LeoNeySuarez
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Olej to co inni mówią i ciesz sie z wygranej ;)
1
Nie wiem jak wy , ale ja po strzeleniu 6 bramki zamarzłam po czym sie rozpłakałam ;) A w myślach poprostu dziękowałam sobie ze wybrałam Blaugrane ;) Kolorowych snów Cule !!
0
Brawo Ivan , no ale spalony był ..
0
Oo matko cóż on zrobił !! Na taka Barce jak dziś czekam od dawna ;o
0
Po 30 min gry Barca wyglada swietnie ;) taka chce widzieć z PSG !
0
Naprawdę ? u mnie wszystko ok xd
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html tutaj działa normalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzieki wielkie ;)
0
Jak wyglada teraz tabela laliga ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wywalczone 3 pkt , uśmiech na twarzy piłkarzy to najważniejsze, teraz tylko czekać na Real ;)
0
Rakitic jak narazie zmiana na duży plus ;)
1
Talizman
0
Leosss !!
4
Brawo Rafa !! ;)))
0
Wiecie może gdzie mogę dostać w miarę tanio koszulkę treningową Barcelony ? Z góry dziekuje ! ^^
0
Polecacie jakiś skład do 50k w fifie 17 ? Tylko nie Calcio i BPL bo już mam ;)
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz , kto ma tego dokonać jak nie nasza Barcelona ;))
1
Wiedziałam ze to był błąd zeby tu wejść... Weźcie sobie coś na uspokojenie i dobranoc ! Jeszcze jest rewanż , wiem ze będzie trudno ale nie takie rzeczy działy sie w piłce ;)
7
Teraz wyjdzie kto jest sezonowcem ;) Dumi po zwycięstwie wierni po porażce , VeB ! ;)
1
Po co miał niepotrzebnie sprokurować faul ? A co za tym idzie nie zagrać w finale.
0
Mimo ze nic nie graliśmy, to sędzia jakby nie patrzeć okradł nas z bramki ;/
0
To jest chyba najsłabszy mecz w naszym wykonaniu :/
10
To jest znak zodiaku chyba ;p
0
Nwm od czego to zależy , ale ja tez tak mam. Bramki które tracę wynikają z jakiegoś "wylewu" moich piłkarzy. A co śmieszniejsze mam tak ZAWSZE kiedy EA "ulepsza nasza rozgrywkę".
1
Mi pomogły zimne okłady. Przykładaj codziennie w bolące miejsce przez ok.10 min. Po tygodniu mi przeszło ;)
3
Ja cały czas wierze, liczę dzisiaj na dobra grę naszego zespołu i emocjonujący meczyk ! ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika