0

Nie powiedziałam że mamy się cieszyć bo słabo to wygląda, tylko patrząc po niektórych komentarzach Valverde już do zwolnienia , sezon przegrany itp.

15

Matko jak wy marudzicie... mogliśmy już przegrywac, ale nadal jest remis i wszystko jeszcze może się wydarzyć ;) Cofnęli się bardzo , brak pomysłu na grę, a Messi sam nic nie zrobi. Także spokojnie jeszcze 45 min ;)

0

Jak możesz podesłać to też poproszę! ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wiecie co się stało z Arnaiz'em ostatnio coś o nim cicho, a chyba mnie coś ominęło? ;)

1

Gratulacje! Ja otworzyłam jakieś 25 paczek za sbc miałam jedne ekrany i był to Isco ;/

0

Orientuje się ktoś kiedy pojawi się kolekcja (Adidas Cold Blooded) w Polsce ?

0

Jak gram atakiem: Martial, Mbappe, Dembele
Więc jak dla mnie Dembele na Ps jest mega

0

Tego chyba nie da się wyjaśnić, tak po prostu jest xD

0

Wg mnie Bakayoko w tej fifie to dzik, za którego płacisz grosze tak naprawdę ;)

20

PS od zawsze ;))

0

Mało coinsow bo jest to drugi skład głównie pod uzupełnianie kondycji ;))

0

FIFA 18
Macie jakieś pomysły na spoko skład, gdzie będzie fun z gry ?
Fundusz: ok. 150k
Formacja: 4-3-2-1
Z góry dzięki ;))

0

Tak :DD

0

Na CAM czy LS ?

0

Wiadomo, że potrafią ale mam wrażenie iż na siłę próbują do bramki wejść. A Cou wg mnie nie boi się uderzyć wtedy kiedy potrzeba ;))

13

Wreszcie ktoś, kto zza pola karnego będzie ładował bramki ;))

1

Jedna podstawowa zasada , nie otwieraj paczek ;) chyba, że za Fifa Points

0

A to skoro kupiłeś hypervenom , polecasz ? Też właśnie się nad nimi zastanawiam ;)

0

Zamawiał ktoś korki ze strony VitaSport ? Polecacie ?

0

Szkoda De Bruyne, za takie zachowanie czerwona z miejsca ;/

0

Macie jakieś fajne zdj z meczu na telefon ?

0

Isco lawka, lepiej dla nas ;)

0

Mam dokładnie tak samo , LaRambla lepiej wygląda na telefonie w wersji mobilnej (tak jak do tej pory) w pełnej wersji serwisu niewygodnie się czyta.

3

Moze nie do końca z Barcelona, ale można jakieś detale zmienić ;)
https://ligahiszpanska.com/aktualnosci/8331/nowy-tatuaz-neymara.html

0

https://www.twitch.tv/fantasypomaga Wbijajcie ! Każda zlotówka się liczy ! :)

0

Gram jako ofensywny pomocnik ;)

0

Co myślicie o korkach Nike Magista Obra II ? Jakieś opinie ? ;)

2

Bestia się budzi ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?