0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A najlepiej niech zaczną tracić pkt od meczu z nami ;p

0

Dokładnie , narazie to Pique albo Mascherano zagrywają długie piłki na Messiego lub Neymara. Natomiast jak w środku jest Pan Kapitan to jakby wszyscy znowu umieli podawać, nie wiem od czego to zależy , ale jest to zauważalne

0

Nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze potrzebny nam jest solidny pomocnik ( widzę tutaj Couthinho) dzisiaj wszyscy zagrali słabo, ale to co grał środek pola to masakra. Nie ma Iniesty pomoc nie istnieje niestety :/ a pamietajmy ze Iniesta młodszy nie będzie... Za tydzień trzeba wygrać i będzie tylko albo aż 3 pkt straty.

0

Pierwszy raz od jakiegoś czasu widziałam tak przeciętne Atletico ;o Kilka przebłysków w ataku , ale nic poza tym ;// Oby tylko za tydzień wygrać z Sociedad to już będzie dobrze ! :)

0

Oby, oby ... :)

0

Dopiero 12 kolejka spokojnie :))

0

Kolega kilka komentarzy niżej xDD

0

Niestety ..

0

Ciekawe kiedy ten fart dla nich się skończy..... Oby dzisiaj :D

0

Miało być złą passe , słownik przekręcił a ja nie zuwazylam ;)

0

Jedyne co nam pozostaje to wiara w to ze Real przegra i nie odskoczą nam zabardzo ! A za tydzień trzeba sie spiąć i wreszcie przerwac złą passę ! VeB ! ;D

0

Poproszę ! ;D

14

Trzeba być kompletnym idiota i bezmozgiem ;/

0

Dzięki za odpowiedzi :) Nie znam sie kompletnie na tym , dlatego wydawało mi się że jest ok. Jak widać myliłam się ;/ No cóż trzeba będzie pieniążki odłożyć i kupić u sprawdzonego sprzedawcy :))

0

Witam , już tutaj o tym pisałam nie dostałam odpowiedzi więc ponawiam swoje pytanie. Czy ta koszulka jest oryginalna ? http://allegro.pl/koszulka-nike-fc-barcelona-2016-17-messi-wys-z-pl-i6539062279.html
Na moje oko tak (tylko cena trochę niska) Bardzo prosiłabym o odpowiedzi :))

0

Witam, mam pytanie czy ktoś zna sie na tym i mógłby mi doradzić czy koszulka którą wybrałam jest oryginalna ? Jeśli tak to PW :)

0

Dokładnie , dzisiaj w środku pola był najżywszym i najbardziej widocznym zawodnikiem ;)

0

Wiecie może , gdzie mogę dostać koszulkę Barcelony z sezonu 14/15 ? :)

0

Formuła 1 leci , 15 min opoźnienia meczu ;(

0

Dziekuje bardzo ;))

2

A możesz podać snapy tych piłkarzy których wypisałeś ?? ;)

0

Tak jest !!!

1

Tez tak myśle , oczywiście nic nie usprawiedliwia piłkarzy ale lepiej teraz niż pózniej ;)

1

Messi, Busi i Mascherano (chyba jest Masche , ale sama w sumie nwm )

0

Dziękuje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Macie jakieś fajne tapet z motywem Barcelony ? :D

0

No tak , jak ja mogłam zapomnieć...

0

Ja tez 16 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?