M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nas nie dogoniet
nas nie przekonają, że czarne jest czarne a białe jest białe..
nas nie...
prawda jest taka, że Barca może sobie w lidze rozpiździac wszystkich, ale póki nie zdobędzie jakichś trofeów nie można mówić, że ktoś jest najlepszy na świecie
0
A ja nie życzę :) Lubie Espanyol, lepsze dwie drużyny z Barcelony w La Liga niż trzy z Madrytu.
Podczas którejś transmisji na C+ Orłowski, pan skądinąd bardzo obeznany w Iberyjskich stosunkach futbolowych mówił, iż na FC Barcelonę przychodzą głównie zagraniczne pikniki i Katalończycy z krwi i kości, natomiast Espanyolowi kibicują w większości zagraniczni emigranci.
0
i to głównie te indywidualności ciągną cały interes kiedy gra zespołowa zawodzi. Niejaki Gaucho ciągnął taki biznes przez prawie rok dopóki nie uznał, że łażenie po klubach to ciekawsze zajęcie niż gra.
Ale na dłuższą metę się tak nie da.
0
pucharowa nie pucharowa, wiadomo o co chodzi.
0
bajdełej, posłuchajcie fajnej nuty:
0
Dokładnie, zapomnieliśmy dodać newsa. Messi sprzedany, a z numerem 10 będzie grał telefon komórkowy z logiem Etisalat. Dla Twojej wiadomości luckash1985 - będzie to Siemens C45.
0
Chodziło mi o Kaczyńskiego :) Pomyłka. Pisząc nasz prezydent powinienem dodać nazwisko :) Laporta nigdy nie popełniłby takiej gafy.
Tak, Dżugaszwili to prawdziwe nazwisko Stalina.
0
Najlepszy był nasz prezydent kiedy w wywiadzie radiowym mówiąc o prezydencie Gruzji, pomylił nazwiska i zamiast Szaakaszwili powiedział Dżugaszwili. Absolutne mistrzostwo świata.
0
Choć jak patrzę, to Iniesta przy tym samym wzroście waży o kilogram mniej. A jednak Bojan wydaje mi się słabszy fizycznie.
0
Nie zgadzam się, że ma optymalną budowę. Jest niziutki, przydałaby mu się większa siła. Mógłby zwiększyć trochę masę mięśniową.
0
Na miejscu sztabu Barcelony trochę bym go podtuczył, bo zbyt łatwo daje się przepychać obrońcom.
0
Stereotyp pazernego piłkarza również.
0
a Xavi bez formy :(
0
Na przykładzie waszych poniższych wypowiedzi doskonale widać jak pożyteczną i potrzebną osobą jest agent piłkarski, który w takich sytuacjach spełnia rolę "piorunochronu". Oczywistym jest, że Pan Seluk powiedział to co mu kazał Toure słowo, w słowo. Tym sposobem frustracja piłkarza dotarła do wiadomości zarządu, a wszystkie negatywne odczucia kibiców skupi na sobie jego agent, a nie sam Toure. A więc mamy wizerunek "spokojnego i pokornego" Toure z jednej strony a z drugiej demonicznego i krwiożerczego agenta. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie: to Toure najbardziej i najmocniej się frustruje i pewnie zazdrości innym w zaciszu gabinetu pana agenta, a Seluk tylko umiejętnie wycąga to do prasy, bacząc, aby negatywne komentarze nie dotyczyły jego klienta.
Ot, polityka ;-)
0
Laporta szykuj minimum 8 baniek. Wydoją nas na cacy w tym roku.
0
jak mu nie podwyższą kontraktu to odejdzie. Toure pokazuje nam dwie twarze: dobrą i złą. Dobra cały czas powtarza, że mu w Barcy jest dobrze (sam Toure) a druga ciągle woła o podwyższenie kontraktu i rzuca pogróżki (agent piłkarza).
0
Wątpię żeby zeszli z tej ceny. Jeśli faktycznie utrzyma poziom tej wiosny to znajdą się tacy co wyłożą i 30 mln.
0
będzie
0
a nie przyda się wam odmiana? Ile można pisać, że przed nami "kolejne ciężkie spotkanie które wygrać po prostu trzeba, żeby mysleć na poważnie o Mistrzostwie Hiszpanii" ...
0
sądzisz, że Leonek czyta fcbarca.com ? xD
0
Messi czeka na debiut na Ruiz de Lopera ? ??? Jakieś nieporozumienie. To stadion Betisu czeka debiut w roli areny goszczącej najlepszego piłkarza świata.
0
USA - Meksyk to jest chyba jeden z meczów z tzw. wąsem. Jak Polska - Niemcy.
0
Uraz Marqueza to faktycznie duże osłabienie dla naszej defensywy. Ale myślę, że Guardiola coś wymyśli. :-)
0
Super komentarz przy golu Leonka xD
0
A z tymi gejami to akurat prawda ! Podobno na meczu ze Sportingiem był jakiś światowy zjazd gejowskich fan clubów Barcelony. No cóż...
O tempora, o mores...
0
Swoją drogą, to kibice z Ameryki Południowej mają dość nieciekawe życie. Szkółki argentyńskich i brazylijskich klubów są prawdziwą fabryką wielkich gwiazd. Ale jak tylko taki piłkarz się objawi, to zaraz ucieka do Europy i tyle go widzieli.
A ten na zdjęciu faktycznie ma "kameruńskie" spojrzenie xD
0
Ronaldo to był dopiero gość. Na Youtube jest kompilacja jego wszystkich goli z sezonu 1996-1997. Ciekawe, że większą część swoich bramek trafił strzelając po ziemi. Szkoda, że nie było wtedy stopcasta/ netu, żeby móc to oglądać na bieżąco :)
http://tinyurl.com/b8cu8f
http://tinyurl.com/dm3gty
A w paru momentach miga tam koszulka z napisem "Guardiola" xD
0
do pobicia rekordu brakuje mu 18 goli. Słabo to widzę, ale kto wie...
0
lemek zostałes nominowany do komentarza roku.
0
30 mln to chyba faktyczna wartość tego piłkarza w tej chwili.