M_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo to nie Katalończyk. A to podstawowa różnica. Katalończyk to Katalończyk, a reszta to wiadomo... wszystko jest możliwe.
Ale na razie Perez może się cmoknąć w pompę. Real to nie ponętna alternatywa w tej chwili. To tak jak przeprowadzić się nagle do ponętnej czterdziechy z naprzeciwka, gdy mieszka się z maturzystką.
0
o ile jeszcze ville jestem w stanie zrozumieć, o tyle nie wiem co na tej liście robi Fabregas. W przypadku długiej kontuzji kogoś z 2 X/I można by po niego sięgnąć, ale tylko wtedy. Rozgrywających ci u na dostatek, a Fabregas, który zasmakował już nawet kapitanatu nie będzie chciał siedzieć na ławce.
Coś mi się wydaje, że po tego piłkarza sięgnie Real Madryt w lecie.
0
jeszcze pół łokcia i Samu by spalił :)
0
On nie ma w ogóle siły !!! Wczoraj była taka scena po lewej stronie, kiedy próbował dryblować, obrońca wszedł ciałem i po dryblingu. Już n-ty raz widzę to samo. Na siłownie, suplementy, dieta itp. Napastnik o takim wzroście musi być troszkę przypakowany bo zginie! No chyba, że się ma technikę Messiego.
0
Amen.
0
Sagana
0
Sport chyba nie ma o czym pisać
0
Dużo się zmieniło od wczoraj :D Moja zapowiedź jest już mocno nieaktualna.
0
Żebyś się nie zdziwił.
0
Deca Durabolin dobry z rana jest :)
Wcale bym się nie zdziwił, tym bardziej, że wiadomo, iż co starsi piłkarze tym więcej koksują. Kiedyś dawno temu oglądałem program o piłkarzach Juve, robili im badania i wyszło, że np. Edgara Davidsa nie dopuszczono by do Tour de France, gdyby chciał startować xD
W dzisiejszym sporcie wyczynowym nie ma już pytania "brać czy nie" ale "jak brać tak, aby nie złapali"...
Niestety.
0
Ale chłopcy z Madrytu w ogóle dziś nie istnieli. Nie wiadomo czy większość z nich w ogóle ujrzymy w następnym sezonie, kiedy przyjdzie klepnięty w głowę Florentino.
0
zrobił co miał zrobić. Czas na błysk Messiego przed szerszą publicznością TVP aby rozjaśnić w głowach różnym niedzielnym znawcom.
0
dawiddk ma brudne nogi.
0
Długo jeszcze będziecie dupcyć o tym zasługiwaniu/niezasługiwaniu.... litości
0
Ciekawe czy Romek Abramowicz mu wysłał
0
Mnie najbardziej rozczarował Sergio "Busket" Busquets. Trochę obniżył ostatnio loty, trzeba przyznać, ale chyba jest nieco przygaszony tym, że tak nagle stał się podstawowym zawodnikiem i gra na takim szczeblu. Ale myślę, że w następnym sezonie znów zacznie pokazywać na co go stać.
0
Co kto lubi. Może hiszpańska jest bardziej techniczna, ale emocje największe w angielskiej.
0
Arcadio, niestety, ale swoim postem pokazujesz, że liga angielska jest Ci obca a jedyny kontakt z nią masz incydentalnie poprzez mecze LM w TVP. Kto ogląda regularnie Premiership, ten wie o czym pisze i tu nie trzeba nic dodawać.
0
Oczywiście, że Premiership jest lepszą ligą niż La Liga. Pisałem o tym jakiś czas temu artykuł, niestety w gąszczu ochów i achów mało kto go zauważył i przeszedł jakoś bez echa.
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=26715 Do poczytania.
0
Naprawdę chce wam się pisać te głupoty tak po nocy ? :D
0
Uhu awantura pod ocenami. Nie przeszkadzajcie sobie z tym że Man Utd prowadzi już 2-0. Kumpel kibic Man Utd. do mnie przed chwilą: "Qrwa, widzimy się w Rzymie" :D:D
0
Jedenastka miesiąca nie zaskakuje :)
0
Takie jest moje zdanie o tym jegomościu i tak będę o nim pisał. Nikogo nie zmuszam do przyjęcia mojego punktu widzenia.
0
Zapatero to zboczony komunista,przedstawiciel najbardziej zwyrodniałego, wykolejonego oblicza zachodnioeuropejskiej lewicy. Niech sobie nie robi elektoratu na Barcelonie.
0
Tak, ale wcześniej mogło być, że nie zagra. News lookiego jest z 10.50 godziny a ostatnia aktualizacja na sporcie jest z 12:24. Prawdopodobnie wczesniej było , że nie zagra, a potem się poprawili.
0
źródłem jest sport.es co tu może być niejasnego. A skąd sport wziął to info to juz jego tajemnica.
0
No cóż, musiało się coś takiego zdarzyć, przeciążenia są zbyt wielkie.
A jeśli 2 tygodnie, to nie tylko mecz z Chelsea jest zagrożony, ale także trudne spotkanie z Villarreal i finał pucharu Króla z Athletic.
0
Uwaga bo niebawem, najdalej rano, gdzieś zza rogu wypełźnie pogrubiona czcionka, i ewaporuje parę osób.
0
Nikomu nie można ufać. Jeśli idzie o ten protokół to zawsze on jest ze sport.es, ale widać tam też dziś piją.
0
Ktoś tu nie umie czytać :)
Napisane jest "o 10 razy" a nie "10 razy"
Pozdrawiam.