M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest lepszy, zawsze był. Technicznie, charakterologicznie. Jego technika jest bardziej produktywna dla zespołu niż technika Ronaldo w jego najlepszych czasach. Charakterów nie ma co porównywać.
To bardzo sentymentalne, co mówicie o Ronaldo. Z biegiem czasu pewne rzeczy i postaci nabierają ciepłych barw w pamięci. Znowu niemiłe sprawy blakną i wylatują z niej. To dobrze :)
0
Face lifting fcb.com, nieźle, nieźle...
Za dużo przestrzeni marnuje się pod boxem gorące tematy/w ciszy stadionu. Co tam będzie jakaś reklama, czy coś? Box video warto by podpisać "video". "Przyszły mecz" to raczej "następny mecz", no ale tam jest mało miejsca....
Ogólnie dobra robota.
0
Będzie wymęczone 2:1, albo 1:0, mówię Wam.
0
Pisałem Wam już kiedyś, że ten Pan jest łasy na pieniądze.
Jakby Partyzant Radoszyce dał mu 25 mln za sezon, to też by się skusił.
Anżi Machaczkała... gdzie to jest? Pewnie gdzieś nad Bajkałem, na Kołymie, albo na Nowej Ziemi. Kpina.
0
Hej pięknioszki. Kto pije piwko bo ja piję :) No nie pojedziecie nie wypijecie nie przepijecie? Bez jaj. Kocham was wszystkich, a w szczególności pkiękne panie
0
Niestety, to chyba prawda :/ . Mówili o tym też w Tok FM w wiadomościach o 11.20 :////
0
Będzie z tym wiele śmiechu, jak na wiosnę Barca przegra 0:5
0
Doszła :)
0
I tak frekwencja bedzie w granicach 25 - 40 procent
0
tfu, retorycznych oczywiście
0
Nadużywasz pytań stylistycznych.
0
Poznaję tych panów na zdjęciach :)
0
Szafarz, taka dyskusja jaką sobie wymarzyłeś, toczy się na naszym forum (forum.fcbarca.com). Komentarze pod newsami, a już szczególnie pod podsumowaniami, służą do wyrażania opinii "na gorąco" i nikt tu nie będzie szukał co taki szafarz napisał 85 komentów temu.
0
Maicon zagrał lepiej niż Victor Valdes.
0
No, nareszcie artykuł Chlgr, który doczytałem do końca :-) Poza tym zgadzam się z każdym słowem zawartym w tekście, łącznie z ostatnim akapitem: znając ambicję Eto'o, wpakuje nam 2 bramki za tydzień. Oczywiście będą się z nas wtedy śmiać, że go sprzedaliśmy na swoją zgubę, ale jestem przekonany w perspektywie 2 lat decyzja o wymianie Eto'o za Ibrę zaprocentuje.
0
Na takiej samej zasadzie ja mógłbym stwierdzić, że nie zostanę papieżem.
0
Szkoda , że M_k nie napisał dziś zapowiedzi. Wszyscy tęsknimy za niebagatelnym dowcipem, nietuzinkową erudycją i niezwykłym talentem M_k. Szkoda, naprawdę szkoda. Wyślemy petycje do M_k, żeby napisał nam zapowiedź na następną kolejkę. Kochamy Cię M_k.
0
Sir Barti, naprawdę ten tydzień w tę czy we tę to żenująca niewiedza.
Pajac.
0
Ziomuś pod ksywą patpul - zapraszamy do redakcji, jak będziesz pisać lepsze teksty to z chęcią Ci odstąpimy pola i każda zapowiedź będzie Twoja. Ale nie pewnie się nie zgłosisz bo jesteś pajacem, który potrafi tylko krytykować pracę innych. Proszę Cię, zgłoś się na rekrutację redakcyjną abym mógł zmienić o Tobie zadanie i odszczekać te słowa.
0
Uspokój się.
0
Niektórzy pytają jak to możliwe, że do tej pory nie wykryto wady. Skoro od 15 lat ten piłkarz był badany przez najlepszych specjalistów, to widocznie tej wady nie dało się wykryć i tyle.
0
Niektórzy mawiają, że sport to zdrowie, ale to nie dotyczy sportu wyczynowego, który jest katorgą dla organizmu.
0
A Messi znów bez gola. Ten piłkarz już się skończył, czas go sprzedać. Messi, nigdy nie będziesz Polakiem.
0
saw24. Nie jest hipokrytą, tylko awanturnicze transfery Pereza wywróciły ten rynek do góry nogami. Normalnie Ibra byłby do wyrwania za 30 - 35 mln Euro. To samo byłoby z Villą.
0
Mourinho chce chleba? Najpierw zarób dziadu jeden, kołodzieju macedoński, pończoszniku aleksandryjski, piwowarze babiloński, niechaj Cię Turcy na łój przetopią i świece do meczetów swoich porobią.
0
Ten w żółtym to Puyol ?
0
Pomysł godny samego Lenina.
0
Kto to jest to "wy" ? Zapewniam Cię, że Laporta wraz z Txikim nie należą do grona użytkowników naszego portalu.
0
@ Gonzales
Według mnie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie, gdyby pierwszym środkowym napastnikiem był Thierry Henry.
0
Też mi się wydaje, że ten Xavi Torres wyszedłby na ludzi. Mielibyśmy kogoś pokroju Hleba/Gudjohnsena.