjdź proszę Cię ...
0
A jak Barca wygrywała to była najlepsza drużyna i pisaliście , że idziemy po Tryplet. Jak zdarza się dołek to wychodzi kto jest prawdziwym kibicem . Brak Słów ! I ten kom nie jest tylko do ciebie , ale do wszystkich sezonowców !!
0
Hahahhahahah :D
0
Przed naszymi piłkarzami wręcz pozorów zostały łatwe mecze ( w lidze ) :)
0
No niby tak , ale według mnie jeśli cały czas jedna druzyna sie cofa to jest to nudne :)
0
http://sportnazywo247.xyz/channel9.php
0
Wiecie jaki jest klucz do sukcesu RSSS ? Autobus... jak mozna tak grac ja nie rozumiem ?
0
Ich taktyka to stanie w 11 w polu karnym i wysoki pressing :D Trzeba wierzyć , że wygrają albo chociaż zremisują ! ;)
0
Ja jestem dokładnie takiego samego zdania , nie grał długo , nowa drużyna koledzy . Trzeba mu dać czas ;)
0
Brak słów ..
1
Nie ma to jak wiara w swoją drużyne .. Nie Pozdrawiam !
0
1.odpuszczenie meczu w końcówce po strzeleniu bramki
2.Sędzia
3.Brak środka i i dobrego wykończenia
0
Real w tym meczu to praktycznie cały czas się cofał i grał mega defensywnie ... dwa błedy w naszej obronie i 2 bramki stracone, a co do Atletico ty myślę , że ich pokonamy mimo wszystko , mecz z Realem to na własne życzenie właściwie przegraliśmy :D
0
Bramka Bale jak najbardziej prawidłowa, natomiast sędzia nam również nie pomagał :( Faul Ramosa na Messim chociażby to pokazuje :D Miłej nocy !
0
Według mnie nasi piłkarze podeszli do tego meczu jak do wygranego i niestety się to zemściło ... niestety :(
0
Real lepszy ? chyba przez ostatnie 20-25 min , tak to grali na równym poziomie... , natomiast fakty są takie , że potrafili wykorzystać nasze błędy i grę na stojąco ! :3
1
Nareszcie mądry komentarz na tej stronie ! Wraca mi wiara w ludzi xd , czasem trzeba przegrać , żeby się otrząsnąć (szkoda passy bez porażki no ale cóż)
0
Fakt mecz mogliśmy wygrać , albo chociaż zremisować... Sędzia też nie pomagał ale to inna sprawa xd Real przycisnął w końcówce i trgo nie można zaprzeczyć , Barca w drugiej połowie przystopowała i takie są skutki ;( Ale,trzeba o tym zapomniec i skupic sie na LM bo Liga raczej jest już wygrana .Dobranoc, miłej nocy Veb ! :D
0
Grali z Belgią (2-1 dla Portugalii),ale o karnym nic mi nie wiadomo
1
Telewizjada.net powinno być ok !
0
Nareszcie sensowny komentarz :D
1
Czytać się nie da tych waszych wypocin ! Jak nie pasuje to nie oglądac ...
0
Każdemu się zdarza...
0
no pech , co zrobic ? :/
0
http://www.telewizjada.net/live.php?cid=83