5

Olej to co inni mówią i ciesz sie z wygranej ;)

1

Nie wiem jak wy , ale ja po strzeleniu 6 bramki zamarzłam po czym sie rozpłakałam ;) A w myślach poprostu dziękowałam sobie ze wybrałam Blaugrane ;) Kolorowych snów Cule !!

0

Brawo Ivan , no ale spalony był ..

0

Oo matko cóż on zrobił !! Na taka Barce jak dziś czekam od dawna ;o

0

Po 30 min gry Barca wyglada swietnie ;) taka chce widzieć z PSG !

0

Naprawdę ? u mnie wszystko ok xd

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html tutaj działa normalnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzieki wielkie ;)

0

Jak wyglada teraz tabela laliga ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wywalczone 3 pkt , uśmiech na twarzy piłkarzy to najważniejsze, teraz tylko czekać na Real ;)

0

Rakitic jak narazie zmiana na duży plus ;)

1

Talizman

0

Leosss !!

4

Brawo Rafa !! ;)))

0

Wiecie może gdzie mogę dostać w miarę tanio koszulkę treningową Barcelony ? Z góry dziekuje ! ^^

0

Polecacie jakiś skład do 50k w fifie 17 ? Tylko nie Calcio i BPL bo już mam ;)

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz , kto ma tego dokonać jak nie nasza Barcelona ;))

1

Wiedziałam ze to był błąd zeby tu wejść... Weźcie sobie coś na uspokojenie i dobranoc ! Jeszcze jest rewanż , wiem ze będzie trudno ale nie takie rzeczy działy sie w piłce ;)

7

Teraz wyjdzie kto jest sezonowcem ;) Dumi po zwycięstwie wierni po porażce , VeB ! ;)

1

Po co miał niepotrzebnie sprokurować faul ? A co za tym idzie nie zagrać w finale.

0

Mimo ze nic nie graliśmy, to sędzia jakby nie patrzeć okradł nas z bramki ;/

0

To jest chyba najsłabszy mecz w naszym wykonaniu :/

10

To jest znak zodiaku chyba ;p

0

Nwm od czego to zależy , ale ja tez tak mam. Bramki które tracę wynikają z jakiegoś "wylewu" moich piłkarzy. A co śmieszniejsze mam tak ZAWSZE kiedy EA "ulepsza nasza rozgrywkę".

1

Mi pomogły zimne okłady. Przykładaj codziennie w bolące miejsce przez ok.10 min. Po tygodniu mi przeszło ;)

3

Ja cały czas wierze, liczę dzisiaj na dobra grę naszego zespołu i emocjonujący meczyk ! ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?