LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A najlepiej niech zaczną tracić pkt od meczu z nami ;p
0
Dokładnie , narazie to Pique albo Mascherano zagrywają długie piłki na Messiego lub Neymara. Natomiast jak w środku jest Pan Kapitan to jakby wszyscy znowu umieli podawać, nie wiem od czego to zależy , ale jest to zauważalne
0
Nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze potrzebny nam jest solidny pomocnik ( widzę tutaj Couthinho) dzisiaj wszyscy zagrali słabo, ale to co grał środek pola to masakra. Nie ma Iniesty pomoc nie istnieje niestety :/ a pamietajmy ze Iniesta młodszy nie będzie... Za tydzień trzeba wygrać i będzie tylko albo aż 3 pkt straty.
0
Pierwszy raz od jakiegoś czasu widziałam tak przeciętne Atletico ;o Kilka przebłysków w ataku , ale nic poza tym ;// Oby tylko za tydzień wygrać z Sociedad to już będzie dobrze ! :)
0
Oby, oby ... :)
0
Dopiero 12 kolejka spokojnie :))
0
Kolega kilka komentarzy niżej xDD
0
Niestety ..
0
Ciekawe kiedy ten fart dla nich się skończy..... Oby dzisiaj :D
0
Miało być złą passe , słownik przekręcił a ja nie zuwazylam ;)
0
Jedyne co nam pozostaje to wiara w to ze Real przegra i nie odskoczą nam zabardzo ! A za tydzień trzeba sie spiąć i wreszcie przerwac złą passę ! VeB ! ;D
0
Poproszę ! ;D
14
Trzeba być kompletnym idiota i bezmozgiem ;/
0
Dzięki za odpowiedzi :) Nie znam sie kompletnie na tym , dlatego wydawało mi się że jest ok. Jak widać myliłam się ;/ No cóż trzeba będzie pieniążki odłożyć i kupić u sprawdzonego sprzedawcy :))
0
Witam , już tutaj o tym pisałam nie dostałam odpowiedzi więc ponawiam swoje pytanie. Czy ta koszulka jest oryginalna ? http://allegro.pl/koszulka-nike-fc-barcelona-2016-17-messi-wys-z-pl-i6539062279.html
Na moje oko tak (tylko cena trochę niska) Bardzo prosiłabym o odpowiedzi :))
0
Witam, mam pytanie czy ktoś zna sie na tym i mógłby mi doradzić czy koszulka którą wybrałam jest oryginalna ? Jeśli tak to PW :)
0
Dokładnie , dzisiaj w środku pola był najżywszym i najbardziej widocznym zawodnikiem ;)
0
Wiecie może , gdzie mogę dostać koszulkę Barcelony z sezonu 14/15 ? :)
0
Formuła 1 leci , 15 min opoźnienia meczu ;(
0
Dziekuje bardzo ;))
2
A możesz podać snapy tych piłkarzy których wypisałeś ?? ;)
0
Tak jest !!!
1
Tez tak myśle , oczywiście nic nie usprawiedliwia piłkarzy ale lepiej teraz niż pózniej ;)
1
Messi, Busi i Mascherano (chyba jest Masche , ale sama w sumie nwm )
0
Dziękuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Macie jakieś fajne tapet z motywem Barcelony ? :D
0
No tak , jak ja mogłam zapomnieć...
0
Ja tez 16 ;D