LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie powiedziałam że mamy się cieszyć bo słabo to wygląda, tylko patrząc po niektórych komentarzach Valverde już do zwolnienia , sezon przegrany itp.
15
Matko jak wy marudzicie... mogliśmy już przegrywac, ale nadal jest remis i wszystko jeszcze może się wydarzyć ;) Cofnęli się bardzo , brak pomysłu na grę, a Messi sam nic nie zrobi. Także spokojnie jeszcze 45 min ;)
0
Jak możesz podesłać to też poproszę! ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wiecie co się stało z Arnaiz'em ostatnio coś o nim cicho, a chyba mnie coś ominęło? ;)
1
Gratulacje! Ja otworzyłam jakieś 25 paczek za sbc miałam jedne ekrany i był to Isco ;/
0
Orientuje się ktoś kiedy pojawi się kolekcja (Adidas Cold Blooded) w Polsce ?
0
Jak gram atakiem: Martial, Mbappe, Dembele
Więc jak dla mnie Dembele na Ps jest mega
0
Tego chyba nie da się wyjaśnić, tak po prostu jest xD
0
Wg mnie Bakayoko w tej fifie to dzik, za którego płacisz grosze tak naprawdę ;)
20
PS od zawsze ;))
0
Mało coinsow bo jest to drugi skład głównie pod uzupełnianie kondycji ;))
0
FIFA 18
Macie jakieś pomysły na spoko skład, gdzie będzie fun z gry ?
Fundusz: ok. 150k
Formacja: 4-3-2-1
Z góry dzięki ;))
0
Tak :DD
0
Na CAM czy LS ?
0
Wiadomo, że potrafią ale mam wrażenie iż na siłę próbują do bramki wejść. A Cou wg mnie nie boi się uderzyć wtedy kiedy potrzeba ;))
13
Wreszcie ktoś, kto zza pola karnego będzie ładował bramki ;))
1
Jedna podstawowa zasada , nie otwieraj paczek ;) chyba, że za Fifa Points
0
A to skoro kupiłeś hypervenom , polecasz ? Też właśnie się nad nimi zastanawiam ;)
0
Zamawiał ktoś korki ze strony VitaSport ? Polecacie ?
0
Szkoda De Bruyne, za takie zachowanie czerwona z miejsca ;/
0
Macie jakieś fajne zdj z meczu na telefon ?
0
Isco lawka, lepiej dla nas ;)
0
Mam dokładnie tak samo , LaRambla lepiej wygląda na telefonie w wersji mobilnej (tak jak do tej pory) w pełnej wersji serwisu niewygodnie się czyta.
3
Moze nie do końca z Barcelona, ale można jakieś detale zmienić ;)
https://ligahiszpanska.com/aktualnosci/8331/nowy-tatuaz-neymara.html
0
https://www.twitch.tv/fantasypomaga Wbijajcie ! Każda zlotówka się liczy ! :)
0
https://futbolsport.pl/buty-nike-jr-magista-obra-ii-fg-844410-109/68828/produkt/?24457 Co sądzicie? ;)
0
Gram jako ofensywny pomocnik ;)
0
Co myślicie o korkach Nike Magista Obra II ? Jakieś opinie ? ;)
2
Bestia się budzi ;o